Online Magister edukacji

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Istnieje ogromna rozbieżność w standardach edukacyjnych zarówno w kraju, jak i na świecie, ale zaangażowanie w zapewnianie najlepszych możliwości pozostaje silne. University of Glasgow zdaje sobie sprawę z potrzeby wysokiej jakości nauczycieli i ich matury online Edukacja zobowiązuje się do rozwijania się do przyszłego lidera programu nauczania. Robią to z silnym naciskiem na badania i nauczanie na wysokim poziomie z ich wydziału ekspertów, w wyniku czego Szkoła Edukacji zajmuje 1. miejsce w Wielkiej Brytanii (The Times Good University Guide 2018).

Wybierz swoją własną drogę

Program ten oferuje trzy specjalistyczne Pathways , pozwalające dostosować studia do unikalnych doświadczeń i celów zawodowych. Wybierz z psychologicznych i międzynarodowych perspektyw w edukacji dorosłych; ocena i pedagogika; edukacja włączająca i specjalna. Każda z tych opcji jest dostosowana do umiejętności niezbędnych do udanej kariery w edukacji i pomaga kształtować umysły jutra.

Dowiedz się więcej

Nauczanie eksperta

Jako najwyżej oceniany uniwersytet Russell Group w dziedzinie nauczania , nauka jest częścią DNA Uniwersytetu w Glasgow. Studiując w ich School of Education, będziesz uczyć się od wykładowców zajmujących się badaniami edukacyjnymi, takich jak dr Jennifer Farrar, której obecna praca nad umiejętnością czytania i pisania w szkole krytycznej powoduje zmiany w polityce.

Ale nie tylko miejcie na to słowo, University of Glasgow School of Education zajmuje pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem satysfakcji studentów zarówno w Przewodniku dla wszystkich studentów (2020), jak iw NSS (2014, 2015, 2016) .

Dowiedz się więcej

100% interaktywna nauka online

Studiowanie w trybie online oznacza, że nie musisz poświęcać swojej obecnej kariery, aby zdobyć nową. Online MSc Education University of Glasgow zapewni Ci nauczanie wiodących w branży i najnowocześniejsze badania, bez konieczności stawiania stopy na terenie kampusu. Będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich interaktywnych zasobów z dowolnego miejsca iw dowolnym czasie; obejmuje to wideo, audio, interaktywne narzędzia w czasie rzeczywistym, obszary dyskusji i inne.

Co więcej, po uruchomieniu programu nie zostawiają Cię na to. Będą zawsze pod ręką, aby ci pomóc, aż do ukończenia szkoły.

Dowiedz się więcej

Wymagania wstępne

  • 2: 1 lub odpowiednik uznanej instytucji lub odpowiednich kwalifikacji zawodowych (np. PGCE)
  • Studenci zagraniczni: Kandydaci muszą mieć wynik IELTS 6,5 z nie mniej niż 6,0 w dowolnym paśmie.

Pozdrowienia dla świata: dołącz do nas i zrób swój znak

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

106529_MScinEducation.jpg

Ostatnia aktualizacja Kwi 2020

Informacje o uczelni

Our online programmes allow you to study for a University of Glasgow postgraduate degree from anywhere in the world. The University of Glasgow offers a range of online postgraduate programmes and shor ... Czytaj więcej

Our online programmes allow you to study for a University of Glasgow postgraduate degree from anywhere in the world. The University of Glasgow offers a range of online postgraduate programmes and short courses as well as free MOOCs (massive online open courses). We offer online distance learning programmes across an ever-expanding range of subject areas. Our online postgraduate programmes involve the same level of work as our on-campus programmes, and the qualification you get is of equal value. All you need to study for our online programmes is a computer and internet connection. Pokaż mniej