Cały dzień, pięć dni w tygodniu. Codzienne instrukcje na żywo, online z dowolnego miejsca, które działa dla Ciebie.

Przerwij w rozwoju sieci w 13 tygodni

Nasza rygorystyczna i interaktywna wirtualna sala lekcyjna pomoże ci rozwinąć umiejętności potrzebne, aby stać się twórcą stron internetowych z pełnym stosunkiem.

Przeżyj kampus GA, wirtualnie

Naucz się tego samego sprawdzonego w czasie programu nauczania, który ukończyło ponad 3000 absolwentów szkół wyższych, przystosowanych do nauki na żywo.

Zdobądź kwalifikację

Mistrzowskie umiejętności najbardziej pożądane, takie jak JavaScript, Git i Rails, gdy budujesz profesjonalne portfolio prawdziwych stron internetowych i aplikacji opartych na danych.

Uzyskaj zatrudniony

Rozpocznij swoją nową karierę od pomocy dedykowanego trenera kariery, który będzie tam, aby poprowadzić Cię na każdym kroku.

Nasz sztandarowy kurs zbliża się do ciebie

Dzięki naszej wiodącej w branży internetowej platformie edukacyjnej, uzyskasz pełną wciągającą atmosferę w klasie - dostosowaną do nauki na żywo, zdalnej - z dowolnego miejsca.

Angażować

Mikro-wykłady, interaktywna praca grupowa i stosunek nauczyciela do studenta 6: 1 są zaprojektowane tak, aby utrzymać twoją uwagę i pomóc ci pozostać na szczycie programu nauczania.

Komunikacja na żywo

Zadawaj pytania, otrzymuj informacje zwrotne i kontaktuj się ze swoimi kolegami z klasy i TA - wszystko w czasie rzeczywistym. Zaangażuj się na różne sposoby, w tym czat na żywo, głos i wideo, aby pracować nad zrozumieniem, rozwiązaniami i projektami.

Symulacja miejsca pracy

W swoim wydzielonym obszarze roboczym możesz doświadczyć, jak to jest pracować i współpracować jako programista w interaktywnym, realnym środowisku kodowania.

Wsparcie kariery

Wejdź do naszej globalnej sieci pracodawców obejmującej ponad 2000 partnerów zatrudniających pracowników i popracuj z dedykowanym trenerem kariery, aby opracować strategię poszukiwania pracy, która pomoże Ci zatrudnić pracownika.

Graduacyjne Perks: WeWork

Poziomy WDIR otrzymują trzy miesiące bezpłatnego członkostwa WeWork od WeWork. Ciesz się lokalnymi wydarzeniami, łącz się z globalną społecznością profesjonalistów i usług oraz zarezerwuj przestrzeń roboczą w 100 lokalizacjach na całym świecie.

Czego się dowiesz

Uczymy umiejętności, których potrzebujesz, aby rozwinąć swoją karierę jako programista i uczący się przez całe życie. Od podstaw programowania po uruchamianie aplikacji internetowych na całym stosie, nauczysz się rozwiązywać problemy z kodem, stosując najlepsze praktyki branżowe w środowisku współpracy.

Programowanie podstaw

Dowiedz się, jak skonfigurować środowisko programistyczne, wydajnie pracować jako programista i sprawić, by Twoje projekty odniosły sukces. Poznaj podstawy programowania wraz z podstawami obliczeń, sieci i struktur danych.

Podstawy rozwoju produktu

Określ, co użytkownik powinien mieć w związku z twoją aplikacją, odpowiednio modeluj dane, opracuj proste modele krawędziowe i naucz się śledzić wspólny proces rozwoju przy użyciu kontroli wersji.

Front-End Web Development

Zanim zaczniesz pracę z nowatorskimi bibliotekami i frameworkami, zdobądź wiedzę na temat pisania wysokiej jakości kodu JavaScript. Naucz się budować dynamiczny, front-end do swojej aplikacji internetowej za pomocą nowoczesnej biblioteki JavaScript i użyj CSS do układania i stylizowania aplikacji.

Back-End Web Development

Twórz aplikacje internetowe od podstaw, używając Ruby on Rails, nowoczesnego języka internetowego i frameworka MVC. Twórz wysokiej jakości API za pomocą Node.js i integruj dane z innych aplikacji (takich jak Twitter lub Yelp) z projektem.

Praca z zespołami

Naucz się współpracować z innymi w celu tworzenia wysokiej jakości oprogramowania podczas pracy z zespołem w celu opracowania, utrzymania, zmiany i zabezpieczenia aplikacji.

Życie studenckie

Zdobądź pełne doświadczenie w klasie i społeczności dzięki mieszance prezentacji, interaktywnych laboratoriów i współpracy projektowej. Żadne dwa dni nie wyglądają dokładnie tak samo, ale oto przykład tego, jak mógłby wyglądać twój dzień.

Zbuduj swoje portfolio

Ukończysz kilka projektów, w tym projekt portfela podstawowego, który pomoże ci w rozpoczęciu poszukiwania pracy.

Doradztwo zawodowe

Zapewniamy każdemu z naszych wciągających absolwentów dostęp do szkoleń gotowych do pracy, możliwości doskonalenia nowych umiejętności i kontaktów z pracodawcami.

Coaching kariery

Zoptymalizuj swoje życiorys dzięki wsparciu coacha kariery online.

Pracuj sam na sam, aby opracować niestandardową strategię poszukiwania pracy.

Wyszukiwanie pracy Prep

Poznaj techniki i strategie, które pomogą Ci przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych.

Opracuj swój zestaw narzędzi do wyszukiwania ofert pracy w serii warsztatów online.

Możliwości sieciowe

Uzyskaj dostęp do naszej sieci pracodawców za pośrednictwem ekskluzywnej tablicy ogłoszeń GA.

Połącz się z ponad 25 000 absolwentami w naszej rosnącej sieci absolwentów.

Fund Your Your Future

Potrzebujesz pomocy płatniczej? Nasze opcje finansowania pozwalają skupić się na swoich celach zamiast na barierach, które powstrzymują Cię przed ich osiągnięciem.

Wspinać się

Złóż wniosek o 3-letnią, oprocentowaną pożyczkę opartą na zasługach¹, na czesne i koszty utrzymania. Obecne dochody nie uwzględniają zatwierdzenia finansowego dla studentów immersyjnych.

¹ Musi być obywatelem USA lub stałym rezydentem; zatwierdzenie w oczekiwaniu na status rezydenta.
Opcje finansowania różnią się na każdym rynku i są dostępne tylko dla studentów zaakceptowanych w naszych programach.
Skontaktuj się z lokalnym urzędnikiem ds. Rekrutacji, aby uzyskać więcej informacji.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w General Assembly »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
13 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
13,950 USD
Wg lokalizacji
Wg daty