Online MBA w zakresie zarządzania zrównoważonym rozwojem

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Celem internetowego MBA w zakresie zarządzania zrównoważeniem jest oferowanie głównie profesjonalnie zorientowanej edukacji, która dotyczy wyzwań związanych ze zrównoważonym rozwojem, stojących przed liderami w dzisiejszych złożonych schematach pracy. Chcemy, aby nasi uczniowie stali się skutecznymi liderami biznesu we współczesnym świecie.

Zaprojektowany dla wszystkich profesjonalistów w korporacjach, organizacjach non-profit i agencjach rządowych wymagających wiedzy i praktyki w zakresie zrównoważonego rozwoju, uczniowie uczą się, jak stosować innowacyjne rozwiązania w złożonych środowiskach pracy.

Projekty zorientowane na praktykę będą kierowane przez pracowników akademickich i specjalistów. Projekty te są częścią innowacyjnej metodologii nauczania SUMAS, która obejmuje zaproszenia na wideokonferencje z czołowymi prelegentami w organizacjach i prezentacjach firmowych. Działania te nie tylko zachęcają do dzielenia się wiedzą, ale również zapewniają cenne możliwości nawiązywania kontaktów w celu poprawy rozwoju kariery.

Dostarczany za pośrednictwem wirtualnego środowiska nauczania SUMAS, kurs obsługiwany jest w elastycznym formacie * - umożliwiając wybór odpowiedniego obciążenia pracą. Możesz zdecydować, ile z dostępnych modułów bierze każdy termin i możesz nawet pominąć termin, jeśli chcesz. Wszystkie moduły muszą zostać ukończone przed przejściem do ostatecznego terminu, a wszystkie warunki muszą zostać zakończone w ciągu 3 lat od rejestracji. Ten program jest dostosowany do napiętych harmonogramów menedżerów.

* Elastyczny format jest dostępny tylko dla kwalifikujących się planów płatności, więcej informacji znajdziesz w sekcji "Koszty programu" poniżej.

Organizacja programu

Długość: od 18 miesięcy do 3 lat, w zależności od wybranego planu płatności.

Treść: 9 podstawowych modułów i 5 głównych kursów. Final Capstone.

Daty rozpoczęcia: styczeń, kwiecień, lipiec i październik.

Elastyczność: uczęszczaj na zajęcia w domu, pracy lub gdziekolwiek jesteś.

Wymagania dla programów MBA:

Nasza uczelnia przyjmuje wnioski od studentów, którzy pomyślnie ukończyli studia licencjackie. Po złożeniu wniosku nasz zespół rekrutacyjny skontaktuje się z Tobą w sprawie dalszych wymagań.

  • Opłata za aplikację 200CHF.
  • Kserokopia ważnego paszportu lub dowodu tożsamości.
  • Oficjalne potwierdzone stenogramy i dyplomy studiów licencjackich, z tłumaczeniem przysięgłym (jeśli nie oryginalnie w języku angielskim).
  • CV / CV wskazujące zarówno pełne wykształcenie, jak i doświadczenie zawodowe w odwrotnej kolejności chronologicznej.
  • List motywacyjny wskazujący, dlaczego chcesz studiować w Szwajcarii w Sustainability Management School .
  • Jeśli nie jesteś rodzimym użytkownikiem języka angielskiego lub nie spędziłeś ostatnich 3 lat w szkole języka angielskiego lub w środowisku nauczanym w języku angielskim.
  • Dwa zdjęcia paszportowe.

Koszty programu ONLINE

  • Bezzwrotna opłata za zgłoszenie - 200 CHF.
  • Płatność z góry: 16 170 CHF.

Aby uzyskać elastyczne opcje płatności, zapoznaj się z naszą witryną.

SUMAS nie oferuje obecnie żadnych programów stypendialnych ani grantów.

Obozy doświadczalne

Nasze eksperymentalne obozy z całego świata pomogą zwiększyć świadomość zrównoważonego życia i pozwolą ci opracować praktyczne rozwiązania problemów środowiskowych.

GNH (Gross National Happiness) - Bhutan

Dowiedz się więcej o wyjątkowym spojrzeniu Bhutana na zrównoważony rozwój i holistyczne szczęście, podziwiając jednocześnie krajobraz tego wyjątkowego kraju.

Ekoturystyka - Islandia

Wykłady na temat rosnącego trendu ekoturystyki w kraju i wizyt u wiodących operatorów turystycznych, aby dowiedzieć się, jak Islandia prowadzi dziś zrównoważoną turystykę.

Ochrona przyrody - Kostaryka

Odkryj przyrodę z pierwszej ręki na Kostaryce i dowiedz się, jak ten bujny kraj Ameryki Środkowej codziennie walczy z kwestiami ochrony przyrody.

Ostatnia aktualizacja Kwi 2020

Informacje o uczelni

The aim of the SUMAS is to educate socially responsible global decision makers of the future who will make a real difference in the world. Its purpose is to deliver an innovative mix of sound business ... Czytaj więcej

The aim of the SUMAS is to educate socially responsible global decision makers of the future who will make a real difference in the world. Its purpose is to deliver an innovative mix of sound business knowledge and a deep understanding of sustainable development. Pokaż mniej
Gruczoł , Szwajcaria online , Mediolan + 2 Więcej Mniej