Online Mini-MBA w zrównoważonych łańcuchach dostaw żywności

Agribusiness Academy

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Online Mini-MBA w zrównoważonych łańcuchach dostaw żywności

Agribusiness Academy

Zrównoważone łańcuchy dostaw żywności

Internetowy program mini-MBA

"Firmy coraz częściej podejmują działania, które skutkują lepszymi skutkami społecznymi, gospodarczymi i środowiskowymi, ponieważ społeczeństwo tego oczekuje i dlatego, że przynosi to korzyści biznesowe".

- Raport ONZ o zrównoważonym łańcuchu dostaw

Firmy w całym łańcuchu żywnościowym poszukują profesjonalnych talentów, które są w stanie sprostać wyzwaniom zrównoważonego rozwoju łańcucha dostaw; coraz częściej rozumieją, że jest to konieczność biznesowa i środowiskowa.

Czy widzisz, że przyczyniasz się do wyzwań związanych ze zrównoważonym rozwojem i budujesz zróżnicowaną i celową karierę zawodową lub przedsiębiorczą?

Jeśli tak, ten Mini-MBA jest dla Ciebie.

Agribusiness Academy i Business School w Holandii spotykają się, aby zaoferować ten wyjątkowy, sześciomiesięczny certyfikat Mini-MBA dla profesjonalistów, którzy są zainteresowani rozwojem zrównoważonych łańcuchów dostaw.

BSN i Agribusiness Academy mają wieloletnią współpracę w dostarczaniu dobrze otrzymanych programów uczenia się działania w zakresie zarządzania bezpieczeństwem żywności dla studentów z różnych części świata.

Aktualnie przyjmujemy wnioski o rejestrację wiosną / latem 2018 roku; możesz nawet zacząć od razu, jeśli chcesz.

Koszt programu Mini-MBA wynosi 1800 GBP / 2400 USD / 2050 EUR włącznie z podatkami. Można to podzielić na trzy płatności w całym programie.

Kurs

Mini-MBA zawiera sześć modułów, z których każdy jest dostarczany przez ponad miesiąc.

 • Moduł 1: Model biznesowy łańcuchów żywności
 • Moduł 2: Wartość z strat żywności
 • Moduł 3: Innowacje w zakresie produktów spożywczych
 • Moduł 4: Handel żywnością i rozwój konsumencki
 • Moduł 5: Zrównoważone pozyskiwanie i logistyka
 • Moduł 6: Zarządzanie danymi, zasobami i elementami społecznymi

Ogólne cele edukacyjne

Wiedza i zrozumienie

 • Uczniowie opracują systemowe zrozumienie dynamiki popytu i podaży w łańcuchach dostaw żywności i agrobiznesu (od produkcji rolnej, produkcji żywności, przetwórstwa żywności, przez handel detaliczny i konsumenta)
 • Uczniowie będą rozumieli technologię, procesy i inne innowacje, które umożliwią przedsiębiorstwom budowanie zrównoważonych łańcuchów dostaw
 • Uczniowie będą dobrze rozumieli globalne, środowiskowe, społeczne i etyczne wydarzenia, dylematy i wyzwania wpływające na rozwój żywności

Umiejętności intelektualne i poznawcze oraz umiejętności przydatne

 • Uczący się będą dobrze rozumieli narzędzia, ramy, technologie i działania w rzeczywistym kontekście biznesowym
 • Uczący się mogą odpowiednio sformułować wyzwania biznesowe i pracować nad ich naprawieniem za pomocą odpowiednich narzędzi wykonawczych i ram właściwych dla kontekstu biznesowego
 • Uczniowie rozwijają otwartość i zdolność do tworzenia wartości w środowiskach z różnorodnością w kulturze, umiejętnościach i perspektywach
 • Uczący się są przygotowani, aby przyczynić się do stworzenia zrównoważonych łańcuchów dostaw żywności w ramach 3-P (Ludzie, planeta i zysk) i zainspirować innych w swoim środowisku pracy i profesjonalnych sieciach do tego samego.

"Bardzo podobał mi się proces uczenia się opracowany przez Agribusiness Academy . Naprawdę doceniam możliwość uczenia się we własnym tempie dzięki zobowiązaniom pracowniczym.

Kiedy tylko mogę, staram się brać udział w sesjach na żywo i mentoringu, które dają bardzo dobry wgląd w każdy temat. Wydaje mi się, że ten kurs jest bardzo korzystny dzięki zaangażowaniu wykładowców, którzy są również praktykami w swoich dziedzinach. "

- Tatiana, studentka Mini-MBA z USA

Struktura

W ciągu pierwszego miesiąca zdecydujesz o projekcie praktycznym; może to być przedsięwzięcie biznesowe lub przedsiębiorcze. Każdego kolejnego miesiąca zastosujesz narzędzia, ramy i uczenie się z modułu do praktycznego projektu. Będziesz w tym wspierany z 1-do-1 sesjami mentorskimi każdego miesiąca. Będzie to wymagało 10-15 godzin nauki każdego miesiąca.

Ponadto każdy moduł będzie zawierał następujące elementy:

 • 2 wykłady online (łącznie 3 godziny)
 • 2 warsztaty online (łącznie 3 godziny)
 • 3 samodzielne ćwiczenia edukacyjne (średnio 6 godzin)

Fora dyskusyjne będą otwarte i aktywne codziennie przez okres sześciu miesięcy. Mentorzy i menadżerowie edukacji zawsze służą pomocą.

Aby uzyskać certyfikat:

 1. Każdy uczeń przedłoży ostateczne sprawozdanie dotyczące różnych elementów modułu związanych z ich praktycznym projektem do przeglądu ekspertów.
 2. Każdy uczeń przedłoży swoją "Kartę efektywności osobistej" ("Personal Effectiveness Paper"), spełniającą wytyczne Business School Netherland

Możesz przejrzeć cały nasz katalog kursów, aby poznać nasze metody dostawy i wiedzę.

Orzecznictwo

O BSN

Business School Netherlands (BSN) od ponad 28 lat dostarcza programy MBA do nauki aktywności.

Jako szkoła biznesu Action Learning, BSN nie jest jedyną osobą, która docenia wartość Action Learning. Postępowe organizacje takie jak General Electric, Unilever, Rabobank, Aloca Agro, Motorola, Arthur Andersen, General Motors i Lyondell Chemical Co. również wierzą w podejście Action Learning. Osiągnęli niesamowite wyniki w zakresie rozwiązywania problemów, identyfikacji przewag konkurencyjnych, obniżenia kosztów operacyjnych i uzyskania statusu organizacji uczących się.

Ponad 3500 studentów z całego świata dołączyło do naszych programów w takich krajach jak: Aruba, Namibia, Rwanda, Nigeria, Ghana, Zambia, Egipt, Algieria, Tanzania, Pakistan, Armenia, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Republika Południowej Afryki, Republika Czeska, Chiny i wiele więcej.

Agribusiness Academy nawiązała współpracę z BSN, aby zapewnić innowacyjne internetowe podejście do uczenia się przez działanie, które zyskało uznanie zarówno studentów, jak i wykładowców.

Akredytacja

 • 2012: Holenderski zespół zarządzania publikacją o nazwie Business School Netherlands "Najlepszy dostawca MBA w Holandii";
 • 2014: Business School Netherlands osiąga ponad 20 lat posiadania znaku zatwierdzenia CEDEO dla doskonałej satysfakcji klienta;
 • 2015: Business School Netherlands otrzymuje potrójny status akredytacji (NVAO, ACBSP i EduQua)
 • 2016: Business School Netherlands została członkiem założycielem nowej jednostki akredytującej, Association for Transnational Higher Education Accreditation (ATHEA);
 • 2016: Business School Netherlands International Action Learning MBA uplasował się na europejskim poziomie pierwszym

Opinie studentów

" Agribusiness Academy przyszła do mnie w czasie, kiedy musiałem dokonać krytycznych zmian w sposobie prowadzenia łańcuchów wartości. Uważam, że kursy są tak użyteczne, inspirujące i pchają we właściwym kierunku. To najlepsza rzecz, która przydarzyła mi się w tym roku. "

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja September 16, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
6 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
1,800 GBP
1800 GBP / 2400 USD / 2050 EUR wraz z podatkami.
Locations
Niderlandy - Amsterdam, North Holland
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Niderlandy - Amsterdam, North Holland
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą