Poziom 7 dyplomu w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Poziom 7 dyplomu w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Dyplom magistra w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa na poziomie 7 przeznaczony jest dla menedżerów, którzy mają autorytet i osobiste inspiracje do przełożenia strategii organizacyjnej na efektywne wyniki operacyjne. Kwalifikacja wymaga, aby menedżerowie opierali się na ich strategicznym zarządzaniu i umiejętnościach przywódczych oraz skupili się na wymaganiach wdrożenia strategii organizacji.

Dyplom w dziedzinie zarządzania strategicznego i przywództwa na poziomie 7 został opracowany, aby umożliwić absolwentom posiadanie umiejętności zrozumienia otoczenia biznesowego, w którym działają, oraz wyrównywanie dobrych strategicznych decyzji w celu utrzymania przewagi konkurencyjnej organizacji. Aby osiągnąć to uczący się uczą się poprzez zintegrowane podejście do teorii i praktyki z wykorzystaniem aktywności w czasie rzeczywistym. Pomyślne ukończenie tego dyplomu umożliwi uczniom budowanie umiejętności zarządzania strategicznego i przywództwa oraz skupienie się na wymaganiach wdrożenia strategii organizacji.

GSBF zapewnia wysokiej jakości i akredytowane programy, które są aktualne i istotne. Oferujemy ponad 20 programów, w tym finansów, rachunków, marketingu, zasobów ludzkich i ogólnego zarządzania, które odzwierciedlają nowy krajobraz biznesu.

Kluczowe korzyści

  • plan płatności Easy Fee. Zapłacić zaledwie £ 240 na miesiąc. - taki sam dyplom jak studenci w kampusie. - Dyplom jest uznawany na całym świecie. - Oceny poprzez składanie zadań.

Kryteria kwalifikacyjne

Wpisu osoba ucząca się musi posiadać jedną z poniższych form.

  • posiadanie tytułu magistra w dziedzinie pokrewnej lub dyplomu na poziomie brytyjskim 6 lub równoważnej kwalifikacji zagranicznej, lub - starsze uczących się (powyżej 21 lat) z doświadczeniem w zarządzaniu - wymagania języka angielskiego: jeśli uczący się nie pochodzi z większości język anglojęzyczny, Dowody znajomości języka angielskiego.

Certyfikaty

  • Po ukończeniu programu otrzymujesz dyplom magistra w dziedzinie zarządzania strategicznego i przywództwa.

Oceny

  • Ocena odbywa się poprzez cesję. Nie ma żadnych egzaminów.

Czas trwania programu

  • 6 miesięcy / 9 miesięcy

Zawartość kursu

Dyplom w zakresie programów zarządzania strategicznego i przywództwa na poziomie 7 składa się z 4 obowiązkowych jednostek i 4 jednostek fakultatywnych, które zapewniają 120 kredytów:

Obowiązkowe jednostki (15 punktów) - strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi i zachowanie organizacyjne (15 punktów) - zaawansowane metody badań biznesowych (15 punktów)

Jednostki opcjonalne

  • strategiczne zarządzanie finansami (15 punktów) - zarządzanie łańcuchem dostaw i zarządzanie operacjami (15 punktów) - przedsiębiorczość i przedsiębiorczość (15 punktów) - prawo biznesowe, etyka i odpowiedzialność biznesu (15 punktów) - strategiczne zarządzanie zmianami (15 punktów) - strategiczne marketing (15 punktów) - Globalizacja i strategia marketingowa (15 punktów)
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
6 - 9 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
1,499 GBP
- 6 miesięcy; 1199 GBP - 9 miesięcy
Locations
Wielka Brytania - UK Online
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Wielka Brytania - UK Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą