Istnieje ogromna rozbieżność w standardach edukacyjnych zarówno w kraju, jak i na świecie, ale zaangażowanie w zapewnianie najlepszych możliwości pozostaje silne. University of Glasgow zdaje sobie sprawę z potrzeby wysokiej jakości nauczycieli i ich matury online Edukacja zobowiązuje się do rozwijania się do przyszłego lidera programu nauczania. Robią to z silnym naciskiem na badania i nauczanie na wysokim poziomie z ich wydziału ekspertów, w wyniku czego Szkoła Edukacji zajmuje 1. miejsce w Wielkiej Brytanii (The Times Good University Guide 2018).

Wybierz swoją własną drogę

Program ten oferuje trzy specjalistyczne Pathways , pozwalające dostosować studia do unikalnych doświadczeń i celów zawodowych. Wybierz z psychologicznych i międzynarodowych perspektyw w edukacji dorosłych; ocena i pedagogika; edukacja włączająca i specjalna. Każda z tych opcji jest dostosowana do umiejętności niezbędnych do udanej kariery w edukacji i pomaga kształtować umysły jutra.

Nauczanie eksperta

Jako najwyżej sklasyfikowany uniwersytet Russell Group do nauczania , nauka jest częścią DNA Uniwersytetu w Glasgow. Studiując w ich School of Education, nauczysz się od wykładowców na czele badań edukacyjnych, takich jak dr Jennifer Farrar, której obecne prace nad krytyczną umiejętnością czytania w klasie zachęcają do zmiany polityki.

Ale nie tylko miejcie na to słowo, University of Glasgow School of Education zajmuje pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem satysfakcji studentów zarówno w Przewodniku dla wszystkich studentów (2020), jak iw NSS (2014, 2015, 2016) .

100% interaktywna nauka online

Studiowanie w trybie online oznacza, że nie musisz poświęcać swojej obecnej kariery, aby zdobyć nową. Online MSc Education University of Glasgow zapewni Ci nauczanie wiodących w branży i najnowocześniejsze badania, bez konieczności stawiania stopy na terenie kampusu. Będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich interaktywnych zasobów z dowolnego miejsca iw dowolnym czasie; obejmuje to wideo, audio, interaktywne narzędzia w czasie rzeczywistym, obszary dyskusji i inne.

Co więcej, po uruchomieniu programu nie zostawiają Cię na to. Będą zawsze pod ręką, aby ci pomóc, aż do ukończenia szkoły.

Wymagania wstępne

  • 2: 1 lub odpowiednik uznanej instytucji lub odpowiednich kwalifikacji zawodowych (np. PGCE)
  • Studenci zagraniczni: kandydaci muszą mieć wynik IELTS równy 6,5 z nie mniejszym niż 6,0 w jakimkolwiek zespole.

Pozdrowienia dla świata: dołącz do nas i zrób swój znak

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

106529_MScinEducation.jpg

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ostatnia aktualizacja Lipiec 24, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
2.5 - 6 lat
Zaoczne
Cena
- Dostępne na żądanie
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa