Stopień kojarzenia w wydajności bębna

Los Angeles College of Music

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Stopień kojarzenia w wydajności bębna

Los Angeles College of Music

Podobnie jak programy kampusu LACM, LACM Online oferuje online hybrydowy program w brzmieniu perkusyjnym:

Test Program Associate of Arts w dziedzinie perkusji Jest 9-stym programem Professional Degree w niepełnym wymiarze godzin. Program Drum Program dla LACM Online został stworzony przez światowej sławy współprzewodniczący departamentów Ralph Humphrey i Joe Porcaro w celu poprawy umiejętności motorycznych, techniki i dźwięku, prezentowania współczesnych koncepcji rytmicznych oraz opracowania szerokiego zakresu repertuaru we wszystkich stylach. Kursy są specjalnie zsekwencjonowany w celu maksymalizacji potencjału nauki w całym programie. Ponadto rozwija nowoczesne umiejętności nagrywania w studio i informuje uczniów o ważnych praktykach biznesowych muzycznych. Ten hybrydowy program online obejmuje również 2 wizyty w ramach intensywnego programowania w obrębie kampusu.

Warunki przyjęcia

Starsze szkoły średnie, seniorzy i absolwenci mogą ubiegać się o program Associate's Degree i Diploma na LACM Online. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy Strona internetowa przyjęć Szczegółowy opis wymagań aplikacyjnych. Wymagania obejmują odniesienie muzyczne i oficjalne transkrypty. Studenci zagraniczni muszą przedstawić wynik TOEFL w wysokości 70 lub wyższej.

Jak ubiegać się o przyjęcie

Kandydaci, którzy są gotowi ubiegać się o LACM, będą musieli wypełnić Aplikację Rekrutacyjną i przesłać przesłuchania przez Akceptuj aplikację. Wnioskodawcy będą musieli poprosić ich oficjalną szkołę średnią, GED lub kolegium o transkrypcję z instytucji przyznającej grant i wysłać je do LACM. Wyniki egzaminu TOEFL dla studentów zagranicznych będą również musiały zostać przesłane do LACM. Wszyscy wnioskodawcy będą składać 60 dolarów opłaty aplikacyjnej, gdy wniosek zostanie zakończony.

Przelewu

LACM Online nie przenosi bezpośrednio kredytów muzycznych z innej instytucji, z wyjątkiem kolegiów, które zawarły porozumienia dotyczące artykulacji. Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w testach praktycznych. Studenci, którzy udowodnią biegli w trakcie testów na miejscu, otrzymają zaliczenie na kurs i mogą przejść na kolejny poziom nauczania.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
Locations
Stany Zjednoczone - Pasadena, California
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Pasadena, California
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą