Read the Official Description

Istnieje ogromna rozbieżność w standardach edukacyjnych zarówno w kraju, jak i na świecie, ale zaangażowanie w zapewnianie najlepszych możliwości pozostaje silne. University of Glasgow zdaje sobie sprawę z potrzeby wysokiej jakości nauczycieli i ich matury online Edukacja zobowiązuje się do rozwijania się do przyszłego lidera programu nauczania. Robią to z silnym naciskiem na badania i nauczanie na wysokim poziomie z ich wydziału ekspertów, w wyniku czego Szkoła Edukacji zajmuje 1. miejsce w Wielkiej Brytanii (The Times Good University Guide 2018).


Wybierz swoją własną drogę

Ten program oferuje cztery specjalistyczne Pathways , pozwalające dostosować studia do unikalnych doświadczeń i celów zawodowych. Wybierz z perspektywy psychologicznej i międzynarodowej w edukacji dorosłych; ocena i pedagogika; edukacja integracyjna i specjalna; lub edukacja muzealna - to zależy od Ciebie. Każda z tych opcji jest dostosowana do umiejętności niezbędnych do udanej kariery w edukacji i pomaga kształtować umysły jutra.


Nauczanie eksperta

Jako najwyższy w rankingu uniwersytet Russell Group dla nauczania, uczenie się jest częścią DNA Uniwersytetu w Glasgow. Studiując w swojej Szkole Oświatowej, dowiesz się od wykładowców na czele badań edukacyjnych, takich jak dr Jennifer Farrar, których obecna praca nad krytyczną umiejętnością czytania i czytania w klasie powoduje zmianę polityki. Ale nie wierzcie mi na słowo, Szkoła Edukacji Uniwersytetu w Glasgow zajmuje 1. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem satysfakcji studentów z NSS (2014, 2015, 2016).


100% online, interaktywne uczenie się

Studiowanie online oznacza, że nie musisz poświęcać swojej obecnej kariery, aby rozpocząć nową. Mage Edukacji Online University of Glasgow zapewni Ci wiodącą w branży edukację i najnowsze badania bez konieczności stawiania stopy w kampusie. Będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich interaktywnych zasobów z dowolnego miejsca io dowolnej porze; obejmuje to wideo, audio, interaktywne narzędzia w czasie rzeczywistym, obszary dyskusji i wiele więcej. Co więcej, gdy już uruchomisz program, nie pozwolą ci tego. Będą zawsze pod ręką, aby Ci pomóc, aż do ukończenia szkoły.


Pozdrowienia dla świata: dołącz do nas i zrób swój znak

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

106529_MScinEducation.jpg

Program taught in:
Język angielski
Last updated January 28, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Kwiec. 2019
Wrześ. 2019
Duration
2.5 - 6 lat
Zaoczne
Cena
- Dostępne na żądanie
By locations
By date
Data początkowa
Kwiec. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Kwiec. 2019

Wrześ. 2019

Stycz. 2020