Online Master of Public Affairs

Informacje ogólne

Opis programu

Online Master of Public Affairs

Tytuł magistra w zakresie spraw publicznych z MU może pomóc ci w dalszym rozwijaniu kariery w administracji publicznej lub non-profit. Jeśli uważasz, że pozytywna współpraca w sektorze publicznym, prywatnym i non-profit jest najlepszym sposobem służenia społeczeństwu, może to być dla ciebie odpowiedni poziom.

Uniwersytet w Missouri oferuje edukację w służbie publicznej od ponad 50 lat. Założona w 2001 roku Szkoła Spraw Publicznych Harry'ego Trumana ma 14 TSPA, 26 stowarzyszonych i 8 adiunktów z wydziału i jest częścią University's College of Arts and Science.

Szkoła Trumana rozwija badania i praktykę zarządzania w Missouri, narodzie i na świecie. Misją Programu MPA Szkoły Truman jest przygotowanie zróżnicowanego ciała studenckiego dla etycznego przywództwa w sektorze publicznym, non-profit i prywatnym. Program MPA opiera się na interdyscyplinarnym nauczaniu, badaniach i możliwościach świadczenia usług publicznych Szkoły Truman, Uniwersytetu jako całości i praktyków, aby zapewnić uczniom szereg perspektyw i doświadczeń, które promują wartości usług publicznych i dyskurs demokratyczny. Dzięki ich zajęciom studenci zdobywają wiedzę na temat procesów politycznych i zasad zarządzania oraz rozwijają umiejętności krytycznego myślenia i analizy, które umożliwiają im awans w karierze w szybko zmieniającej się służbie publicznej.

Nasze cele to:

  • Oferuj kompleksowy zestaw kursów podstawowych i specjalizacyjnych, które budują silne podstawy teoretyczne w zakresie spraw publicznych, polityki i zarządzania, rozwijają rygorystyczne umiejętności analityczne i zapewniają możliwości praktycznego zastosowania wiedzy, umiejętności i kompetencji w istotnych kwestiach polityki publicznej i zarządzania.
  • Upewnij się, że uczniowie zdobywają praktyczne doświadczenia i angażują się w organizacje publiczne i non-profit jako integralną część programu.
  • Promowanie wartości usług publicznych w całym programie nauczania i zapewnienie możliwości empirycznego stosowania tych wartości.
  • Promuj szacunek dla różnorodności, wystawiając studentów na krajowych i międzynarodowych uczonych, liderów rządowych i non-profit oraz studentów z różnych krajów, którzy stanowią przykład wartości służby publicznej.
  • Dostarczenie studentom umiejętności krytycznego analizowania, oceniania, proponowania i ułatwiania rozwiązań odpowiadających na dynamiczne wyzwania stojące przed sektorami publicznym, prywatnym i non-profit.

Jako student na odległość w programie dla absolwentów University of Missouri, kwalifikujesz się do czesnego w ramach czesnego, niezależnie od tego, gdzie mieszkasz.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The University of Missouri was founded in 1839 in Columbia as the first public university west of the Mississippi River. Today, with an enrollment of more than 30,000 students, 13,000 full-time employ ... Czytaj więcej

The University of Missouri was founded in 1839 in Columbia as the first public university west of the Mississippi River. Today, with an enrollment of more than 30,000 students, 13,000 full-time employees, and 317,000 alumni, Mizzou is an important investment for the state and nation. Pokaż mniej