Szczegóły kursu

Jako wykwalifikowany terapeuta zabawowy będziesz już świadomy znaczenia ekspresji własnej i kreatywnych mediów w terapii. Niezależnie od tego, czy zamierzasz awansować w swojej aktualnej dziedzinie, czy chcesz zgłębić konkretny temat terapii sztuką, to MA zwiększy twoje obecne umiejętności terapeutyczne poprzez badania, co pozwoli ci jeszcze bardziej poprawić życie wrażliwych dzieci.

Będziesz studiować najnowsze teorie w tym rozwijającym się sektorze, badając przejście od tradycyjnych metod terapii do bardziej nowoczesnych technik, takich jak ruch, oddychanie i czynności sensoryczne.

Na początku kursu wykorzystasz swoje doświadczenie, aby wybrać dziedzinę specjalistycznych badań i opracujesz propozycję badań opartych na praktyce terapeutycznej, które będą podstawą twojej rozprawy.

Dostarczony przez Akademię Zabaw i Psychoterapii Dziecięcej (APAC) i zatwierdzony przez Uniwersytet w ramach współpracy partnerskiej, podejmiesz ten kurs w trybie online, umożliwiając dopasowanie badań do osobistych i zawodowych zobowiązań.

Należy pamiętać, że wszystkie wnioski i zapytania dotyczące tego kursu będą rozpatrywane przez APAC, a daty rozpoczęcia mogą się różnić w zależności od miejsca studiowania.

Korzyści kursu

Realizujemy nasze kursy we współpracy z Akademią Zabaw i Psychoterapii Dziecięcej (APAC), zapewniając ci studiowanie najnowszych teorii w tym rozwijającym się sektorze, w tym znaczenie neurobiologii dla poprawy efektów terapii zabaw dla zranionych dzieci. Po ukończeniu kursu uzyskasz uznaną akredytację.

Mamy również silne powiązania z Play Therapy UK (PTUK) i Play Therapy International (PTI), wiodącymi innowatorami w zawodzie, oferującymi fachową poradę zawodową i bogactwo wiedzy.

Nasz elastyczny kurs online daje ci możliwość pracy we własnym tempie, co pozwala dopasować się do Twoich osobistych zobowiązań. Będziesz mieć dostęp do szeregu sesji szkoleniowych prowadzonych przez APAC w miejscach w całej Wielkiej Brytanii, wraz z wsparciem naszych oddanych nauczycieli i możliwością dyskusji i dzielenia się swoimi doświadczeniami w naszych wirtualnych salach wykładowych i czatach. Będziesz mógł dołączyć do forów, na których możesz publikować swoje myśli i uczyć się od swoich nauczycieli i kolegów.

Wymagania wstępne

Kandydaci powinni mieć ukończone Umiejętności Terapii Zajęciowej PG i Terapię Gry Dyplom PG na Leeds Beckett University lub posiadać równorzędne kwalifikacje.

IELTS:

IELTS 6.0 bez umiejętności poniżej 5.5 lub równoważne kwalifikacje. Uniwersytet zapewnia doskonałe wsparcie dla każdego kandydata, który może być zobowiązany do podjęcia dodatkowych kursów języka angielskiego.

DOSKONAŁE WNIOSKODAWCY

Nasz Uniwersytet przyjmuje wnioski od dojrzałych kandydatów, którzy wykazują potencjał akademicki. Zwykle wymagamy pewnych dowodów na ostatnie badania akademickie, na przykład ukończenie kursu dostępu, jednak można również wziąć pod uwagę niedawne odpowiednie doświadczenie zawodowe. Należy pamiętać, że w przypadku niektórych naszych kursów zawodowych wszyscy kandydaci będą musieli spełnić określone kryteria wstępne i w takich przypadkach nie można uznać doświadczenia zawodowego.

Jeśli chcesz złożyć podanie za pośrednictwem tej trasy, zapoznaj się z naszymi zasadami uznawania szkół wyższych.

Należy pamiętać, że wszyscy kandydaci na naszą Uczelnię są zobowiązani do spełnienia naszego standardowego wymogu znajomości języka angielskiego na poziomie GCSE klasy C lub równoważnego, warianty tego zostaną wymienione na indywidualnych warunkach wejścia kursu.

Perspektywy pracy

Po ukończeniu kursu będziesz miał dobrą pozycję do awansowania w swojej dziedzinie, awansowania do roli badawczej lub podjęcia pracy naukowej. Możesz także przejść do kursów, których potrzebujesz, aby zostać certyfikowanym trenerem PTUK, pomagając przyszłym terapeutom rozpocząć karierę w tym coraz ważniejszym obszarze.

  • Zagraj w Therapist
  • Psycholog dziecięcy
  • Pracownik społeczności

Doradztwo zawodowe

Nasz dedykowany zespół ds. Zatrudnienia i pracy oferuje porady ekspertów i wiele zasobów, które pomogą Ci wybrać i uzyskać zatrudnienie. Niezależnie od tego, czy jesteś w pierwszym, czy ostatnim roku, możesz porozmawiać z członkami personelu z naszego Biura Karier, który może udzielić Ci porady, pisząc CV, szukając pracy.

Moduły

Moduły

Opracowanie propozycji badań terapii opartej na zabawie

Rozwijaj swoje zrozumienie tego, co wydaje się być "normalnym" lub "przyjmowanym za pewnik" i przyjrzyj się zmianom paradygmatu, które miały miejsce w badaniach psychospołecznych i terapeutycznych, w których tradycyjnie istniał podział między badaniami a praktyką.

Rozprawa naukowa do terapii opartej na praktyce

Otrzymasz wsparcie w planowaniu i zarządzaniu badaniami niezbędnymi do realizacji planu opracowanego w poprzednim module w celu opracowania dysertacji o profesjonalnym znaczeniu i odpowiedniej dyscyplinie akademickiej.

Udogodnienia

Biblioteka

Nasza biblioteka jest otwarta 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, każdego dnia w roku, zapewniając dostęp do specjalistycznych książek i czasopism, przestrzeni edukacyjnych, komputerów, urządzeń multimedialnych i wypożyczalni sprzętu medialnego. Dziesiątki tysięcy zasobów cyfrowych naszej Biblioteki, w tym e-booki, e-czasopisma i bazy danych, są dostępne online w czasie i miejscu, w zależności od potrzeb.

Clinical Skills Suite

Pakiet o wartości 1 miliona funtów został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb edukacyjnych wielu pracowników służby zdrowia, ze specjalistycznym wyposażeniem w specjalnie zaprojektowanych pomieszczeniach umożliwiających przeprowadzanie różnych sesji w odpowiednim i bezpiecznym środowisku.

Siłownia i obiekty sportowe

Utrzymywanie kondycji jest łatwe w Leeds Beckett - nasze sale fitness są łatwe do nabycia, wyposażone w najnowszą technologię i dostępne dla wszystkich członków sportu.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Leeds Beckett University »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
1 rok
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty