$close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

MBA lub Master of Business Administration jest absolwentem stopnia. Koncentruje się na konkretnych aspektach biznesu, aby zapewnić studentom wyższy poziom wykształcenia niż stopień licencjata. Co to jest 1-letnia EMBA w MBA? EMBA jest Executive Master of Business Administration, który jest ukończony w ciągu jednego roku. Jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą pracować na stano… Czytaj więcej

MBA lub Master of Business Administration jest absolwentem stopnia. Koncentruje się na konkretnych aspektach biznesu, aby zapewnić studentom wyższy poziom wykształcenia niż stopień licencjata.

Co to jest 1-letnia EMBA w MBA? EMBA jest Executive Master of Business Administration, który jest ukończony w ciągu jednego roku. Jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą pracować na stanowiskach kierowniczych w ramach wybranej dziedziny. Ten ogólny stopień może oferować specjalizacje, takie jak finanse lub operacje. Program idzie bardziej dogłębnie niż program studiów licencjackich w biznesie poprzez nauczanie zaawansowanych umiejętności potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej i prowadzenia innych. Kursy w programie mogą obejmować zarządzanie strategiczne, kulturę korporacyjną, zarządzanie zasobami ludzkimi, finanse i planowanie biznesowe.

W programie EMBA, studenci powinni skorzystać, jak zdobyć wzmocnione umiejętności zarządzania, takie jak przywództwo i zarządzanie projektem. Ponadto programy mogą umożliwić uczniom rozwijanie umiejętności w zakresie rozwiązywania problemów i doradztwa biznesowego.

Koszt dyplomu EMBA zależy od wielu czynników, w tym od tego, gdzie uczeń uczęszcza do szkoły i od tego, ile czasu zajmuje uzyskanie dyplomu. Najlepsze informacje na temat kosztów pochodzą z biura pomocy finansowej każdej szkoły.

Studenci, którzy ukończyli studia magisterskie z Business Administration są zwykle przygotowani do zajmowania wysokich stanowisk w różnych firmach. Mogą pracować w firmach prywatnych lub publicznych, organizacjach non-profit lub w organizacjach rządowych. Studenci mogą również zdobywać umiejętności pomagające im pracować w międzynarodowych firmach. Studenci tytułów zawodowych mogą posiadać po ukończeniu studiów: CEO, starszy menedżer, dyrektor finansowy lub kierownik operacyjny.

1-letnia EMBA w programie MBA może być podjęta w lokalnych uczelniach, które są prywatne lub publiczne. Ten program można również pobrać online. Otwiera to drzwi dla wielu studentów, którzy mogą mieć problemy z dostaniem się do fizycznej lokalizacji, aby wziąć udział w kursach. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Ducere Global Business School
Royal Docks, Wielka Brytania +1 Więcej

Podróż edukacyjna, która łączy cel biznesowy ze strategią, finansami i aspektami ludzkimi, aby rozwinąć podstawowy zbiór wiedzy, umiejętności, umiejętności i profesjonalnych n ... +

Podróż edukacyjna, która łączy cel biznesowy ze strategią, finansami i aspektami ludzkimi, aby rozwinąć podstawowy zbiór wiedzy, umiejętności, umiejętności i profesjonalnych narzędzi. Ten program pozwoli Ci zrozumieć klasyczne zasady biznesu i ich znaczenie w dzisiejszym kontekście. Umożliwi to znalezienie rozwiązań dla wyzwań i możliwości, które pojawiły się w wysoce zglobalizowanym, zdigitalizowanym i zróżnicowanym środowisku biznesowym. -
Roczne EMBA
Studia dzienne
Język angielski
Online