MBA, który działa dla Ciebie

Wykorzystaj moc dużych danych, aby wpływać na strategię w organizacji dzięki Online MBA z analizą danych z Nottingham Trent University.

W dzisiejszych czasach mamy większy dostęp do danych niż kiedykolwiek. Wyzwanie polega na tym, aby wiedzieć, co z tym zrobić. Badania wykazały, że jeden na trzech liderów biznesu nie wie, jak przekształcić swoje dane w sensowną inteligencję, zgodnie z "The Four V's Big Data" firmy IBM. Online MBA z analizą danych z akredytowanych AACSB i EQUIS Nottingham Business School w Nottingham Trent University (NTU) ma na celu pomóc Ci odblokować tę umiejętność.

Obecnie wiele firm ma dostęp do olbrzymiej ilości informacji, które wymagają specjalistycznej wiedzy i umiejętności skutecznej analizy. Wgląd uzyskany z danych może doprowadzić do większej efektywności organizacyjnej i sukcesu oraz pomóc w zabezpieczeniu przyszłości w dużych danych.

Online MBA z analizą danych zapewni zrozumienie całego cyklu życia dużych zbiorów danych: przechwytywanie, organizowanie, analizowanie, wyciąganie wniosków i działanie w celu uzyskania efektu dźwigni lub przewagi konkurencyjnej, oferując wysoce pożądany zestaw umiejętności, które będą wyjątkowo atrakcyjne potencjalnym pracodawcom.


Przegląd kursu

Dzięki interaktywnym narzędziom online, uznanej kadrze pedagogicznej i rygorystycznemu programowi nauczania, Online MBA z Data Analytics zapewnia wygodną i elastyczną opcję kursu dla zapracowanych profesjonalistów. Dzięki modułom online omówisz szeroki zakres podstawowych tematów zarządzania wraz z wyspecjalizowanymi modułami analizy danych, z ekspozycją na wykładowców, zaproszonych gości i studentów z wielu branż. Będziesz także regularnie uczestniczyć w symulacjach biznesowych i studiach przypadku, pomagając w zrozumieniu wyzwań związanych z zarządzaniem organizacją w dobie dużych zbiorów danych.


Nasz internetowy system MBA z funkcją analizy danych może pomóc:

  • zrozumieć znaczenie analityki danych w biznesie już dziś
  • korzystaj z dużych zbiorów danych, aby rysować plany, które mają napędzać firmy
  • rozwiązywać współczesne problemy, teorie i ramy pojęciowe wykorzystywane do kierowania zarządzaniem
  • zastosuj swoje doświadczenie w kontekście złożonych środowisk organizacyjnych
  • czerpią wartość biznesową z nauk o danych i zyskują głęboki wgląd w statystyczne podejścia do analizy danych

Pod koniec MBA online z analizą danych uzyskasz zestaw praktycznych i możliwych do przeniesienia umiejętności, dzięki którym uzyskasz unikalną pozycję, która przyczyni się do przyszłego sukcesu Twojej organizacji.


"Kurs dał mi zupełnie nowe spojrzenie na pracę w ogóle, będąc w stanie zrozumieć różne rzeczywistości i jak można je zastosować nawet w najmniejszych rzeczach, które robię na co dzień."

Maria Agius (Malta), Online MBA z analizą danych


Elastyczna i wciągająca nauka online

Nottingham Trent University (NTU) nieustannie rozwija innowacyjne sposoby na ożywienie naszych kursów w wirtualnym środowisku edukacyjnym. Nasze kursy internetowe w 100% zostały stworzone, aby zanurzyć Cię w materiał, dzięki czemu poczujesz się jak w klasie. Online MBA z kursorem Data Analytics zapewnia elastyczny i angażujący sposób nauki bez konieczności stawiania stopy w kampusie.

Aby uzyskać więcej informacji, wypełnij formularz zapytania na tej stronie.


Wymagania wstępne

  • Minimum 2,1 stopnia lub równoważne kwalifikacje.
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe w zakresie nadzoru zawodowego.
  • List polecający.
  • Oświadczenie o celu.

Studenci zagraniczni: IELTS lub TOEFL.


Rozpocznij swoją podróż z NTU już dziś.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Nottingham Trent University Online »

Ostatnia aktualizacja December 6, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
30 miesięcy
Zaoczne
Cena
15,900 GBP
Opłaty są pobierane w styczniu 2018 r. I w maju 2018 r. I nie będą rosły tak długo, jak studia zakończą się w ciągu 3 lat od rejestracji.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa