Zaawansowany program certyfikacyjny w zakresie nauki danych

361 Degree Minds

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Zaawansowany program certyfikacyjny w zakresie nauki danych

361 Degree Minds

Idealne połączenie technologii, danych i spraw biznesowych oraz wglądów, program ten wyróżnia się wśród najlepszych na świecie.

Podsumowanie kursu

Praktyka w czasie rzeczywistym

Praktyka umożliwia stosowanie wiedzy w klasie w sytuacjach życiowych. Pomagamy znaleźć odpowiednie możliwości doświadczenia zawodowego w organizacjach zaangażowanych w Big Data Analytics.

Obsługa miejsc docelowych

Nasz Wydział Umieszczania pomaga naszym studentom spotkać się z firmami, które zajmują się Big Data Analytics. Nasz Wydział Umieszczania umiejscowił studentów w najlepszych firmach, takich jak Siemens, American Megatrends, Dell i HCL.

Metodologia szkolenia

Kurs obejmuje kilka godzin sesji na żywo i nagrania na żywo. Co miesiąc odbywają się również liczne gościnne wykłady. Wraz z zajęciami na żywo, kurs ma katalizatory przemysłowe, badania opinii publicznej, obserwatorów i samooceny.

Projekty Capstone

W trakcie kursu studenci realizują niezależne badania na temat wybranego przez nich problemu lub problemu, angażują się w naukę akademicką w pokrewnych dyscyplinach oraz - pod nadzorem wykładowcy i mentora branży - tworzą znaczącą pracę.

Połączenie z przemysłem

Łączymy Cię z liderami branży, którzy odgrywają ważną rolę w dziedzinie danych i Analytics. Łączenie się z takimi osobami może pomóc w poszukiwaniu pracy, nawiązywaniu kontaktów zawodowych i postępach zawodowych.

Dowiedz się poprzez studia przypadków

Studia przypadków pomagają podkreślić szczegółowe badanie kontekstowe ograniczonej liczby zdarzeń lub okoliczności oraz ich relacji. Pomaga uzyskać szczegółowe informacje na temat osoby, grupy lub zdarzenia.

Najważniejsze funkcje programu

Efektywny

Oferujemy unikalne połączenie futurystycznej pedagogiki prowadzonej przez naukowców i globalnie porównywanych treści. Nasze moduły są wspierane przez szeroko zakrojone badania, dzięki którym nasz system edukacji jest odpowiedni i ekscytujący dla naszych uczniów.

Wysoko Doświadczony Wydział Big Data

W 361 DM mamy grupę wysoko wykwalifikowanych wykładowców z IIT Kanpur i IIT Kharagpur. Nasze wydziały pracowały z PwC i IBM i mają wieloletnie doświadczenie w pionierskich projektach Big Data i Analytics na całym świecie.

Certyfikacja od Praxis Business School

Praxis Business School, Kolkata jest wiodącą szkołą B, której kursy są oceniane wśród dwóch najlepszych indyjskich w dziedzinie Big Data i Analytics. Jest to jedna z najbardziej zaufanych i wpływowych instytucji edukacyjnych w zakresie zarządzania w Indiach.

Kredyt na edukację

Dobra edukacja zapewnia dobrą przyszłość. Zapewniamy, że Twoje potrzeby finansowe zostaną zaspokojone, gdy będziesz się rozwijać, aby zdobyć wykształcenie i zbudować niesamowitą karierę. Zawsze możesz ubiegać się o pożyczkę edukacyjną, aby dołączyć do wybranych kursów.

Praktyka

Praktyka umożliwia stosowanie wiedzy w klasie w sytuacjach życiowych. Pomagamy znaleźć odpowiednie możliwości doświadczenia zawodowego w firmach, które szukają profesjonalistów z Big Data Analytics.

Obsługa miejsc docelowych

Nasz dział wsparcia w zakresie rozmieszczania pomaga naszym uczniom spotkać się z firmami, które współpracują z Big Data i Analytics. Nasi studenci zostali umieszczeni w najlepszych firmach, takich jak Siemens, American Megatrends, Dell i HCL, aby zapewnić znaczące wsparcie w zakresie umieszczania.

Platforma szkoleniowa New Age

Platforma i-meta 361 DM, dzięki unikalnym rozszerzonym i wirtualnym klasom opartym na rzeczywistości, pozwala na mobilne uczenie się, tzn. Możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie. Możesz także dowiedzieć się, pobierając aplikację 361DM w swoim smartfonie. Nasza platforma ułatwia dyskusje grupowe, zasoby edukacyjne, zapisy osiągnięć, oceny po-klasowe, e-bibliotekę i badania opinii publicznej podczas zajęć.

Dedykowany zespół wsparcia

Mamy dedykowany zespół, który będzie Cię wspierać podczas całego kursu - od aplikacji po certyfikację! Możesz do nas dotrzeć, gdy potrzebujesz pomocy, wystarczy jedno kliknięcie przycisku.

Moduły

  • Statystyka 101
  • Programowanie R
  • Eksploracja danych 1 - uczenie maszynowe z R
  • Data Mining 2 - Zaawansowana nauka maszynowa z R

Wynik programu

Advanced Business Analytics jest jednym z kluczowych wymagań w każdej dużej organizacji. Najwyższy czas, aby ktoś rozpoczął karierę w tej dziedzinie. Ogromne szanse i skrajne niedostatki w pozyskiwaniu kandydatów zmuszają duże organizacje do szukania pomocy. Konieczne jest, aby osoby poszukujące pracy skorzystały z tej możliwości.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja January 31, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Lipiec 2019
Duration
Czas trwania
16 tygodnie
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
29,900 INR
Locations
Indie - India Online
Data rozpoczęcia : Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Lipiec 2019
Indie - India Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą