Filter
Roczne EMBA
Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

MBA lub Master of Business Administration jest absolwentem stopnia. Koncentruje się na konkretnych aspektach biznesu, aby zapewnić studentom wyższy poziom wykształcenia niż stopień licencjata.

Co to jest 1-letnia EMBA w MBA? EMBA jest Executive Master of Business Administration, który jest ukończony w ciągu jednego roku. Jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą pracować na stanowiskach kierowniczych w ramach wybranej dziedziny. Ten ogólny stopień może oferować specjalizacje, takie jak finanse lub operacje. Program idzie bardziej dogłębnie niż program studiów licencjackich w biznesie poprzez nauczanie zaawansowanych umiejętności potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej i prowadzenia innych. Kursy w programie mogą obejmować zarządzanie strategiczne, kulturę korporacyjną, zarządzanie zasobami ludzkimi, finanse i planowanie biznesowe.

W programie EMBA, studenci powinni skorzystać, jak zdobyć wzmocnione umiejętności zarządzania, takie jak przywództwo i zarządzanie projektem. Ponadto programy mogą umożliwić uczniom rozwijanie umiejętności w zakresie rozwiązywania problemów i doradztwa biznesowego.

Koszt dyplomu EMBA zależy od wielu czynników, w tym od tego, gdzie uczeń uczęszcza do szkoły i od tego, ile czasu zajmuje uzyskanie dyplomu. Najlepsze informacje na temat kosztów pochodzą z biura pomocy finansowej każdej szkoły.

Studenci, którzy ukończyli studia magisterskie z Business Administration są zwykle przygotowani do zajmowania wysokich stanowisk w różnych firmach. Mogą pracować w firmach prywatnych lub publicznych, organizacjach non-profit lub w organizacjach rządowych. Studenci mogą również zdobywać umiejętności pomagające im pracować w międzynarodowych firmach. Studenci tytułów zawodowych mogą posiadać po ukończeniu studiów: CEO, starszy menedżer, dyrektor finansowy lub kierownik operacyjny.

1-letnia EMBA w programie MBA może być podjęta w lokalnych uczelniach, które są prywatne lub publiczne. Ten program można również pobrać online. Otwiera to drzwi dla wielu studentów, którzy mogą mieć problemy z dostaniem się do fizycznej lokalizacji, aby wziąć udział w kursach. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

EMAS Eurasian Management & Administration School

Ucz się w języku angielskim! (1) Online, (2) Mieszane lub (3) Pełny etat na kampusie w Rosji! Top 14 najlepszych MBA w Central ... [+]

Ucz się angielskiego!

Zaawansowana intensywność 1 roku intensywnego ( 1) 100% online, (2) Blended learning lub (3) Pełny etat w kampusie w Rosji realizuje program edukacyjny dla tych, którzy potrzebują uzyskać dojrzałe nowoczesne umiejętności zarządzania do pracy na wyższych stanowiskach i którzy nie są zadowoleni z podstawowej wiedzy, którą daje większość akademickich szkół biznesu.

Dostępne są różne specjalizacje!

2 prestiżowe stopnie: Executive MBA z EMAS ( Rosja) Executive MBA z gwarancją GFKM ( Unia Europejska, Polska).

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I STOSUJ SIĘ O PROGRAM TUTAJ.

Nr 1 online MBA w Rosji Nr 1 mieszane MBA w Rosji Nr 2 na terenie kampusu MBA w Rosji TOP-14 MBA w Europie Środkowej TOP-20 Executive MBA w Europie Środkowej TOP-200 MBA Co dostajesz?Co najmniej 31 umiejętności zarządzania biznesem .Praktyczne rozwiązania twoich konkretnych problemów dzięki konsultingowi, formatowi uczenia się, szybkiemu wzrostowi dochodów i rozwojowi kariery na całym świecie.Wzrost sprzedaży i marży zysku, procesy biznesowe i konkurencyjna modernizacja mocy.Rozwój zawodowy i zwiększona skuteczność osobista.Formaty uczenia się100% online.Nauka mieszana.Pełny etat na terenie kampusu.... [-]
Rosja Moscow Nizhny Novgorod Russia Online Ukraina Kyiv Białoruś Minsk Kazachstan Almaty  + 6 Więcej
Otwarta rekrutacja
Rosyjski,Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku