Read the Official Description

Ta odległość Oczywiście nauka została zaprojektowana tak, aby kandydaci zdobędą niezbędną wiedzę i zrozumienie centralnych aspektów myśli i metod socjologicznych, wraz z zastosowaniem szeregu umiejętności. Stwierdzono również zaprojektowany, aby umożliwić integrację tematów socjologicznych, takich jak socjalizacji i tożsamości, kultury i zróżnicowania społecznego, władzy i rozwarstwienia.

Specyfikacja ta ma na celu zapewnienie kandydatom możliwość rozwoju niezbędnej wiedzy i zrozumienia centralnych aspektów myśli i metody socjologicznej. Został on zaprojektowany, aby zachęcić kandydatów do wykazania stosowania szeregu umiejętności i rozważyć integrację socjologicznych zagadnień:

 • Socjalizacja, kultura i tożsamość
 • zróżnicowanie społeczne, władza i rozwarstwienie
 • Kwalifikacje: Poziom Socjologia (7192)
 • Akredytowane: Tak
 • QCF Uznana: Tak
 • Instytucja przyznająca: AQA
 • Data rozpoczęcia: Anytime - Mamy zarejestrowania przez 365 dni w roku
 • Czas trwania: Elastyczne - Około 700 godzin - 2 lata wsparcia
 • UCAS Punkty: W zależności od stopnie

integralne elementy

Wszystko dodaje musi być integralną częścią badania każdego obszaru tematu:

 • Socjologiczne teorie i metody, perspektywy
 • Projekt badań wykorzystywane w celu uzyskania danych pod uwagę, łącznie z jego mocnych stron i ograniczeń

Należy zwrócić uwagę na wyciąganie powiązań między obszarami tematycznymi badanych

Główne tematy

Studenci muszą uczyć się następujące dwa główne tematy:

 • Socjalizacja, kultura i tożsamość
 • zróżnicowanie społeczne, władza i rozwarstwienie

Tematyka należy rozumieć i stosować się do konkretnych obszarów merytorycznych Socjologii. Te tematy powinny być interpretowane szeroko jako nitek biegnących przez wielu dziedzinach życia społecznego i dlatego nie powinno być traktowane jako odrębne tematy.

Ponadto, studenci muszą zrozumieć znaczenie konfliktu i konsensusu, struktury społecznej i społecznego działania oraz rolę "wartości

Warunki wstępne

 • Minimum GCSE klasy C lub powyżej.

Studenci zaleca się posiadać umiejętność czytania i pisania po angielsku z normami GCSE, matematyka wiedzę również do poziomu GCSE i mieć ukończone 16 lat.

CZAS TRWANIA

Czas trwania kursu będą różnić się w zależności od zaangażowania ucznia, wysiłku i zdolności. Ogółem przewodnikiem godzin uczenia się około 700. To powinno być używane tylko jako wytyczne i zakończenia razy będą się różnić hugely.We by zachęcić uczniów do serioulsy rozważyć, jak zamierzają ukończyć wybrany kurs przed włączeniem do badania. Studenci powinni myśleć o tym, jak idą na studia, gdzie idą na studia i jak często. Bądź realistą!

Porozmawiaj z członkami rodziny i pomóc im zrozumieć, co próbujesz acheive, wyjaśnić można wymagają ciszy i przestrzeni, aby uczyć się w określonych godzinach. Im bardziej zaangażować ich tym bardziej prawdopodobne jest to, aby uzyskać je na swojej stronie. Uczniowie powinni pamiętać, że czas, w którym wypełnienie jest czysto w dół do nich jako osoba prywatna.

Zakończenie może być tak szybko i tak wolno, jak chcesz w 24-miesięcznym okresie czesnego. Jeśli wymagają dodatkowego czasu rozszerzeniem mogą być niedostępne. Rozszerzenia są umieszczone za dodatkową opłatą, jak i gdy są potrzebne.

Format

Studenci mają możliwość wyboru, jak chcą się uczyć.

 • Papier na podstawie: Odbierz pakiet przedmiotów na stanowisku w formie papierowej i odpowiadają bezpośrednio z Twojego opiekuna za pośrednictwem poczty elektronicznej.

lub

 • Online: dostęp do naszej najwyższej jakości system nauczania oparty cloud online, gdzie jesteś w stanie uzyskać dostęp do wszystkich lekcji kursu, zadań i korespondencji opiekuna w jednym miejscu. Pobierz aplikację i uzyskać dostęp do informacji o kursie na dowolnym urządzeniu z dowolnego miejsca na świecie za pomocą sygnału internetowego. Niezależnie od sposobu zdecydujesz się na studia należy do Ciebie!
Program taught in:
Język angielski

See 48 more programs offered by UK Open College »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
700 godziny
Zaoczne
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment