Przeczytaj oficjalny opis

Online MBA

Pierwszy na świecie 100% Online MBA akredytowany przez Stowarzyszenie MBA (AMBA) łączy w sobie jakość z elastycznością, aby zwiększyć Twoją zdolność do wykonywania na najwyższym poziomie w globalnym zarządzaniu biznesem.

Zrealizuj swoje ambicje

Zaprojektowany dla zdeterminowanych, myślących przyszłościowo profesjonalistów z co najmniej trzyletnim doświadczeniem w zarządzaniu, nasz w pełni akredytowany Online MBA pomoże Ci osiągnąć większy sukces, niezależnie od tego, czy chcesz osiągnąć postęp w bieżącej roli, czy też prowadzić własną firmę.

Online MBA z University of Birmingham prowadzony jest przez uznaną na całym świecie Birmingham Business School. Jesteśmy najstarszą i najbardziej uznaną szkołą biznesową w Wielkiej Brytanii i byliśmy pierwszym uniwersytetem akredytowanym przez AMBA na 100% Online MBA. Jesteśmy również akredytowani przez Stowarzyszenie na rzecz Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) i Europejskiego Systemu Doskonalenia Jakości (EQUIS), co daje nam potrójną koronę akredytacji, potwierdzając naszą elitarną pozycję obok zaledwie kilku światowych szkół biznesu.

Nazwany na piątym miejscu w Wielkiej Brytanii dla absolwentów szkół średnich przez kompletny przewodnik uniwersytecki 2019, rozumiemy wartość rozwoju kariery. Od samego początku dajemy uczniom dostęp do porad dotyczących zatrudnienia z naszego zespołu ds. Kariery w biznesie i udzielamy bezpośredniego wsparcia w przygotowaniu CV i wywiadów - wszystko po to, aby pomóc im w dalszej karierze.

"Poleciłbym MBA online każdemu, kto nie ma czasu, aby zaangażować się w kurs typu mieszkaniowego, ponieważ zapewnia on znacznie większą elastyczność. Zdecydowałem się na naukę w Internecie, głównie ze względu na moje zobowiązania do podróży: spędzam dużą część czasu w samolotach i hotelach do pracy, więc mam wystarczająco dużo czasu na ukończenie czytania i zadań. "

Andrew Lavin, globalny dyrektor ds. Zarządzania aktywami i flotą, Aggreko z Wielkiej Brytanii, obecnie mieszkający w ZEA

Ucz się przez działanie

Oprócz tego, że oferuje on najwyższy poziom wygody i elastyczności oferowany w 100% przez Internet, kurs ten jest pełen elementów interaktywnych. Środowisko wirtualnego uczenia się zaprojektowano tak, aby było całkowicie wciągające, pomagając połączyć się z wykładowcami i rówieśnikami, prezentując nowe możliwości networkingu i budując kontakty, które przetrwają znacznie dłużej niż kurs.

Nasza wirtualna nauka ma następujące zalety:

  • Wideoklipy zaprojektowane i dostarczone przez naszą uznaną kadrę nauczycielską
  • Interaktywne zadania umożliwiające uczestnictwo w ćwiczeniach grupowych
  • Prawdziwe studia przypadku oferujące umiejętności, które można zastosować natychmiast
  • Interakcja społeczna z rówieśnikami, profesorami i nauczycielami, abyś był bardziej połączony
  • Zasoby cyfrowe, które pomogą Ci zarejestrować się, rozwiązać zapytania techniczne i rozwijać swoją karierę

Wymagania wstępne:

  • Przynajmniej dyplom wyższej klasy wyższej lub dyplom podyplomowy z uniwersytetu w Wielkiej Brytanii lub równoważny 3.0 GPA
  • Dwa odniesienia
  • Oświadczenie o celu
  • Minimum trzy lata doświadczenia w zarządzaniu

Studenci zagraniczni: z wyjątkiem Graduate Diploma Students, kandydaci muszą mieć wynik IELTS równy 6,5 z nie mniejszym niż 6,0 w każdym zespole.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w University of Birmingham Online »

Ostatnia aktualizacja July 22, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Mar. 2019
Lipiec 2019
Duration
30 miesięcy
Zaoczne
Cena
19,175 GBP
* Ceny mogą ulec zmianie w każdym roku akademickim.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Mar. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Mar. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Lipiec 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Paźdz. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa