Read the Official Description

3 NAJWYŻSZE UNIWERSYTETY = 1 EUROPEJSKI BACHELARZ / strong> Wszyscy studenci będą mieli dodatkowo ABMS Switzerland Executive Bachelor otrzyma wspólny tytuł Executive Bachelor z Uniwersytetem w Dąbrowie Górniczej (WSB) i Państwowym Uniwersytetem w Tarasie Szewczenkiem (KNU). ABMS jest certyfikowany przez EFRR EOCCS, Szwajcarską Krajową Jakość Edukacji (EduQua) i ASIC UK. WSB jest uczelnią uznaną w Europie, a KNU jest europejskim uniwersytetem publicznym, założonym 200 lat temu i zaliczanym do 500 największych uczelni na świecie. 3 Najlepsze uniwersytety europejskie = Najlepszy program wirtualny / online = 1 Najlepszy europejski tytuł absolwenta SZWAJCARIA + UE + TOP RANKED 500 Zwiększ swoją wiedzę na temat ABMS Połącz się z uczniami i liderami tak samo jak Ty w naszych internetowych programach licencjackich. Będziesz iść tak daleko, jak twój umysł będzie cię jako ucznia licencjata w ABM.

Dla profesjonalistów Executive Bachelor's Leadership and Change Management (eBBA) oznacza pierwszy poziom osiągnięć w każdej dyscyplinie akademickiej.

To wykonawczy licencjackie (EBBA) w Przywództwo i zmienić kurs zarządzania jest dla studentów, którzy pracowali bezpośrednio po ukończeniu szkoły przez co najmniej 3 lata na stanowisku kierowniczym, ten program badania pomogą studentom zdobyć więcej umiejętności, a także przestrzegane kwalifikacje, aby być lepszym liderem i podjąć właściwą decyzję w wielu trudnych spraw, w tym zarządzania zmianą.

Pod koniec programu studiów EBBA oczekuje się, że absolwenci połączyć teorię z praktyką i wyświetlić większą wiedzę o ich branży zarządzania. Studenci są wyposażone najważniejszych narzędzi przywódczych, aby wejść na rynek pracy i przyczyniają się w sposób bardziej skuteczny do instytucji w wybranej dziedzinie.

W naszych programach licencjackich wykonawców będziesz:

 • Opracowanie i stosowanie innowacyjnych metod badawczych.
 • Zdobądź najwyższą jakość edukacji.
 • Osiągnąć wiedzę do publikowania w recenzowanych czasopismach.
 • Zostań udanym naukowcem i profesjonalistą.
Licencjat przeniesie Cię na wyższy poziom. W naszych programach licencjackich będziesz:
 • Stworzenie podstaw do przyszłych studiów i osiągnięć zawodowych.
 • Badanie i stosowanie innowacyjnych metod badawczych.
 • Łączenie badań stosowanych i praktyki zawodowej.
 • Przygotuj się do wpływu na politykę i praktykę.
 • Dowiedz się strategii ułatwiających skuteczniejsze, dostosowywalne organizacje i generujących pozytywne zmiany.
 • Zostań bardziej innowacyjnym liderem w swojej dziedzinie.
Mamy cztery spożycia rocznie: styczeń, kwiecień, lipiec i październik Nauka języka: ten program nauczania uczył się w języku angielskim.

Moduły:

 • Przywództwo i zarządzanie zmianami
 • Finanse i rachunkowość
 • Globalne strategie marketingowe
 • Strategiczne zarządzanie przedsiębiorstwem
 • Opracowanie umiejętności uczenia się podyplomowego
 • Projektowanie i rozwijanie strony internetowej
 • Systemy wspomagania decyzji i zarządzania

Warunki przyjęć:

Czas trwania: 1 rok Dyplom: Executive BBA w Leadership and Change Management Wiek: Minimalny wiek 20 lat Poprzednie studia: 3 lata Doświadczenie menedżera + Dyplom ukończenia szkoły średniej lub stopień licencjata lub równoważny poziom języka angielskiego: IELTS lub równoważny (tylko dla studentów z języków nie mówiących po angielsku Kraje lub uczniowie, którzy nie studiowali w szkole języka angielskiego) Sposób studiów: Opłata online : 12900 Euro Uwaga: Opłata za studia nie obejmuje opłaty za aplikację i rezerwację (w celu zagwarantowania miejsca nauki) w wysokości 240 euro (jednorazowa opłata i bezzwrotna) .

Executive Bachelor's z wyróżnieniem (opcjonalne) Studenci, którzy chcą mieć licencjat z wyróżnieniem, muszą zrobić po prostu tezy po ukończeniu studiów EBBA i otrzymają Executive Bachelor's (BBA) z wyróżnieniem.

Czas trwania: 4-8 miesięcy (średnio 6 miesięcy) Opłata: 1900 Euro (tylko dla studentów ABMS, którzy ukończyli studia licencjackie). Czas trwania pracy : 12000 słów (uczniowie mogą mieć 10% więcej lub mniej.

Jakie są zalety? Z wyróżnieniem Executive Bachelor, szanse na przyjęcie dla Mistrza są zazwyczaj wyższe i pomoże Ci znaleźć lepszą pracę. Jeśli nie chcesz, aby zrobić tezę, otrzymają Państwo nie-honory wykonawczy licencjata.

Program taught in:
Język angielski

See 96 more programs offered by OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
1 rok
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,950 EUR
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
Data końcowa

ABMS Accreditation, Quality Assurance and Awards