MBA to podstawowe kwalifikacje zarządzania dla menedżerów. Zaprojektowany dla Twojego sukcesu, MBA tworzy wyróżniających się menedżerów z wszechstronną wiedzą na temat najnowszych praktyk biznesowych. Ten specjalistyczny MBA w turystyce bada zakres koncepcji funkcji zarządzania w branży turystycznej, oceniając strukturę i organizację turystyki jako działalność biznesową oraz sposób, w jaki można ją prowadzić w sposób zrównoważony jako miejsce docelowe w kontekście globalnym. Chociaż może występować pewien błąd w stosunku do praktyk brytyjskich, w szczególności w odniesieniu do dyskusji na temat konkretnych przypadków, program należy uznać za globalny pod względem zasięgu turystyki.

Programy MBA odnoszą duże korzyści z międzynarodowości wynikającej z rekrutacji studentów z całego świata i czerpania z nauczycieli dobrze wykwalifikowanych w swojej dziedzinie.

Ucz się w głównej prywatnej uczelni w Szwajcarii i ukończyłeś studia w ponad 130 różnych krajach oraz na Uniwersytecie w Cumbrii.

Trwanie

Minimum 12 miesięcy, maksymalnie 5 lat.

Zarys programu

Program został zaprojektowany w celu elastycznego dostosowania się do celów MBA online i może być dostosowany do indywidualnych preferencji każdego ucznia. MBA wymaga, aby ukończyć sześć kursów plus końcową rozprawę.

Sposób dostawy

Głównie online za pośrednictwem OnlineCampus (interaktywne środowisko do nauki online) z intensywną dyskusją i współpracą w klasie oraz tygodniowym obowiązkowym pobytem. Rezydencja odbywa się w Wielkiej Brytanii i jest organizowana przez University of Cumbria.

Warunki

Cztery warunki rocznie (zima, wiosna, lato i jesień).

Akredytacja i uznanie

Programy University of Cumbria MBA oferowane online w wyłącznej współpracy z Robert Kennedy College są rozpoznawane na całym świecie. Po ukończeniu studiów w Robert Kennedy College otrzymasz dyplom z University of Cumbria.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Robert Kennedy College

Zobacz 28 więcej kursów w Robert Kennedy College »

Ostatnia aktualizacja September 20, 2018
Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
1 - 5 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
10,000 CHF
Opłaty należne w ratach nieoprocentowanych
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa