Przeczytaj oficjalny opis

Webmaster - Projektowanie JavaScript Kurs internetowy został zaprojektowany w celu wprowadzenie studentów w JavaScript języka programowania (Inc. jQuery i AJAX), które ściśle integruje się z HTML do projektowania interaktywnych stron internetowych. Kurs składa się z 10 jednostek, które są zaprojektowane, aby stopniowo budować i wzmacniać swoją wiedzę techniczną.

Interaktywne ćwiczenia zostały zaprojektowane tak, aby wspierać naukę ucznia i testy wielokrotnego wyboru i zadania na koniec każdej lekcji służą zapewnieniu dokładnego zrozumienia tej dziedzinie. Studenci są brane krok po kroku przez lekcji wykorzystujących innowacyjne, interaktywne, multimedialne szkolenia technik komputerowych, obsługiwane przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów wsparcia technicznego.

Kurs jest we własnym tempie, bez presji czasu zakończenia; student po prostu studiuje w domu lub w pracy, gdy pozwala na to czas. Ponieważ program szkoleniowy rozwija umiejętności JavaScript studenta są szlifowane za pomocą ciekawych zadań, które obejmują tworzenie szeregu dynamicznych, interaktywnych gier, takich jak pole minowe i Connect 4 gry, które są zarówno trudne do zbudowania i wciągające gry.

Ostateczny przydział składa się z rozwojem technicznym wymagającym "grze w krykieta Owzat, gdzie rozległe JavaScript i jQuery Zdobyte w trakcie, są łączone ze sobą, aby stworzyć wspaniały wniosek, który będzie można słusznie dumni.

Kurs składa się z następujących wniosków:

  • Lekcja 1 - Wprowadzenie do JavaScript
  • Lekcja 2 - JavaScript obsługi zdarzeń
  • Lekcja 3 - Rozszerzenie swoją wiedzę JavaScript
  • Lekcja 4 - Document Object Model
  • Lekcja 5 - Obsługa błędów i debugowanie
  • Lekcja 6 - Budowanie aplikacji gier pole minowe
  • Lekcja 7 - Application Programming Interfaces
  • Lekcja 8 - Wprowadzenie do JQuery
  • Lekcja 9 - JavaScript Plus
  • Lekcja 10 - Tworzenie Owzat Cricket Game.

Po pomyślnym ukończeniu kursu, studenci otrzymają Webmaster Odległość Learning Centre - JavaScript Dyplom z kompleksowej opinii i analizie wypełnionego pracą, a także akredytowanych krajowych Otwartych Nagrody Poziom 4 nagrody certyfikatu.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Distance Learning Centre

Zobacz 24 więcej kursów w Distance Learning Centre »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
200 godziny
Zaoczne
Cena
225 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa