Poziom 7 dyplomu w zakresie turystyki i zarządzania hotelarstwem

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Poziom 7 dyplomu w zakresie turystyki i zarządzania hotelarstwem

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Dyplom w zakresie kwalifikacji do zarządzania turystyką i hotelarstwem na poziomie 7 przeznaczony jest dla menedżerów, którzy mają autorytet i osobistą inspirację do przełożenia strategii organizacyjnej na skuteczne wyniki operacyjne.

Program zapewni uczniom zaawansowaną kwalifikację, która wspiera ich rozwój jako menedżerów w międzynarodowym sektorze turystyki i gościnności, z orientacją na całe życie. Zapewni także uczniom możliwość analizy złożonych problemów zarządzania oraz zastosowania i dostosowania specjalistycznych umiejętności i terminologii technicznej do zaproponowania rozwiązań tych problemów. Pomyślne ukończenie tego programu umożliwi uczniom podejmowanie decyzji dotyczących kierowania, planowania i zarządzania obszarami pracy w przemyśle turystycznym i hotelarskim, które są informowane o najlepszych praktykach i współczesnych badaniach.

GSBF zapewnia wysokiej jakości i akredytowane programy, które są aktualne i istotne. Oferujemy ponad 20 programów, w tym finansów, rachunków, marketingu, zasobów ludzkich i ogólnego zarządzania, które odzwierciedlają nowy krajobraz biznesu.

Kluczowe korzyści

  • plan płatności Easy Fee. Zapłacić zaledwie £ 240 na miesiąc. - taki sam dyplom jak studenci w kampusie. - Dyplom jest uznawany na całym świecie. - Oceny poprzez składanie zadań.

Kryteria kwalifikacyjne

Wpisu osoba ucząca się musi posiadać jedną z poniższych form.

  • posiadanie tytułu magistra w dziedzinie pokrewnej lub dyplomu na poziomie brytyjskim 6 lub równoważnej kwalifikacji zagranicznej, lub - starsze uczących się (powyżej 21 lat) z doświadczeniem w zarządzaniu - wymagania języka angielskiego: jeśli uczący się nie pochodzi z większości język anglojęzyczny, Dowody znajomości języka angielskiego.

Certyfikaty

  • Po ukończeniu programu otrzymujesz dyplom magistra w zakresie turystyki i gospody.

Oceny

  • Ocena odbywa się poprzez cesję. Nie ma żadnych egzaminów.

Czas trwania programu

  • 6 miesięcy / 9 miesięcy

Zawartość kursu

Dyplom studiów magisterskich z zakresu zarządzania turystyką i hotelarstwem składa się z następujących 6 obowiązkowych jednostek, które zapewniają łącznie 120 kredytów: - Zarządzanie strategiczne i marketing w turystyce i hotelarstwie (20 punktów) - Zarządzanie miejscem docelowym (20 punktów) - Międzynarodowa polityka turystyczna (20 punktów) - Turystyka i Media Społeczne w Turystyce i Szpitalnictwie (20 punktów) - Zachowanie organizacyjne w międzynarodowych organizacjach turystyczno-hotelarskich (20 punktów) - Zaawansowane metody badawcze w turystyce i hotelarskiej (20 punktów)

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
6 - 9 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
1,499 GBP
- 6 miesięcy; 1199 GBP - 9 miesięcy
Locations
Wielka Brytania - UK Online
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Wielka Brytania - UK Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą