Read the Official Description

Od niepewności politycznej po finanse i wymagania rekrutacyjne, ekonomia jest nieodłączną częścią codziennego procesu decyzyjnego. Uniwersytet w Bath zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, że Internetowa Ekonomia Stosowana z Bankowością i Rynkami Finansowymi przenosi cię poza artykuły naukowe i do świata rzeczywistego, dając ci wgląd, który możesz wprowadzić od samego początku. Jako pierwszy uniwersytet w Wielkiej Brytanii oferujący internetowy tytuł magistra w zakresie ekonomii stosowanej i kładąc nacisk na praktykę ponad teorię, zapewnia on profesjonalistom z przeszłości możliwość dalszej kariery zawodowej w dziedzinie ekonomii, bankowości i finansów.


Ucz się od najlepszych ekspertów branżowych

Internetowy magister ekonomii jest prowadzony przez Departament Ekonomii, uznawany na całym świecie za badania w dziedzinie teorii ekonomii, ekonometrii i finansów. Kurs prowadzony jest przez aktywnych, opublikowanych badaczy z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie ekonomii, którzy będą uczyć, wspierać i inspirować podczas studiów.

Nauczysz się analizować, interpretować i krytycznie oceniać dane ekonomiczne i badania, jak korzystać z mikro i makroekonomii, aby kierować strategicznym podejmowaniem decyzji. Podczas kursu online w 100% nauczysz się, jak zastosować te zasady, których nauczyłeś się w rzeczywistych ekonomiach i kwestiach politycznych, a nawet własnych projektach badawczych.


Zwiększ swoje szanse na karierę

Na Uniwersytecie w Bath twoja zdolność do zatrudnienia jest naszym największym celem. Nasz kurs jest pełen współczesnych pomysłów i unikalnych studiów przypadku, zapewniając Ci całą wiedzę teoretyczną, praktyczne doświadczenie i pewność przez długi czas


Interaktywna nauka online

Ten 100% kurs online zapewnia takie samo wciągające i inspirujące nauczanie jak kurs w kampusie, ale zapewnia profesjonalistom elastyczność w dostosowaniu nauki do stylu życia i kariery.

Nauczysz się dzięki wnikliwym materiałom wideo i studiom przypadku, a także korzystasz z bezpośredniej i regularnej komunikacji z innymi uczniami i wykładowcami. Online Applied Economics (bankowość i rynki finansowe) to przejście do nowatorskich badań i poszukiwanych karier, dla osób z obowiązkami związanymi z pracą i stylem życia.


Ekonomia dla prawdziwego świata z University of Bath

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by University of Bath Online »

Last updated January 18, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Kwiec. 29, 2019
Duration
3 lat
Zaoczne
Deadline
Kwiec. 1, 2019
By locations
By date
Data początkowa
Kwiec. 29, 2019
Application deadline
Kwiec. 1, 2019

Kwiec. 29, 2019

Location
Application deadline
Kwiec. 1, 2019
Data końcowa