Przeczytaj oficjalny opis

Kurs projektowania wnętrz BA (z wyróżnieniem) oferuje uczniom bardziej dogłębne i profesjonalne podejście do konkretnych projektów, a także zapewnia uczniowi imponujące kwalifikacje, które można dodać do CV, niezbędny element przy tworzeniu kariery w projekcie rynek.

Kurs obejmuje szeroką gamę modułów mających na celu kształtowanie mentalności studenta i jego bazy wiedzy, dzięki czemu mogą wykonać projekt projektowy w sposób dokładny, kreatywny i na czas, przy jednoczesnym spełnieniu wymagań specyfikacji klienta.
Moduły do ​​pełnego dyplomu ukończenia studiów licencjackich obejmie wiele podstawowych tematów, oferując studentom możliwość skupienia się na konkretnym elemencie projektu, takim jak projektowanie hoteli lub projektowanie wystaw.

Ten stopień BA (z wyróżnieniem) jest studiowany w niepełnym wymiarze godzin, elastycznie online za pośrednictwem naszego specjalnie stworzonego Virtual Learning Studio (VLS) za pośrednictwem Internetu przy użyciu komputera. Tutaj możesz uzyskać dostęp do licznych linków do informacji o wnętrzach i możesz skontaktować się bezpośrednio ze swoim osobistym nauczycielem. Kurs jest zaprojektowany tak, aby pasował do Twojej pracy

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w National Design Academy »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 - 4 lat
Zaoczne
Cena
4,500 GBP
Płatności można dokonać na raty
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019