Kształcenie na odległość Master of Health Economics (Mahe) został specjalnie zaprojektowany w celu zapewnienia naukowców spoza branży praktycznie odpowiednią wiedzę z branży medycznej. Pozwala to na zakup nachgefragtes profilu, z reorientacji do wzrostu sektora zdrowia z powodzeniem wykonawczego. W połączeniu z poprzedniego doświadczenia zawodowego nabytej kolejny stopień, który jest uważany w kręgach międzynarodowych wysokich. Stanowi uzupełnienie istniejących kwalifikacji do ekonomiki zdrowia, zarządzania, komunikacji, wiedzy organizacyjnej i prawnej. Więc otwiera nowe ścieżki kariery, jak dobrze wykształconych absolwentów są potrzebne w branży przyszłościowej opieki zdrowotnej.

Akademicy wszelkiej maści dostać Master of Health Economics (Mahe) kluczowych umiejętności, aby wypełnić lukę na czołowych stanowiskach w służbie zdrowia.

 • Consulting technik konsultacji kwestie gospodarcze
 • Kompleksowe zarządzanie Umiejętności dla kontroli zdrowia sportowe / projekty takie. B.
  • profesjonalnych technik komunikacji
  • Jakość i Process Management
  • interdyscyplinarne strategie rozwiązywania problemów
 • Aby badać zarządzanie finansami i controlling, retoryki najnowsze wyniki badań i nauki, a także przedstawić je w sposób naturalny

badanie zawartości

Master of Health Economics (Mahe) pozwala uzyskać kwalifikacje niezbędne do zrozumienia główne struktury, mechanizmów i polityki innowacji w branży. Teoretyczną zawartość kursu będzie ściśle połączona z regularnych zadań przypadków z praktyki. Uczą się problemowych sytuacjach typowych placówkach opieki zdrowotnej, jak działa rynek, które muszą być wzięte pod uwagę i jakie instrumenty można być czynną i twórczą aktorów. Dzięki opracowanej placówek ochrony zdrowia nauczania uniwersytet Apollon oferuje całego przemysłu odległych studentom solidne podstawy do zmiany kariery. Dzięki obieralnych umieścić właśnie tam priorytety, gdzie można najlepiej przyczynić się dotychczasowe umiejętności i atuty na rynku opieki zdrowotnej.

Technicznie dostępne dla większości treści mające znaczenie dla przemysłu w centrum:

 • Zdrowie wzajemnych gospodarcza
 • Doradztwo i Zarządzanie IT
 • Finanse i Controlling
 • Wiedza strukturalna w systemie opieki zdrowotnej oraz
 • Wiedza Zdrowie publiczne
 • Applied Research Health Services

Nawet miękkie umiejętności odgrywają ważną rolę. Mając to mix budować swoje umiejętności na poziomie akademickim do profilu, który jest mile widziany w przydziału funkcji zarządzania w przyszłości silnego rynku opieki zdrowotnej.

wymagania wstępne

Aby otrzymać Master of Health Economics (Mahe), można przejść przez podyplomowych studiów. Musisz egzaminy w stopniu Niemcy licencjata lub stopień w tradycyjnej, stopień jednostopniowym (magisterskie, dyplom, egzamin First State w ustawie lub stopień nauczyciela; dyplom w dziedzinie medycyny) i że co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego. Specjalnie dla naukowców z innych zawodów, Master of Health Economics oferty (Mahe) do dostępu edukacyjnego dostosowany do potrzeb rozwijającego się rynku opieki zdrowotnej.

bazowy

o każdej porze

Stopniowanie

Zdobywają uznanych międzynarodowo Master of Health Economics (Mahe) w Zakładzie Ekonomiki Zdrowia.

Czas trwania badania

Zwykły okres studiów wynosi 24 miesięcy lub 32 miesięcy (120 punktów).

badanie Test

Rejestrując się na stronie Apollon Hochschule można przetestować przez 4 tygodnie studiujących za darmo. W ciągu tego okresu, możesz zalogować się w każdej chwili cofnąć. Następnie pojawiają się żadne koszty dla Ciebie.

akredytacja

Program Magister Ekonomii Zdrowia (Mahe) jest certyfikowany przez Międzynarodową Agencję do zapewnienia jakości i akredytacji programów studiów i instytucji (FIBAA).

darmowe rozszerzenie

Maksymalnie 50% wybranego wariantu studiów (12 lub 16 miesięcy).

Program prowadzony przez:
Niemiecki

Zobacz 4 więcej kursów w Apollon Hochschule »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
24 - 32 miesięcy
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa