PgCert W Zaawansowanej Przywództwa Edukacyjnego

University of Glasgow - Online Study

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

PgCert W Zaawansowanej Przywództwa Edukacyjnego

University of Glasgow - Online Study

Ten program w Internecie ma na celu umożliwienie tym w kluczowych ról w sektorze edukacji rozwijać i awansować swoją wiedzę lidera i praktyki wpływania i ołowiu zmiana w kontekście lokalnym, krajowym i globalnym, w strategicznych, giętkich i sprawnych sposobów.

Dlaczego ten program

  • Ten nowy program on-line został opracowany we współpracy z McGill University w Kanadzie i jest zaprojektowany w celu uzupełnienia ich Postgraduate Certificate in International Leadership in Oświaty i Rozwoju Administracyjnego (I-ołów).
  • Program przeznaczony jest do liderów z koncepcyjnych rozumienia i stosowania w praktyce, które pozwolą im rozwijać wiedzę w innowacyjnych podejść kierowniczych, w tym przekształcające i zrównoważonego przywództwa i kierowania na poziomie systemu.
  • Kluczową cechą jest wspieranie zdolności przywódczych i budowania wydolności na indywidualne, grupy lub poziomie organizacyjnym.
  • Będziesz miał okazję spotkać się i nawiązać ze swoimi odpowiednikami w trakcie intensywnego trzydniowego studiów weekend.
  • Po pomyślnym zakończeniu obu certyfikatów będziesz mieć możliwość połączenia tych nagród i pracować w kierunku Masters kwalifikacje z Uniwersytetu McGill.

Struktura programu

Weźmiesz trzy kursy, które zostaną dostarczone w Internecie. Nie będzie intensywny trzydniowy weekend w studium University of Glasgow podczas kuracji 2, która będzie okazją dla studentów do spełnienia w sesji twarzą w twarz

kursy podstawowe

  • Rozwijanie jako strategicznego lidera
  • Prowadząc zmian strategicznych
  • Dynamika i dylemat etyczny przywództwa.

Perspektywy kariery

Program ten ma na celu zebranie aspirujących światowych liderów w dziedzinie edukacji, aby stworzyć globalną sieć, która będzie posiadać wiedzę akademicką i zawodową i umiejętności, aby sprostać wyzwaniom stojącym przed wykształcenie dzisiaj iw przyszłości. Program i jego program odpowiednik na McGill University, ma na celu postęp kariery liderów edukacji na świecie.

Wymagania wstępne

2,1 stopnia z wyróżnieniem lub spoza Wielkiej Brytanii odpowiednik (np GPA 3,0 lub powyżej) w zakresie edukacji, polityki, ekonomii lub pokrewnych nauk społecznych narażonych, z dwóch do trzech lat wykazały doświadczenia w roli lidera.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2018
Duration
Czas trwania
12 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
10,000 GBP
Locations
Wielka Brytania - UK Online
Data rozpoczęcia : Sierp. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2018
Wielka Brytania - UK Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą