Stopień w studiach policyjnych

Open University Of Cyprus

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Stopień w studiach policyjnych

Open University Of Cyprus

Program studiów policyjnych przeznaczony jest dla służby policyjnej na Cyprze i adresowany jest do absolwentów Akademii Policyjnej .

W czasach szybko zmieniających się wskaźników i wielkich potrzeb w zakresie nowoczesnego bezpieczeństwa i obywatelstwa ten dwuletni program ma na celu zaoferowanie członkom policji nowej wiedzy, umiejętności i praktyk o orientacji europejskiej, uzupełniając, rozszerzając i aktualizując indywidualnie dla każdego przypadku wiedza zdobyta już podczas studiów w Police Academy of Cyprus.

Aby uzyskać dyplom ukończenia studiów policyjnych, studenci muszą pomyślnie uczestniczyć i ukończyć dwanaście (12) sześciomiesięcznych modułów tematycznych (łącznie 120 ECTS) na Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου .

Struktura programu

Moduły tematyczne Programu Modernizacji Akademii Policyjnej są podzielone na zajęcia wprowadzające. i HE specjalizacja. Do wyboru niektórych uczniów specjalizacja, wymagane jest pomyślne ukończenie innych jednostek tematycznych.

Studenci początkowo uczęszczają na 8 obowiązkowych jednostek tematycznych (8x10 ECTS). Po ukończeniu obowiązkowych jednostek tematycznych studenci mogą wybrać program tylko poprzez uczestnictwo w modułach tematycznych (4 specjalności x 10 ECTS) lub połączenie 2 prac licencjackich. Dziedzina (10 ECTS każdy) i Rozprawa (odpowiednik 2 TS lub 20 ECTS).

Kod

Warunki przyjęciaWarunkiem przystąpienia do Programu jest posiadanie dyplomu Akademii Policji Cypryjskiej oraz dobra znajomość języka angielskiego w zakresie studiowania literatury międzynarodowej.

AplikacjeTermin składania wniosków o przyjęcie do programów nauczania przewidzianych na rok akademicki 2017-2018 przypada na okres od 6 lipca do 5 września 2017 r. O godz . 11.00 .

Wnioski są składane wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem strony internetowej Uniwersytetu pod adresem https://applications.ouc.ac.cy/admissions?sap-language=EL

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Grecki


Ostatnia aktualizacja July 8, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,880 EUR
Locations
Cypr - Cyprus Online
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Cypr - Cyprus Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą