PgCert w duchowej i religijnej opieki w zakresie zdrowia i opieki społecznej

University of Glasgow - Online Study

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

PgCert w duchowej i religijnej opieki w zakresie zdrowia i opieki społecznej

University of Glasgow - Online Study

Ramy prąd zdrowia i opieki społecznej uważają opiekę duchową jako istotny element zdrowia i dobrego samopoczucia, a wszyscy pracownicy służby zdrowia i opieki społecznej powinien ocenić i szanować przekonania religijne i duchowe pacjentów i ich opiekunów. Ale co to znaczy? Program ten certyfikat umożliwia pracownikom służby zdrowia i opieki społecznej, aby czerpać z własnego doświadczenia zawodowego i zdobycia wiedzy i umiejętności wielokulturowym, etycznej, prawnej i bezpiecznego świadczenia opieki duchowej i religijnej w praktyce.

Dlaczego ten program

  • Program umożliwia studentom z całej Wielkiej Brytanii i na świecie, aby skorzystać z wiodącej roli w Szkocji w rozwoju duchowym i religijnym w opiece zdrowotnej i opieki społecznej, a jej opublikowaniu zasobów.
  • Ten program kształcenia na odległość umożliwia studentom do prowadzenia zaawansowanej edukacji zawodowej odpowiedniego do ich praktyki zdrowia i opieki społecznej i zdobyć uznaną podyplomowe nagrodę wiodącego University.
  • Dla zdrowia i opieki społecznej: program rozwiewa wiele popularnych nieporozumień wokół opieki duchowej i religijnej i jest zakorzeniona w zdolności i podejścia opartego kompetencji do dostarczania opieki duchowej i religijnej, ponieważ odnosi się do roli i klinicznej ustawienia studenta.
  • Zdrowia i Opieki Społecznej kapelani nie przebywającym w Wielkiej Brytanii: Program został opracowany z bardzo udanej Certificate in Healthcare Duszpasterstwo PC. Umożliwia prospektywne i objąć istniejącymi Zdrowia i Opieki Społecznej kapelanów z całego świata, aby uczyć ich pola bez konieczności umieszczania z Wielkiej Brytanii studenci kapelanie.
  • Istniejących i przyszłych Zdrowia i Opieki Społecznej Kapelani rezydenta w Wielkiej Brytanii powinny rozważyć PgCert w duchowych i religijnych Opieki Zdrowotnej w programie, który jest akredytowany przez brytyjską Izbę Healthcare Duszpasterstwo do profesjonalnej rejestracji.
  • Ten program jest dostarczany przez doświadczonych ekspertów i publikowanych w dziedzinie duchowej i religijnej opieki w zakresie zdrowia i opieki społecznej. Wszystkie kadry nauczycielskiej utrzymać kliniczną rolę w szpitalach, hospicjach i społeczności, który wzmacnia i informuje ich wiedzy.

Struktura programu

Studenci trzy kursy:

  • Zasady duchowych i religijnych starannością w Zdrowia i Opieki Społecznej
  • Opieka duchowa i religijna w Zdrowia i Opieki Społecznej Practice
  • Zaawansowane Zdrowia i Opieki Społecznej Practice

Wymagania wstępne

Musisz posiadać stosowny stopień zawodowy, pierwszego stopnia lub równoważne oraz dwuletnie doświadczenie po zdobyciu kwalifikacji lub jego odpowiednika.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
12 - 24 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,417 GBP
Locations
Wielka Brytania - UK Online
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Wielka Brytania - UK Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą