Professional MBA Online (PMBA)

Informacje ogólne

Opis programu

Podnieś swoją karierę dzięki elastycznemu i wartościowemu programowi MBA w 100% online

Możesz ukończyć MBA w ciągu zaledwie jednego roku. Istnieje pięć ujęć rocznie. Uruchom program, gdy jest to wygodne dla Ciebie i Twojego pracowitego życia zawodowego!

Dlaczego warto realizować swoje MBA online?

 • Zdobądź dyplom w ciągu jednego roku, pracując w pełnym wymiarze godzin.
 • Dołącz do szerokiej sieci absolwentów Bryant'a z 45 000 dumnych absolwentów.
 • Ten bardzo konkurencyjny cenowo program jest idealny zarówno dla młodszych, jak i starszych specjalistów pracujących z co najmniej pięcioletnim doświadczeniem zawodowym.125852_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg Helloquence / Unsplash

Misja

Misją programu Bryant Professional MBA Online jest umożliwienie pracującym profesjonalistom zwiększenia ich wiedzy i umiejętności w dążeniu do ich celów zawodowych, a jednocześnie zapewnienie możliwości poprawy wyników ich organizacji oraz zapewnienia przywództwa i usług dla wybranego zawodu. Oddany wydział Bryanta z powodzeniem wyposaża studentów w umiejętności analityczne, technologiczne i interpersonalne wymagane do sprostania wyzwaniom pracy na zróżnicowanym i globalnym rynku. W ramach tego programu studenci zdobędą wiedzę na temat podstawowej wiedzy biznesowej, nauczą się, jak zastosować tę wiedzę do oceny, analizy i rozwiązywania problemów biznesowych, a także zdobędą wiedzę specjalistyczną w zakresie łączenia decyzji przywódczych opartych na wartościach z rozwiązywaniem problemów biznesowych.

Cele nauki

 • Zrozum i zastosuj wiedzę biznesową: Skutecznie zastosuj paradygmaty i koncepcje w domenach biznesowych, aby rozwiązać problemy biznesowe.
 • Osiągnij skuteczną komunikację: Rozwijaj umiejętności pisania, mówienia i prezentacji, aby skutecznie komunikować się w organizacji i jej interesariuszach.
 • Oceniaj globalne perspektywy: wykaż zdolność do integracji różnorodnych i globalnych perspektyw w celu skutecznego rozwiązywania problemów związanych z zarządzaniem.
 • Prowadź krytyczne myślenie: analizuj problemy biznesowe i sytuacje z różnych perspektyw i podejmuj odpowiednie decyzje tworzące wartość.
 • Wdrożenie przywództwa w zakresie przedsiębiorczości: oceń potencjał ekonomiczny możliwości biznesowych, opracuj strategie, które można zrealizować, i przekonująco przekaż zalecenia, aby osiągnąć cele.
 • Przeprowadź etyczne rozumowanie: Zrozum rolę ludzkich wartości w kontekście biznesowym i uzasadnij plan działania, aby poradzić sobie z wyzwaniami etycznymi, przed którymi stoi organizacja.

Kiedy mogę uruchomić program?

Możesz wybrać jedną z kilku dat rozpoczęcia w ciągu roku; każdy semestr trwa 10 tygodni:

 • Semestr zimowy: 4 stycznia - 14 marca 2020 r
 • Semestr wiosenny: 14 marca - 23 maja 2020 r
 • Semestr letni 1: 23 maja - 1 sierpnia 2020 r
 • Semestr letni 2: 1 sierpnia - 10 października 2020 r
 • Semestr zimowy: 10 października - 19 grudnia 2020 r

Wymagania

Przed rozpoczęciem programu musisz ukończyć strategię sukcesu, która pomoże Ci odnieść sukces w internetowym programie Bryant MBA. Zostaniesz zaznajomiony ze środowiskiem technologii online, dostarczanym przez Blackboard Learning Management System (LMS), i zapoznasz się z profesorami, trenerem sukcesu i pracownikami Bryant. Zajęcia związane z nauką online, zarządzanie czasem i samodzielne uczenie się również zostaną uwzględnione w celu zapewnienia sukcesu.

Co musi zawierać moja aplikacja?

Oprócz formularza wniosku należy złożyć oświadczenie o celach, aktualne CV, jedną profesjonalną rekomendację przełożonego lub kierownika (nie kolegi), oficjalne transkrypcje ze wszystkich szkół wyższych, na których uczęszczałeś, oraz opłatę za wniosek ( zrzekł się absolwentów Bryant).

Czy oferujecie pomoc finansową?

Studenci mogą ubiegać się o sponsorowane przez rząd i prywatne pożyczki edukacyjne. Zachęca się obywateli USA i stałych mieszkańców do ubiegania się o pomoc finansową poprzez wypełnienie bezpłatnego wniosku o federalną pomoc studencką (FAFSA). Ponadto, Bryant University przyjmuje płatności bezpośrednio od wielu pracodawców, którzy mają programy pomocy czesnego. W innych przypadkach studenci mogą kwalifikować się do zwrotu kosztów kształcenia.

Jak program MBA wypada na tle innych?

College of Business na Bryant University jest akredytowany przez AACSB International - The Association to Advance Collegiate Schools of Business. Bryant jest jednym z zaledwie 5 procent szkół wyższych i uniwersytetów na świecie, który zdobył tę prestiżową akredytację. Ponadto, Bryant MBA został uwzględniony w wydaniu 2018 Global „MBA Rankings”, corocznym przewodniku wydanym przez CEO Magazine. Program ten został ostatnio oceniony na 9. miejscu przez College Consensus.

Wymagania aplikacyjne

Bryant University angażuje się w zapisywanie klas studentów o wysokich kwalifikacjach, które pokazują wysoką obietnicę sukcesu zawodowego. Aby zostać przyjętym do programu Professional MBA Online, kandydat musi być absolwentem czteroletniego college'u lub uniwersytetu i mieć co najmniej 5 lat wykwalifikowanego doświadczenia zawodowego (oceniane indywidualnie dla każdego przypadku).

Wnioskodawcy muszą złożyć:

 • Aplikacja Bryant University College of Business Graduate. Kandydaci wypełniają wniosek online o przyjęcie.
 • Oficjalne transkrypcje ze WSZYSTKICH szkół wyższych.
 • Jeden profesjonalny list polecający od kierownika lub przełożonego (nie kolegi). Polecający mogą złożyć pisemne zalecenie na papierze firmowym.
 • Określenie celów (maksymalnie 500 słów). Celem oświadczenia jest wyjaśnienie, dlaczego wnioskodawca składa wniosek do Bryant, programu szczegółowego oraz w jaki sposób oba pomogą wnioskodawcy osiągnąć przyszły cel. Wskaż również, w jakim tempie planujesz wziąć udział w kursach, abyśmy mogli pomóc Ci zaplanować datę ukończenia studiów.
 • Aktualne CV.
 • Opłata aplikacyjna w wysokości 80 USD. (Odstąpił dla absolwentów)
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Bryant is a private New England university with a tradition of innovation and a global vision for success. Our academic programs are distinguished by an integration of business and the arts and scienc ... Czytaj więcej

Bryant is a private New England university with a tradition of innovation and a global vision for success. Our academic programs are distinguished by an integration of business and the arts and sciences with a global perspective. Pokaż mniej

Akredytacje

AACSB Accredited