Od niepewności politycznej po finanse i wymagania rekrutacyjne, ekonomia jest nieodłączną częścią codziennego procesu decyzyjnego. Uniwersytet w Bath zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, że Internetowa Ekonomia Stosowana z Bankowością i Rynkami Finansowymi przenosi cię poza artykuły naukowe i do świata rzeczywistego, dając ci wgląd, który możesz wprowadzić od samego początku. Jako pierwszy uniwersytet w Wielkiej Brytanii oferujący internetowy tytuł magistra w zakresie ekonomii stosowanej i kładąc nacisk na praktykę ponad teorię, zapewnia on profesjonalistom z przeszłości możliwość dalszej kariery zawodowej w dziedzinie ekonomii, bankowości i finansów.


Ucz się od najlepszych ekspertów branżowych

Internetowy magister ekonomii jest prowadzony przez Departament Ekonomii, uznawany na całym świecie za badania w dziedzinie teorii ekonomii, ekonometrii i finansów. Kurs prowadzony jest przez aktywnych, opublikowanych badaczy z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie ekonomii, którzy będą uczyć, wspierać i inspirować podczas studiów.

Nauczysz się analizować, interpretować i krytycznie oceniać dane ekonomiczne i badania, jak korzystać z mikro i makroekonomii, aby kierować strategicznym podejmowaniem decyzji. Podczas kursu online w 100% nauczysz się, jak zastosować te zasady, których nauczyłeś się w rzeczywistych ekonomiach i kwestiach politycznych, a nawet własnych projektach badawczych.


Zwiększ swoje szanse na karierę

Na Uniwersytecie w Bath twoja zdolność do zatrudnienia jest naszym największym celem. Nasz kurs jest pełen współczesnych pomysłów i unikalnych studiów przypadku, zapewniając Ci całą wiedzę teoretyczną, praktyczne doświadczenie i pewność przez długi czas


Interaktywna nauka online

Ten 100% kurs online zapewnia takie samo wciągające i inspirujące nauczanie jak kurs w kampusie, ale zapewnia profesjonalistom elastyczność w dostosowaniu nauki do stylu życia i kariery.

Nauczysz się dzięki wnikliwym materiałom wideo i studiom przypadku, a także korzystasz z bezpośredniej i regularnej komunikacji z innymi uczniami i wykładowcami. Online Applied Economics (bankowość i rynki finansowe) to przejście do nowatorskich badań i poszukiwanych karier, dla osób z obowiązkami związanymi z pracą i stylem życia.

Wymagania wstępne

  • Zazwyczaj powinieneś mieć stopień licencjata pierwszej lub drugiej klasy lub międzynarodowy odpowiednik. Plus matematyki na poziomie A (lub co najmniej jedną zaliczoną jednostkę matematyczną na poziomie stopnia)
  • Studenci zagraniczni: kandydaci muszą mieć wynik IELTS równy 6,5 z nie mniejszym niż 6,0 w jakimkolwiek zespole.

Ekonomia dla prawdziwego świata z University of Bath

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w University of Bath Online »

Ostatnia aktualizacja Luty 26, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
3 lat
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty