Zarządzanie projektem PG Dip (ropa i gaz)

Skuteczne zarządzanie projektami jest podstawową umiejętnością w szybko zmieniającym się świecie ropy i gazu. Ten konkurencyjny przemysł wymaga efektywnego wykorzystania wszystkich zasobów i narzędzi w celu dostarczania opłacalnych i wysokiej jakości usług energetycznych, a dogłębne zrozumienie wyzwań, przed jakimi staje przyszłość dostaw energii, ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia długoterminowego sukcesu.

Ten krótki kurs podyplomowy * wprowadza kluczowe koncepcje zarządzania projektami dla osób obecnie pracujących w sektorze naftowym i gazowym, jednocześnie rozwijając umiejętności zawodowe w zakresie komunikacji, zarządzania czasem, przywództwa i pracy zespołowej.

Oprócz nauki podstawowych umiejętności zarządzania projektami, zagłębisz się również w takie tematy, jak:

 • wyzwania społeczne, polityczne i środowiskowe obecne na różnych rynkach geograficznych ropy i gazu,
 • społeczno-ekonomiczne skutki katastrof i kryzysów,
 • ważne wyzwanie strategiczne polegające na dopasowaniu podaży do popytu na energię,
 • jak analizować rynki gospodarcze za pomocą narzędzi analitycznych,
 • przemysł energetyczny jutra, w tym odnawialne źródła energii i kontrowersyjne tematy, takie jak szczelinowanie.

Po ukończeniu kursu masz możliwość przejścia na pełne zarządzanie projektem magisterskim (ropa i gaz). Lub, jeśli szukasz bardziej ogólnego kursu biznesowego z naciskiem na przemysł naftowy i gazowy, spójrz na naszą działalność PG Dip Business and Management (Oil and Gas).

* Data rozpoczęcia i szczegóły tego kursu nadal podlegają zatwierdzeniu przez Uniwersytet. W przypadku, gdy zatwierdzenie nie zostanie przyznane przed datą rozpoczęcia kursu, oferowana będzie alternatywna data lub pełny zwrot pieniędzy. Jeśli zajdzie potrzeba wprowadzenia zmian w tym programie w ramach procesu zatwierdzania University of Essex, poinformujemy o tym Państwa w najbliższym możliwym terminie.

Dlaczego jesteśmy wspaniali

 • Zaprojektowany specjalnie dla profesjonalistów z branży naftowej i gazowej, którzy chcą poprawić swoje umiejętności kierownicze.
 • Globalne uznanie i zatwierdzenie przez University of Essex uzyskało 29 miejsce w przewodniku The Times i The Sunday Times Good University Guide 2019.
 • Nie musisz robić przerwy - ukończ ten kurs w 100% w trybie online i w niepełnym wymiarze godzin wokół swojej dotychczasowej pracy.

Struktura kursu

Stopień zarządzania projektem PG Dip (ropa i gaz) składa się z następujących modułów i po ukończeniu jest równy 120 punktom na poziomie 7.

Moduły poziomu 7:

 • Zarządzanie: zasada i praktyki (20 kredytów)
 • Zarządzanie projektami (20 kredytów)
 • Podejmowanie decyzji finansowych (20 kredytów)
 • Techniki zarządzania projektami (20 kredytów)
 • Olej
 • Dwa opcjonalne moduły:
 • Ryzyko
 • Zarządzanie energią (10 kredytów)
 • Ekonomika i technologia energetyczna (10 kredytów)
 • Przyszłość ropy

* Te moduły są podstawowe i muszą zostać przekazane w celu uzyskania nagrody.

Nauka i oceny

Metody nauczania

Nauka online daje ci swobodę nauki, kiedy i gdzie ci odpowiada - w domu, w czasie lunchu lub gdziekolwiek indziej masz dostęp do Internetu.

Nasze kursy są dostarczane przez wirtualne środowisko edukacyjne (VLE) zamiast tradycyjnego kampusu. Oznacza to, że będziesz miał dostęp do swoich materiałów szkoleniowych 24/7, w tym:

 • multimedialne wykłady składające się z treści pisemnych, krótkich filmów, animacji, nagrań dźwiękowych, infografiki, krótkich testów i mini-zadań,
 • fora dyskusyjne, na których możesz porozmawiać o treści kursu z innymi studentami,
 • na żywo Q
 • obszerna eLibrary podręczników i czasopism naukowych,
 • wsparcie ze strony pracowników naukowych i osobistego doradcy studenckiego.

Aby mieć pewność, że otrzymasz wsparcie od swojego nauczyciela, ograniczamy liczbę uczniów do 20 uczniów.

Metody oceny

Zamiast martwić się egzaminami, będziesz oceniany wyłącznie poprzez zadania. Może to być angażowanie się w fora dyskusyjne we wszystkich modułach, wypełnianie refleksyjnych zapisów w dzienniku lub składanie dłuższych prac pisemnych.

Zobowiązujemy się do częstego i przejrzystego przekazywania informacji w następujący sposób:

 • Nasze kryteria oceny mają być proste i przejrzyste.
 • Zawsze będziesz świadomy swojej aktualnej oceny tymczasowej od samego początku programu.
 • Za każdym razem, gdy zalogujesz się na platformie edukacyjnej, będziesz mógł wyraźnie przejrzeć swoje oceny w książce ocen.
 • Istnieje 7-dniowy czas na oznaczenie i informację zwrotną o ocenianej pracy.
 • Będziesz miał regularny kontakt ze swoim doradcą studenckim, z którym możesz omówić wszelkie wątpliwości, gdy tylko się pojawią.

Czas trwania badania

Nasz kurs PG Dip Project Management (Oil and Gas) ma orientacyjny czas trwania nauki wynoszący 16 miesięcy, który jest wskazówką, jak długo potrwa ukończenie kursu. Rzeczywisty czas trwania może być dłuższy lub krótszy w zależności od szybkości badania, wybranych opcji badania i dostępności modułu.

Możliwe jest ukończenie studiów szybciej niż orientacyjny czas trwania kursu, podwajając moduły w określonych godzinach; jednak obowiązują minimalne okresy studiów.

Nasz rok akademicki jest zorganizowany w moduły, zazwyczaj z jedno- lub dwutygodniową przerwą między modułami i zorganizowaną trzytygodniową przerwą na okres świąteczny. Studenci otrzymają harmonogram kursu podczas procesu składania wniosku.

Wszystkie nasze kursy mają regularne daty rozpoczęcia przez cały rok.

Po ukończeniu studiów otrzymasz zaproszenie na ceremonię ukończenia studiów na University of Essex w Colchester Campus.

Twoja przyszłość

Ten specjalistyczny tytuł magistra pozwoli Ci przyspieszyć karierę w przemyśle naftowym i gazowym, przechodząc od ról średniego szczebla do wyższego kierownictwa, a nawet do pełnienia funkcji C-Suite. Umiejętności zarządzania projektami są również bezpośrednio przenoszone na wiele różnych branż, a kandydaci do pracy, którzy wykazują zrozumienie technik i praktyk zarządzania projektami, są często poszukiwani na wysokim szczeblu w ramach doradztwa w zakresie zarządzania, finansów, marketingu i sprzedaży.

Wymagania wstępne

Wiemy, że wiele osób z nietradycyjnych środowisk odniesie sukces na naszych kursach! Dlatego oferujemy dwie różne trasy wejścia, biorąc pod uwagę wcześniejsze doświadczenie zawodowe i odpowiednie kwalifikacje. Musisz także spełnić nasze wymagania dotyczące języka angielskiego.

Ponadto, aby kontynuować naukę, musisz zdać swój pierwszy zestaw zadań w ciągu pierwszych trzech tygodni kursu.

Trasa akademicka

W celu spełnienia wymagań dotyczących wejścia na ścieżkę akademicką dla naszego zarządzania projektami PG Dip (ropa i gaz), musisz posiadać co najmniej następujące kwalifikacje:

 • licencjat z zatwierdzonej instytucji, równoważny dyplomowi brytyjskiemu dyplomowi lub odpowiednie kwalifikacje zawodowe

Droga do zdobycia doświadczenia zawodowego

Aby spełnić wymagania dotyczące wejścia na ścieżkę kariery w naszym zarządzaniu projektem PG Dip (ropa i gaz), należy spełnić następujące kryteria:

 • co najmniej pięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu

Wymagania języka angielskiego

Ponieważ nasze kursy są prowadzone w języku angielskim, wymagana jest wysoka znajomość języka angielskiego. Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, twoja znajomość języka angielskiego powinna odpowiadać wynikowi IELTS (Academic) 6,5. Nie martw się, jeśli nie posiadasz IELTS lub równoważnych kwalifikacji - oferujemy bezpłatny test online w języku angielskim, aby ocenić Twoją biegłość.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 37 więcej kursów w University of Essex Online »

Ostatnia aktualizacja July 8, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
16 miesięcy
Zaoczne
Cena
7,271 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Data końcowa
Gru 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Gru 2020