Read the Official Description

Podyplomowe świadectwo edukacji (kształcenie na odległość)

Szczegóły kursu

Rozumiemy, że najważniejsza jest Twoja praktyka, dlatego zaprojektowaliśmy ten kurs online, dzięki któremu będziesz mógł uczyć się gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

Szkolenie, aby zostać nauczycielem, jest jedną z najtrudniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobisz. Mając to na uwadze, ten kurs online został zaprojektowany tak, aby pasował do innych twoich zawodowych zobowiązań i będzie obejmował oceny istotne dla twojego życia zawodowego. Zaprojektowany z myślą o ćwiczeniu nauczycieli lub tych, którzy chcą uczyć w szkołach podstawowych lub średnich i którzy niedawno podjęli lub przechodzą okres szkolenia prowadzącego do QTS lub równoważnego, naszym celem jest dostarczenie podstaw, które wzbogacą twoją praktykę i przyspieszą twoją praktykę. kariera pedagogiczna.

Będziesz korzystać z wyjątkowego wsparcia dostosowanego do twoich potrzeb związanych z rozwojem zawodowym, w tym z osobistymi nauczycielami online, samouczkami online, korzystającymi z szeregu programów internetowych i licznymi możliwościami nawiązywania kontaktów za pośrednictwem naszych profesjonalnych społeczności uczących się.

Rozszerzysz swoje krytyczne rozumienie sektora edukacji i podzielisz się najlepszymi praktykami ze swoimi kolegami na kursie. Będziesz także analizować politykę rządu i całego sektora oraz analizować dyskurs teoretyczny, pedagogiczny i polityczny oraz debaty, aby uzyskać krytyczny, oparty na badaniach, pogląd na to, co dzieje się w edukacji.

Korzyści kursu

Zdobędziesz krytyczną, opartą na badaniach wiedzę na temat sektora edukacji jako całości i zrozumiesz wyzwania stojące przed szkołami w całym sektorze. Kurs pozwala skupić się na konkretnym kontekście twojej praktyki, z zadaniami, które mogą być dostosowane do priorytetów całej szkoły, agendy rządowej i nauczania przedmiotów specjalistycznych.

Wymagania wstępne

Kandydaci powinni zwykle mieć co najmniej górną drugą klasę z wyróżnieniem w pokrewnym temacie. Kandydaci z niższym stopniem z wyróżnieniem drugiej klasy mogą zostać uwzględnieni, jeśli mają odpowiednie doświadczenie zawodowe. Kandydaci powinni również uczyć się lub niedawno ukończyli kurs QTS.

GCSE: Wszyscy kandydaci muszą mieć zaliczenia z oceną C w języku angielskim i matematycznym GCSE (lub równoważnym) przed złożeniem wniosku. Kluczowe umiejętności, funkcjonalne umiejętności i certyfikat w zakresie liczenia / piśmienności dorosłych nie są akceptowane zamiast GCSE.

Wszystkie wnioski powinny być poparte referencją, zarówno akademicką, jak i zawodową.

IELTS 6.5 bez umiejętności poniżej 5.5 lub równoważne kwalifikacje.

DOSKONAŁE WNIOSKODAWCY

Nasz Uniwersytet przyjmuje wnioski od dojrzałych kandydatów, którzy wykazują potencjał akademicki. Zwykle wymagamy pewnych dowodów na ostatnie badania akademickie, na przykład ukończenie kursu dostępu, jednak można również wziąć pod uwagę niedawne odpowiednie doświadczenie zawodowe. Należy pamiętać, że w przypadku niektórych naszych kursów zawodowych wszyscy kandydaci będą musieli spełnić określone kryteria wstępne i w takich przypadkach nie można uznać doświadczenia zawodowego.

Jeśli chcesz złożyć podanie za pośrednictwem tej trasy, zapoznaj się z naszymi zasadami uznawania szkół wyższych.

Należy pamiętać, że wszyscy kandydaci na naszą Uczelnię są zobowiązani do spełnienia naszego standardowego wymogu znajomości języka angielskiego na poziomie GCSE klasy C lub równoważnego, warianty tego zostaną wymienione na indywidualnych warunkach wejścia kursu.

Perspektywy pracy

Jako lekarz prowadzący badania, twoja praktyka pedagogiczna znacznie się poprawi. Ukończenie tego kursu może również pomóc ci awansować na pozycję lidera w twojej szkole.

  • Nauczyciel szkoły podstawowej
  • Nauczyciel szkoły średniej
  • Doradca ds. Edukacji podstawowej

Doradztwo zawodowe

Nasz dedykowany zespół ds. Zatrudnienia i pracy oferuje porady ekspertów i wiele zasobów, które pomogą Ci wybrać i uzyskać zatrudnienie. Niezależnie od tego, czy jesteś w pierwszym, czy ostatnim roku, możesz porozmawiać z członkami personelu z naszego Biura Karier, który może udzielić Ci porady, pisząc CV, szukając pracy.

Moduły

Moduły podstawowe

Profesjonalne wartości

Poprzez badanie tego, co czyni nauczyciela odnoszącym sukcesy, można zastanowić się, w jaki sposób skuteczne środowisko uczenia się może przynieść korzyści uczniom i ich nauce.

Rozwijanie kompetencji podmiotu

Zbadaj szczegółowo dany temat w celu zaplanowania, dostarczenia i oceny treści w określonych ustawieniach.

Niezależne badania w szkołach

Okazja do podjęcia projektu opracowania konkretnego obszaru studiów do przyszłej pracy, dzięki czemu odniesiesz większe sukcesy w swojej szkole.

Opłaty

Wielka Brytania

Wysokość czesnego za rok dla studentów rozpoczynających naukę w 2018/19 wynosi 1800 £. Kwota, jaką zapłacisz, może wzrastać każdego roku, aby uwzględnić skutki inflacji.

Międzynarodowe 2018/19

Wysokość czesnego za rok dla studentów rozpoczynających naukę w 2018/19 wynosi 1800 £. Kwota, którą zapłacisz, jest ustalana na tym poziomie na każdy rok kursu.

Udogodnienia

Dedykowany zespół wsparcia

To, że nie uczysz się w kampusie, nie oznacza, że ​​będziesz musiał radzić sobie samemu - będziesz mieć wsparcie osobistego opiekuna, a także Studenckie Centrum Uniwersyteckie i Centrum Wellbeing. Są pod ręką, aby udzielać porad na temat wszystkiego, od zagadnień akademickich po stres i lęk.

Biblioteka

Dziesiątki tysięcy zasobów cyfrowych naszej Biblioteki, w tym e-booki, e-czasopisma i bazy danych, są dostępne online w czasie i miejscu dla Ciebie. Biblioteka jest otwarta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, jeśli chcesz ją odwiedzić. Nasz zespół poza siedzibą zapewnia również specjalistyczne wsparcie dla uczniów uczących się na odległość.

Wirtualne środowisko uczenia się

VLE zapewnia dostęp do materiałów szkoleniowych, takich jak filmy, e-booki i inne dokumenty. Używasz go również do przesyłania zadań i otrzymywania opinii.

Program taught in:
Język angielski

See 5 more programs offered by Leeds Beckett University »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,800 GBP
2017/18
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019