Przeczytaj oficjalny opis

Omówienie programu

Program Rutgers online Professional Master's w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi (MHRM) jest przeznaczony dla profesjonalistów z dziedziny zarządzania zasobami ludzkimi oraz menedżerów / przełożonych z 4-letnim doświadczeniem, którzy chcą rozwijać swoją karierę na wyższych stanowiskach HR lub kierowniczych.

Program oferuje pogłębioną wiedzę i umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi, które wyróżnią uczestników z ich rówieśników i umożliwią im skuteczną komunikację z innymi menedżerami w skali regionalnej, krajowej i globalnej. Absolwenci programu Rutgers MHRM są ekspertami merytorycznymi ds. Zasobów ludzkich z wysoką zdolnością łączenia i stosowania funkcji HR i jej praktyk w ramach strategii organizacyjnej w swoich organizacjach.

Kluczowe cechy naszego Online Graduate Program

 • Światowy Wydział
 • 100% program online
 • Nie jest wymagany GRE / GMAT
 • Elastyczny harmonogram
 • Kursy wysokiej jakości
 • Najlepiej oceniany uniwersytet

Wybitny Wydział

Nasz wydział jest uważany za jednego z najwybitniejszych na świecie dla badań naukowych w dziedzinie HR. Ich wiedza jest różnorodna i kompleksowa we wszystkich funkcjach HR, łącząc wyjątkowe umiejętności badawcze i praktyczne doświadczenie w branży. Kursy, które składają się z programu online MHRM są zaprojektowane i dostarczane przez nasz główny wydział Zarządzania Zasobami Ludzkimi Rutgers, zapewniając studentom w programie aktualne i wysokiej jakości treści szkoleniowe oraz możliwość połączenia z najlepszymi wykładowcami w tej dziedzinie.

W pełni online

Program jest dostarczany w 100% w trybie online i jest odpowiedni dla profesjonalistów pracujących w niepełnym wymiarze godzin, jak również tych, którzy chcą kontynuować naukę jako student w pełnym wymiarze godzin. Program oferuje wygodny dostęp do uzyskania wysoko cenionego zaawansowanego absolwenta stopnia z elastycznością lokalizacji i czasu.

Nie jest wymagany GRE / GMAT

Program jest przeznaczony dla doświadczonych profesjonalistów z 4-letnim doświadczeniem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi lub zarządzania. Wyniki GRE / GMAT są zniesione jako wymóg ze względu na poziom doświadczenia uczniów w programie.

Elastyczny czas realizacji

Profesjonalny program MHRM Rutgers online może zostać ukończony przez pełnoetatowego studenta w ciągu zaledwie 18 miesięcy. Nie ma minimalnego obciążenia kursowego w semestrze dla studentów zaocznych. Program oferuje zapisy na jesień, wiosnę i lato, oferując elastyczność w planowaniu zajęć dla wszystkich uczniów.

Kompleksowe kursy o wysokiej jakości

Kursy online MHRM są opracowywane przez wykładowców Rutgers School of Management i Relations Relations, którzy są ekspertami w zakresie przedmiotu, którego uczą. Kompleksowy program nauczania został opracowany w celu zapewnienia doskonałości w projektowaniu instruktażowym i składa się z 8 wymaganych podstawowych kursów HR, projektu typu capstone i 3 zajęć dodatkowych.

Najlepszy uniwersytet i dział zasobów ludzkich

Rutgers University - New Brunswick plasuje się na pierwszym krajowym uniwersytecie w New Jersey, # 17 w kraju dla publicznych uniwersytetów krajowych i # 56 w kraju wśród wszystkich uniwersytetów krajowych według US News

Nawiązywanie kontaktów z innymi profesjonalistami HR i naukowcami

Studenci mają możliwość kontaktu z doświadczonymi kolegami z kohorty programu, a także z ekspertami akademickimi prowadzącymi instrukcje, wzmacniającymi ich profesjonalną sieć i wymianie dogłębnych doświadczeń branżowych.

Wybitni absolwenci

Absolwenci programu Rutgers Professional MHRM dołączają do naszej sieci wybitnych absolwentów, z których wielu to menedżerowie HR w czołowych organizacjach.

Nasze własne centrum kariery i usługi wsparcia

Rutgers School of Management and Labour Relations ma własne centrum kariery z profesjonalnymi pracownikami, którzy oferują zasoby do poszukiwania pracy i usługi doradztwa zawodowego. Nasz zespół ds. Usług kariery utrzymuje silną sieć powiązań branżowych i najlepszych organizacji, często kontaktując się z nami w celu skierowania naszych absolwentów. Jako student online będziesz mieć dostęp do tego samego poziomu kompleksowych usług wsparcia dla naszego tradycyjnego ciała studenckiego.

Internetowy program nauczania MHRM

Internetowy program studiów magisterskich z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi jest wszechstronny i zaprojektowany tak, aby sprostać potrzebom profesjonalistów z branży HR, aby rozwinąć swoją karierę na najwyższym stanowisku kadrowym i kierowniczym. Program obejmuje 8 kursów podstawowych, kurs typu zwieńczeniowego i 3 przedmioty do wyboru. Aby osiągnąć stopień, potrzeba 36 punktów.

Kursy podstawowe (8 kursów, 24 punkty)
 • Łączenie HR ze strategią biznesową
 • Zarządzanie globalną siłą roboczą
 • Zarządzanie systemami nagród
 • Zarządzanie przepływem siły roboczej
 • Workforce Analytics
 • Rozwój kapitału ludzkiego
 • Podejmowanie decyzji dotyczących zasobów ludzkich: decyzje finansowe
 • Prawo pracy
Capstone Project (1 kurs, 3 kredyty)
 • Projekt Capstone
Przedmioty do wyboru (wybierz 3 kursy, 9 kredytów)
 • Ekonomika i demografia rynków pracy
 • Przywództwo organizacyjne i zarządzanie zmianami
 • Zachowań organizacyjnych
 • Inclusive Workplace

Światowej klasy Wydział HR

Złóż wniosek teraz do internetowego programu MHRM Rutgers University Nowy Brunswick zajmuje 35 miejsce na świecie pod względem jakości w nauce, zgodnie z rankingiem World University Rankings w 2018-2019. Wydział Wydziału Zarządzania Zasobami Ludzkimi Rutgers (HRM) jest wysoko oceniany na poziomie krajowym i międzynarodowym, jeśli chodzi o wyniki badań i wpływ naukowy. Szkoła HRM, mieszcząca się w Szkole Zarządzania i Relacji Pracowniczych Rutgers, składa się z ponad 30 kluczowych członków wydziału, z dodatkowymi wykładowcami w niepełnym wymiarze godzin, którzy są również wytrawnymi nauczycielami z bogatym doświadczeniem w branży.

Spektrum naszych badań wydziałowych obejmuje większość funkcji i działań związanych z zasobami ludzkimi wraz z pojawiającymi się trendami w tej dziedzinie. Jako student w naszym profesjonalnym programie magisterskim online będziesz kontaktować się z jednym z najbardziej renomowanych, zróżnicowanych, związanych z branżą i posiadających wiedzę kadry HR na całym świecie i ukończysz najwyżej notowany dział zarządzania zasobami ludzkimi w dziedzinie badań i nauczania.

Jak złożyć wniosek do MHRM online

Aplikacje do programu Rutgers Online Professional Magister zarządzania zasobami ludzkimi (MHRM) są zbierane przez Rutgers Office of Graduate and Professional Admissions. Musisz złożyć wniosek online i przesłać wszystkie wymagane materiały aplikacyjne, zanim nasz zespół rekrutacyjny będzie mógł sprawdzić twoje dane uwierzytelniające do przyjęcia. Termin składania zgłoszeń na semestr jesienny 2019 upływa 1 sierpnia 2019 roku.

Aby rozpocząć proces aplikacji, wejdź na stronę Graduate Admissions i wybierz "Apply Now" w prawym górnym rogu strony. Pierwszym krokiem jest utworzenie identyfikatora logowania i numeru PIN. Gdy to zrobisz, możesz pracować nad swoją aplikacją, zapisać ją i wrócić, aby dokończyć ją później.

Wymagania aplikacyjne
 • Deklaracja celu (osobiste oświadczenie)
 • Przybył jeden oficjalny zapis z każdej szkoły policealnej
 • Dwa listy polecające
 • Wznawianie
 • Bezzwrotna opłata za wniosek w wysokości 70 USD
 • Minimum licencjata z akredytowanego uniwersytetu lub równoważnej uczelni międzynarodowej do czasu przystąpienia do programu
 • Co najmniej cztery lata doświadczenia w zarządzaniu zasobami ludzkimi, zarządzaniu lub ich kombinacji

Wymagania testowe

 • NIE wymaga GRE / GMAT
 • Egzamin TOEFL lub IELTS jest wymagany tylko dla studentów zagranicznych
Przetwórz, aby złożyć wniosek online

Aplikacja Rutgers Graduate Admissions secure online wykorzystuje wysokiej jakości szyfrowanie w celu ochrony twoich informacji i wymaga zaktualizowanej przeglądarki z włączonymi wyskakującymi okienkami, plikami cookie i obsługą JavaScript.

Podczas procesu aplikacji online:

 • Utwórz identyfikator użytkownika i kod PIN logowania
 • Uzupełnij dane biograficzne i informacje dotyczące pobytu
 • Wybierz program, o który się ubiegasz: Professional Masters of Human Resource Management - Online
 • Tylko dla studentów z zagranicy, wprowadź wyniki testu TOEFL lub IELTS
 • Podaj informacje o każdej instytucji, z której uzyskałeś dyplom
 • Wprowadź adres e-mail każdego z Twoich polecających
 • Wpisz lub wprowadź tekst swojego osobistego oświadczenia
 • Prześlij aplikację
 • Zapłać opłatę za wniosek
 • Prześlij swoje CV i inne dokumenty uzupełniające

Po utworzeniu swojego identyfikatora logowania i kodu PIN i uruchomieniu aplikacji zawsze możesz zapisać to, co wpisałeś i wrócić później, aby zakończyć aplikację.

Przesłanie zgłoszenia

Po zakończeniu wprowadzania informacji do aplikacji przeczytaj uważnie wprowadzone informacje. Następnie naciśnij Prześlij aplikację, aby przesłać zgłoszenie online. Jeśli zostawisz jakiekolwiek informacje, które są wymagane lub zostały wprowadzone nieprawidłowo, pojawi się komunikat u góry strony, na czerwono, informujący o tym, czego brakuje.

Zapłać opłatę za aplikację

Po złożeniu wniosku zostaniesz poproszony o uiszczenie bezzwrotnej opłaty za zgłoszenie. Zaleca się, aby płacić online kartą kredytową lub e-Check, korzystając z bezpiecznej, zaszyfrowanej strony internetowej Graduate Admissions.

Opłatę za zgłoszenie można uiścić w późniejszym terminie, logując się jako powracający wnioskodawca. Kliknij link "Zapłać" pod opłatą za aplikację dla swojego programu. Twoje zgłoszenie nie zostanie jednak rozpatrzone, dopóki nie otrzymasz płatności.

Prześlij swoje dokumenty pomocnicze

Po złożeniu wniosku i uiszczeniu opłaty, w ciągu około 24 godzin powinieneś mieć dostęp do strony z dokumentami towarzyszącymi za wstępne dyplomy. Korzystając z identyfikatora logowania i numeru PIN, będziesz mógł przesłać swoje CV i inne dokumenty uzupełniające, takie jak nieoficjalna kopia transkryptu.

Sprawdź swój status

Sprawdzanie swojego statusu jest najszybszym sposobem, aby dowiedzieć się, jakie działania mają miejsce w Twojej aplikacji, w tym o decyzji dotyczącej przyjęcia. Możesz również sprawdzić, czy Twoje rekomendacje i transkrypcje zostały odebrane przez biuro przyjęć Graduate. W ciągu około 24-48 godzin od przesłania zgłoszenia powinieneś otrzymać wiadomość e-mail z numerem RUID. Za pomocą tego numeru RUID będziesz mógł się zalogować i sprawdzić status swojej aplikacji. Po przesłaniu wniosku może upłynąć do 72 godzin, zanim będzie można sprawdzić swój status.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja March 11, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 3, 2019
Stycz. 21, 2020
Duration
18 - 60 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,058 USD
1 058 USD za kredyt; 3 174 USD za kurs 3-kredytowy
Deadline
Sierp. 1, 2019
Grudz. 1, 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 3, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sierp. 1, 2019
Data początkowa
Stycz. 21, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Grudz. 1, 2019
Data początkowa
Maj 26, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Kwiec. 1, 2020

Wrześ. 3, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sierp. 1, 2019
Data końcowa

Stycz. 21, 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Grudz. 1, 2019
Data końcowa

Maj 26, 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Kwiec. 1, 2020
Data końcowa