Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Wielka Brytania.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Wielka Brytania kawalerów oferty.

MBA

Jeśli chcesz, aby wspiąć się na korporacyjnej drabinie i zdobyć stanowisko kierownicze, MBA jest dla Ciebie. Program ten daje wiedzę i umiejętności, aby zdobyć wszechstronność, jeśli chodzi o zrozumienie, z wielu funkcjonalnych, obszarów biznesowych. Plus możliwość korzystania z narzędzi i analiz, aby przyczynić się do planowania strategicznego i podejmowania decyzji.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Wielka Brytania. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Wielka Brytania tutaj.

Czytaj więcej

W Niepełnym Wymiarze Czasu Mba, Malezja

Edinburgh Business School
Online W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Edynburg

Masz okazję studiować w ramach MBA w niepełnym wymiarze czasu na naszym inspirującym kampusie uniwersyteckim w nowoczesnym mieście Malezji w Putrajaya i dołącz do naszej rozwijającej się sieci absolwentów EBS i specjalistów biznesowych. Będziesz uczyć przez doświadczonych i cenionych brytyjskich i lokalnych nauczycieli, mieć dostęp do wyjątkowych urządzeń i ukończyć prestiżowy dyplom ukończenia brytyjskiego uniwersytetu, który jest w pełni certyfikowany przez Malaysian Qualification Agency (MQA). [+]

. Szkoła Biznesu w Edynburgu jest Graduate School of Business z Uniwersytetu Heriot Watt. EBS pomaga pracującym profesjonalistom od ponad 25 lat liderów biznesu, oferując wysokiej jakości i dostępne studia podyplomowe w biznesie. Nasz popularny online MBA, Programy magisterskie i dba Programy przyspieszyły karierę ponad 20 000 absolwentów. Nasi studenci widzieli wyższe zarobki, zdobyli promocje w swoich firmach, a wiele z nich zaczęło własną działalność gospodarczą. Dlaczego Szkoła Biznesu w Edynburgu, Malezja? Masz możliwość studiowania dla Ciebie MBA Na niepełnym etacie w naszym inspirującym kampusie uniwersyteckim w Poznaniu MalezjaNowoczesnego miasta Putrajaya i dołącz do naszej rozwijającej się sieci absolwentów EBS i specjalistów biznesowych. Będziesz uczyć przez doświadczonych i szanowanych brytyjskich i lokalnych Wydział, Mają dostęp do wyjątkowych urządzeń i ukończyli prestiżowy dyplom ukończenia brytyjskiego uniwersytetu, który jest w pełni certyfikowany przez Malaysian Qualification Agency (MQA). ... [-]