York Business School MBA w Management Consulting zapewnia studentom rozległą wiedzę i krytyczne zrozumienie branży doradztwa w zakresie zarządzania i docenienie najnowszych wyzwań i możliwości. Zyskasz zrozumienie technik i metod doradczych oraz opracujesz szereg umiejętności, które można przekazywać. Program zapewnia znajomość kluczowych teorii, debat i praktyk stosowanych w doradztwie w zakresie zarządzania, a Ty skoncentrujesz się na rozwijaniu umiejętności i kompetencji, które przydadzą się w przyszłej karierze jako konsultant.

Program łączy istotną współczesną teorię akademicką i badania z praktycznym zrozumieniem działań w organizacjach. Będziesz badał problemy, które mają znaczący wpływ na organizacje, współpracując z innymi i opierając się zarówno na ich doświadczeniach, jak i własnych. Program daje możliwość pracy z innymi liderami i potencjalnymi liderami. Zostanie to opracowane poprzez umożliwienie dzielenia się wiedzą, odnoszenia tego do teorii opracowanych na podstawie odpowiednich badań i uczenia się poprzez praktyczne zastosowanie.

Znaczna część nauki jest rozwijana poprzez ustanowienie wspólnych społeczności uczących się uczestników programu i opiekunów - i staniesz się częścią tej społeczności nauki. Twoje zrozumienie opiera się na kluczowych umiejętnościach, procesach i praktykach doradztwa w zakresie zarządzania. Rozwiązania rzeczywistych problemów są sugerowane, omawiane i analizowane w społeczności uczącej się przy wsparciu wykładowców i innych osób uczących się.

Program ma międzynarodowy charakter i angażuje się w tematy na skalę międzynarodową. Wykorzystuje się wiele różnych kontekstów kulturowych, aby zapewnić warunki do dyskusji. Ten program kształcenia na odległość i mieszanego stanowi okazję do rozwoju sieci globalnych zarówno wirtualnie, jak i poprzez działalność mieszkaniową, która stwarza warunki dla międzykulturowego uczenia się w trybie peer-to-peer.

Po zakończeniu programu będziesz w stanie krytycznie ocenić szereg teorii i modeli odnoszących się do organizacji, doradztwa w zakresie zarządzania, innowacji i zmian oraz zastosować je w rzeczywistych sytuacjach w celu poinformowania o podejmowanych decyzjach. Sieć, którą będziesz rozwijać przez cały czas trwania programu, często pozostaje wspierającą i silną społecznością praktyki po ukończeniu studiów.

Większość programu jest dostarczana online, ale musisz wziąć udział w 5-dniowym mieszkaniu w Yorku lub Zurychu w ramach modułu Rozprawa. Jest to doskonała okazja do nawiązania kontaktów z innymi profesjonalistami, dzielenia się wiedzą i zrozumieniem oraz budowania globalnych relacji, a także nauki o tym, jak prowadzić badania akademickie, aby wesprzeć cię w realizacji Twojego projektu.

Trwanie

Minimum 12 miesięcy, maksymalnie 3 lata.

Sposób dostawy

Głównie online za pośrednictwem OnlineCampus (interaktywne środowisko do nauki online) z intensywną dyskusją i współpracą w klasie oraz tygodniowym obowiązkowym pobytem. Rezydencja odbywa się w dwóch lokalizacjach, Robert Kennedy College w Zurychu i na Uniwersytecie York St John w Yorku, obydwa prowadzone przez wydział Uniwersytetu York St John.

Miejsca

Liczba miejsc na semestr jest ściśle ograniczona do 60.

Warunki

Cztery terminy rocznie (zima, wiosna, lato i jesień).

Czesne

13 000 CHF (franków szwajcarskich). Opłata ta obejmuje dostęp do biblioteki, dostęp do OnlineCampus, opłaty za ukończenie studiów i opłaty za maturę uczelni. Opłaty są płatne w nieoprocentowanych ratach. Opłaty dotyczą całego programu i obejmują wszystkie kursy oraz nadzór nad końcową rozprawą. Koszty pobytu, takie jak przelot i zakwaterowanie, plus czesne w wysokości 2000 CHF (franków szwajcarskich) za pobyt, a niektóre z podręczników, które będą potrzebne na kurs, nie są uwzględnione w tych opłatach.

Akredytacja i uznanie

Ten program jest oferowany w ekskluzywnej współpracy z York St John University. Po pomyślnym ukończeniu studiów w Robert Kennedy College , otrzymasz stopień naukowy na Uniwersytecie York St John, który jest należycie akredytowany przez rząd brytyjski. Studia na uniwersytecie York St John są uznawane na całym świecie.

Możesz zweryfikować naszą wyłączną współpracę z Uniwersytetem York St John tutaj .

Program prowadzony przez:
Język angielski
Robert Kennedy College

Zobacz 28 więcej kursów w Robert Kennedy College »

Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
1 - 3 lat
Cena
13,000 CHF
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lut 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Lut 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa