The York Business School MBA Innowacja, przywództwo i doradztwo to dynamiczny program, który koncentruje się na rozwijaniu praktycznych umiejętności, które pozwolą ci przewodzić zmianom w twojej organizacji, rozwijać umiejętności jako przedsiębiorca i dostarczać innowacji. Program ma na celu rozwój narzędzi i umiejętności przywódczych niezbędnych do skutecznego zarządzania projektami i programami innowacyjnymi oraz zdobywania umiejętności w zakresie wielu procesów i technik kreatywności i innowacji. Ten program będzie interesujący dla Ciebie, jeśli jesteś profesjonalistą, który chce rozwijać swoje umiejętności w zakresie wprowadzania innowacji i zmian, lub obecnie wspiera innowacje i zmiany w miejscu pracy lub w społeczności.

Ogólnym celem programu jest umożliwienie ci rozwinięcia twojego krytycznego zrozumienia zagadnień związanych z wiodącymi innowacjami i zmianami oraz doradztwem, abyś mógł rozwinąć swoje umiejętności przywódcze, aby rozwinąć zrównoważony potencjał indywidualny i organizacyjny. Program łączy istotną współczesną teorię akademicką i badania z praktycznym zrozumieniem działań w organizacjach. Będziesz badał problemy, które mają znaczący wpływ na organizacje, współpracując z innymi i opierając się zarówno na ich doświadczeniach, jak i własnych.

Program daje możliwość pracy z innymi liderami i potencjalnymi liderami innowacji i zmian. Zostanie to opracowane poprzez umożliwienie dzielenia się wiedzą, odnoszenia tego do teorii opracowanych na podstawie odpowiednich badań i uczenia się poprzez praktyczne zastosowanie.

Znaczna część nauki jest rozwijana poprzez ustanowienie wspólnych społeczności uczących się uczestników programu i opiekunów - i staniesz się częścią tej społeczności nauki. Twoje zrozumienie rozwija się wokół kluczowych umiejętności, procesów i praktyk przywództwa, innowacji i doradztwa. Rozwiązania rzeczywistych problemów są sugerowane, omawiane i analizowane w społeczności uczącej się przy wsparciu wykładowców i innych osób uczących się.

Program ma międzynarodowy charakter i angażuje się w tematy na skalę międzynarodową. Wykorzystuje się wiele różnych kontekstów kulturowych, aby zapewnić warunki do dyskusji. Program ten zapewnia możliwości rozwoju globalnych sieci zarówno wirtualnie, jak i poprzez działalność mieszkaniową, która stwarza warunki dla międzykulturowego uczenia się w trybie peer-to-peer.

Po zakończeniu programu będziesz w stanie krytycznie ocenić szereg teorii i modeli odnoszących się do organizacji, przywództwa, innowacji i zmian oraz konsultować i stosować je w rzeczywistych sytuacjach, aby poinformować o podejmowanych decyzjach. Sieć, którą będziesz rozwijać przez cały czas trwania programu, często pozostaje wspierającą i silną społecznością praktyki po ukończeniu studiów.

Większość programu jest dostarczana online, ale musisz wziąć udział w 5-dniowym mieszkaniu w Yorku lub Zurychu w ramach modułu Capstone Project. Jest to doskonała okazja do nawiązania kontaktów z innymi profesjonalistami, dzielenia się wiedzą i zrozumieniem oraz budowania globalnych relacji, a także nauki o tym, jak prowadzić badania akademickie, aby wesprzeć cię w realizacji Twojego projektu.

Trwanie

Minimum 12 miesięcy, maksymalnie 3 lata.

Sposób dostawy

Głównie online za pośrednictwem OnlineCampus (interaktywne środowisko do nauki online) z intensywną dyskusją i współpracą w klasie oraz tygodniowym obowiązkowym pobytem. Rezydencja odbywa się w dwóch lokalizacjach, Robert Kennedy College w Zurychu i na Uniwersytecie York St John w Yorku, obydwa prowadzone przez wydział Uniwersytetu York St John.

Miejsca

Liczba miejsc na semestr jest ściśle ograniczona do 60.

Warunki

Cztery warunki rocznie (zima, wiosna, lato i jesień).

Czesne

13 000 CHF (franków szwajcarskich). Opłata ta obejmuje dostęp do biblioteki, dostęp do OnlineCampus, opłaty za ukończenie studiów i opłaty za maturę uczelni. Opłaty są płatne w nieoprocentowanych ratach. Opłaty dotyczą całego programu i obejmują wszystkie kursy oraz nadzór nad końcową rozprawą. Koszty pobytu, takie jak przelot i zakwaterowanie, plus czesne w wysokości 2000 CHF (franków szwajcarskich) za pobyt, a niektóre z podręczników, które będą potrzebne na kurs, nie są uwzględnione w tych opłatach.

Akredytacja i uznanie

Ten program jest oferowany w ekskluzywnej współpracy z York St John University. Po pomyślnym ukończeniu studiów w Robert Kennedy College , otrzymasz stopień naukowy na Uniwersytecie York St John, który jest należycie akredytowany przez rząd brytyjski. Studia na uniwersytecie York St John są uznawane na całym świecie.

Możesz zweryfikować naszą wyłączną współpracę z Uniwersytetem York St John tutaj .

Program prowadzony przez:
Język angielski
Robert Kennedy College

Zobacz 28 więcej kursów w Robert Kennedy College »

Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
1 - 3 lat
Cena
13,000 CHF
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lut 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Lut 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa