Read the Official Description

3 NAJWYŻSZE UNIWERSYTETY = 1 EUROPEJSKI BACHELARZ / strong> Wszyscy studenci będą mieli dodatkowo ABMS Switzerland Executive Bachelor otrzyma wspólny tytuł Executive Bachelor z Uniwersytetem w Dąbrowie Górniczej (WSB) i Państwowym Uniwersytetem w Tarasie Szewczenkiem (KNU). ABMS jest certyfikowany przez EFRR EOCCS, Szwajcarską Krajową Jakość Edukacji (EduQua) i ASIC UK. WSB jest uczelnią uznaną w Europie, a KNU jest europejskim uniwersytetem publicznym, założonym 200 lat temu i zaliczanym do 500 największych uczelni na świecie. Będziesz iść tak daleko, jak twój umysł będzie cię jako ucznia licencjata w ABM.

To wykonawczy Bachelor of Business Administration (Wykonawczego BBA lub Ebba) programu studiów jest idealny dla studentów, którzy pracowali bezpośrednio po ukończeniu szkoły przez co najmniej 3 lata na stanowisku kierowniczym w tej samej dziedzinie lub podobne, oczywiście ABMS wykonawczy BBA jest przeznaczony dla menedżerów i zwiększy ich know-how i uczynić z nich może pracować w globalnym środowisku biznesowym. Nacisk jest zastosowanie zdobytej wiedzy z teorii i doświadczeń. Zachęcamy naszych międzynarodowych absolwentów do zrozumienia specjalnych wymagań swojej branży zarządzania, zapewniając jednocześnie stymulujący analizę i przegląd różnorodnych i twórczych praktyk biznesowych.

Nasz Wykonawczy Bachelor of Business Administration programami studiów będzie przygotować się do dzisiejszych wyzwań być przyszły zarządca i być w stanie rozwiązać problemy można napotkać w każdej dziedzinie biznesu, nasi absolwenci poprawi ich zdolność rozumienia i skutecznego komunikowania się z pracownikami i współpracownika, samodzielnego myślenia i pracy w zespole, aby rozwijać się w sytuacjach zawodowych.

Z Bachelor, można zarobić $ 1 milion więcej niż maturę.

Jakie są zalety? Z wyróżnieniem Executive Bachelor, szanse na przyjęcie dla Mistrza są zazwyczaj wyższe i pomoże Ci znaleźć lepszą pracę. Jeśli nie chcesz, aby zrobić tezę, otrzymają Państwo nie-honory wykonawczy licencjata.

Program taught in:
Język angielski

See 96 more programs offered by OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
1 rok
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,950 EUR
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
Data końcowa

ABMS Accreditation, Quality Assurance and Awards