PgCert W Handlu Antykami I Sztuka Przestępczością

University of Glasgow - Online Study

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

PgCert W Handlu Antykami I Sztuka Przestępczością

University of Glasgow - Online Study

Ten program zagłębia się w obskurnym szarym rynku zagrabionych i skradzionych dóbr kultury. Łącząc nowatorskie badania z dziedziny kryminologii, archeologii, historii sztuki, badań dziedzictwo, oraz prawa, poprzez omówienie istotnych case studies, ten kurs pozwoli Ci odkrywać siatek przestępczych, które działają w obszarze sztuki przestępczością i co można należy zrobić, aby chronić naszą przeszłość i kulturę na przyszłość.

Dlaczego ten program

  • Jest to jedyna sztuka przestępczości i nielegalnej starożytności program badawczy w Internecie aktualnie dostępne i jest pierwszym University akredytowanych Podyplomowe oferowane w tym temacie.
  • będzie prowadzone przez wiodących naukowców w tej dziedzinie, którzy są członkami handlu Projektu Kultury, jedyna akademickiej grupy badawczej poświęconej badaniu nielegalnego handlu dobrami kultury.
  • Program uczy się w całości w internecie za pośrednictwem nagranych wykładów i seminariów fakultatywnych w czasie rzeczywistym. Pozwala to uczącym dystansowe maksymalnej elastyczności przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu instructure i oddziaływania wzajemnego potrzebną do zbadania takich trudnych zagadnień.
  • Studenci, którzy ukończyli PgCert będą mieli okazję, aby przyjść do Glasgow, aby zakończyć pełny tytuł magistra w dziedzinie kryminologii i historii sztuki.

Struktura programu

Weźmiesz trzy kursy w trzech semestrów (zawiera letni nauczania). Podczas każdego kursu można zbadać i przedstawić studium przypadku sztuki lub antyków przestępczości, wytwarzają portfel jakości „artefaktów cyfrowa” i napisać esej o ocenę. W zależności od potrzeb i celów, można wziąć jeden z kursów pojedynczo lub wszystkie trzy do osiągnięcia kwalifikacji.

kursy podstawowe

  • przemyt antyków
  • przestępstwo sztuka
  • Repatriacji, powrotu do zdrowia.

Perspektywy kariery

Program ten stanowi uzupełnienie kariery w sektorze muzeów i zabytków, w zakresie egzekwowania prawa i bezpieczeństwa, w pokrewnych dziedzinach prawa, w sztuki i badań pochodzenia, powinny kwalifikować studentów, aby przejść do pełnej tytuł magistra archeologii, studiów dziedzictwo, badaniach muzeów, historia sztuki, kryminologia lub innych związanych z dyscypliną.

Wymagania wstępne

Należy mieć stopień 2,1 wyróżnieniem lub równoważny (np 3.0 GPA) w archeologii, kryminalistyce, historii sztuki, muzealnictwa, socjologii, antropologii, prawa, polityki czy sztuki, jednak przyjmujemy wnioski od studentów ze wszystkich dyscyplin. Jeśli nie jesteś pewien swojej tle, możesz napisz do zwołujący programu do omówienia.

Ponieważ kursy są dostarczane w trybie online, należy mieć odpowiednie urządzenia komputerowe, jak również niezawodne połączenie z Internetem.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2018
Duration
Czas trwania
12 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
3,500 GBP
Locations
Wielka Brytania - UK Online
Data rozpoczęcia : Sierp. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2018
Wielka Brytania - UK Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą