EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

MBA, który działa dla Ciebie

Dzięki ukierunkowaniu na przywództwo, indywidualnemu mentorowaniu i doświadczeniu, ten 100% Online MBA jest dostosowany do indywidualnych potrzeb, aby zapewnić wszystko, czego potrzeba, aby przenieść karierę na nowy poziom.


Spersonalizuj swój Online MBA ze specjalizacją w Data Analytics.

Online MBA z Nottingham Business School zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby wywrzeć znaczący wpływ na świat biznesu bez konieczności stawiania stopy w kampusie. Nottingham Business School ma akredytację AACSB i EQUIS. Mniej niż 1% szkół biznesowych na całym świecie posiada akredytację EQUIS i AACSB, potwierdzając rygorystyczne i innowacyjne standardy naszych metod nauczania i badań, a także równowagę, którą konsekwentnie osiągamy między jakością akademicką a profesjonalną.

Zaprojektowany z myślą o ambitnych menedżerach, studenci, którzy odnieśli sukces, odchodzą od tej Online MBA dzięki dogłębnemu zrozumieniu strategicznych modeli biznesowych, współczesnych problemów i struktur, a także docenieniu wartości odpowiedzialnego i zrównoważonego przywództwa. Taka biegłość jest bardzo pożądana na dzisiejszym rynku zarządzania biznesem. W Nottingham Business School możesz także spersonalizować swój kurs Online MBA, aby uzyskać bardziej zindywidualizowane doświadczenie.


Obejmuje to możliwość wyboru specjalizacji:

Online MBA

Kontynuuj przegląd funkcji biznesowych, operacji i umiejętności, które można zastosować w różnych branżach i ustawieniach. Online MBA nurkuje głęboko w strategicznych tematach biznesowych z zajęć dotyczących zaangażowania klienta, kreatywności i innowacji, zaawansowanego zarządzania strategicznego i strategii zasobów ludzkich dla współczesnego miejsca pracy.

Online MBA z analizą danych

Rozwijaj wiedzę o danych, aby wykorzystać moc dużych danych. Obecnie wiele firm ma dostęp do olbrzymiej ilości informacji, które wymagają specjalistycznej wiedzy i umiejętności skutecznej analizy. Wgląd uzyskany z danych może doprowadzić do większej efektywności organizacyjnej i sukcesu.

Online MBA z analizą danych zapewni zrozumienie całego cyklu życia dużych zbiorów danych: przechwytywanie, organizowanie, analizowanie, wyciąganie wniosków i podejmowanie działań, aby uzyskać efekt dźwigni lub przewagę nad konkurencją, oferując wysoce pożądany zestaw umiejętności, które będą niezwykle przydatne atrakcyjne dla potencjalnych pracodawców.


Przegląd kursu

Doświadczalny składnik Online MBA Nottingham Business School i jego specjalizacje zapewnia, że ​​jesteś w stanie zastosować swoją wiedzę w rzeczywistych scenariuszach biznesowych. Poprzez moduły online będziesz obejmował szeroki zakres przedmiotów zarządzania, z ekspozycją na wykładowców, gości i studentów z wielu sektorów przemysłu. Będziesz również regularnie uczestniczyć w symulacjach biznesowych i studiach przypadków, pomagając w zrozumieniu wyzwań związanych z zarządzaniem organizacją.

Dzisiejsze środowisko biznesowe jest niestabilne, konkurencyjne i międzynarodowe. Nasza MBA online spełnia kluczowe wymagania, dostarczając branży doświadczonych i wykształconych menedżerów z wszechstronnym zrozumieniem strategii biznesowej, odpowiedzialnego przywództwa i współczesnych problemów globalnych. Pod koniec MBA online uzyskasz zestaw praktycznych i możliwych do przeniesienia umiejętności, dzięki którym uzyskasz unikalną pozycję, aby zwiększyć przyszły sukces Twojej organizacji.


"Kurs dał mi zupełnie nowe spojrzenie na pracę w ogóle, będąc w stanie zrozumieć różne rzeczywistości i jak można je zastosować nawet w najmniejszych rzeczach, które robię na co dzień."

Maria Agius (Malta), Online MBA z analizą danych


Elastyczna i wciągająca nauka online

Nottingham Trent University (NTU) nieustannie rozwija innowacyjne sposoby na ożywienie naszych kursów w wirtualnym środowisku edukacyjnym. Nasze kursy internetowe w 100% zostały stworzone, aby zanurzyć Cię w materiał, dzięki czemu poczujesz się jak w klasie. Kurs online MBA zapewnia elastyczny i angażujący sposób nauki bez konieczności stawiania stopy w kampusie.

Aby uzyskać więcej informacji, wypełnij formularz zapytania na tej stronie.


Wymagania wstępne

  • Minimum 2,1 stopnia lub równoważne kwalifikacje.
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe w zakresie nadzoru zawodowego.
  • List polecający.
  • Oświadczenie o celu.

Studenci zagraniczni: IELTS lub TOEFL.


Rozpocznij swoją podróż z NTU już dziś.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Nottingham Trent University Online »

Ostatnia aktualizacja December 11, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
2.5 lat
Zaoczne
Cena
15,900 GBP
Opłaty są pobierane w styczniu 2018 r. I w maju 2018 r. I nie będą rosły tak długo, jak studia zakończą się w ciągu 3 lat od rejestracji.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa