Poziom 7 dyplomu w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Poziom 7 dyplomu w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Dyplom magistra w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi na poziomie 7 ma na celu wsparcie menedżerów, którzy mają autorytet i osobiste inspiracje do przełożenia strategii organizacyjnej na skuteczne wyniki operacyjne.

Dyplom magistra w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi na poziomie 7 został opracowany w celu umożliwienia absolwentom posiadania umiejętności zrozumienia zarządzania zasobami ludzkimi, zgodnego z dobrymi strategicznymi decyzjami, w celu utrzymania przewagi konkurencyjnej organizacji. Aby to osiągnąć, uczniowie zdobywają wiedzę dzięki zintegrowanemu podejściu do teorii w zarządzaniu zasobami ludzkimi i praktyce z wykorzystaniem aktywności w czasie rzeczywistym. Pomyślne ukończenie tego dyplomu umożliwi uczniom budowanie strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi i umiejętności przywódczych oraz skupienie się na wymaganiach wdrożenia strategii organizacji.

GSBF zapewnia wysokiej jakości i akredytowane programy, które są aktualne i istotne. Oferujemy ponad 20 programów, w tym finansów, rachunków, marketingu, zasobów ludzkich i ogólnego zarządzania, które odzwierciedlają nowy krajobraz biznesu.

Kluczowe korzyści

  • plan płatności Easy Fee. Zapłacić zaledwie £ 240 na miesiąc. - taki sam dyplom jak studenci w kampusie. - Dyplom jest uznawany na całym świecie. - Oceny poprzez składanie zadań.

Kryteria kwalifikacyjne

Wpisu osoba ucząca się musi posiadać jedną z poniższych form.

  • posiadanie tytułu magistra w dziedzinie pokrewnej lub dyplomu na poziomie brytyjskim 6 lub równoważnej kwalifikacji zagranicznej, lub - starsze uczących się (powyżej 21 lat) z doświadczeniem w zarządzaniu - wymagania języka angielskiego: jeśli uczący się nie pochodzi z większości język anglojęzyczny, Dowody znajomości języka angielskiego. Certyfikaty - po zakończeniu programu otrzymujesz dyplom magistra w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Oceny

  • Ocena odbywa się poprzez cesję. Nie ma żadnych egzaminów.

Czas trwania programu

  • 6 miesięcy / 9 miesięcy

Zawartość kursu

Program Dyplomu Poziomu 7 w programach zarządzania zasobami ludzkimi składa się z następujących 8 obowiązkowych jednostek, które zapewniają łącznie 120 kredytów: - strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi i zachowanie organizacyjne (15 punktów) - zarządzanie i koordynacja zasobów ludzkich (15 punktów) - przywództwo (15 kredytów) - Współczesne zagadnienia w zarządzaniu zasobami ludzkimi (15 kredytów) - Globalne zarządzanie talentami (15 kredytów) - Zarządzanie wynikami i nagrodami (15 punktów) - Legislacja dotycząca zatrudnienia (10 kredytów) - Metody Badań Biznesowych (20 kredytów)

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
6 - 9 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
1,499 GBP
- 6 miesięcy; 1199 GBP - 9 miesięcy
Locations
Wielka Brytania - UK Online
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Wielka Brytania - UK Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą