Online MBA Legal Leadership - University of Cumbria (Wielka Brytania)

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

MBA ugruntował swoją pozycję jako wysoko cenione, szanowane kwalifikacje podyplomowe, które oferują kandydatowi dogłębne zrozumienie praktyk biznesowych, a także umiejętności w zakresie zarządzania operacyjnego, przywództwa zespołowego i planowania strategicznego. Takie multidyscyplinarne podejście do stosowania prawa zapewniłoby ogromną przewagę w relacjach z klientami. MBA Legal Leadership ma na celu zapewnienie studentom świadomości handlowej i umiejętności biznesowych, aby kierować nowoczesną kancelarią lub działem prawniczym, poprzez ulepszenie klasycznego MBA o moduły dotyczące zrównoważonego finansowania, marketingu cyfrowego i przywództwa prawnego.

Ten program pozwala ożywić Twoją karierę, ucząc się wielu praktycznych koncepcji, które możesz natychmiast zastosować w celu rozwiązania trudnych sytuacji. Wyjątkowym aspektem programu jest możliwość uczenia się poprzez stosowane, rzeczywiste studia przypadków, które poprawią Twoje umiejętności rozwiązywania problemów, a tym samym zmaksymalizują Twój potencjał zawodowy.

Programy MBA odnoszą duże korzyści z międzynarodowości wynikającej z rekrutacji studentów z całego świata i czerpania z nauczycieli dobrze wykwalifikowanych w swojej dziedzinie.

Ucz się w czołowej prywatnej szkole w Szwajcarii i ukończ ją ze studentami z ponad 130 różnych krajów oraz z University of Cumbria .

Trwanie

Minimum 12 miesięcy, maksymalnie 5 lat.

Sposób dostawy

100% online za pośrednictwem OnlineCampus (interaktywne środowisko nauki online) z intensywną dyskusją i współpracą podczas zajęć.

Miejsca

Liczba miejsc na semestr jest ściśle ograniczona do 60.

Zaszeregowanie

University of Cumbria zajmuje 8.miejsce na świecie pod względem jakości edukacji według Times Higher Education w 2020.

W badaniu zleconym przez Hitachi Capital Invoice Finance (2020) na ponad 9500000 poprzednich studentów uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, University of Cumbria znajduje się w pierwszej trójce najlepszych instytucji szkolnictwa wyższego na północy Wielkiej Brytanii dla studentów, którzy rozpoczynają naukę lub zarządzać firmą.

Warunki

Cztery warunki rocznie (zima, wiosna, lato i jesień).

Akredytacja i uznanie

Programy MBA University of Cumbria oferowane online w wyłącznej współpracy z Robert Kennedy College są uznawane na całym świecie. Po ukończeniu studiów w Robert Kennedy College otrzymasz stopień naukowy na University of Cumbria. University of Cumbria otrzymał tytuł uniwersytetu i uprawnienia do nadawania stopni od najbardziej honorowej tajnej rady Jej Królewskiej Mości. Jest w pełni uznany przez rząd brytyjski i należycie wpisany na brytyjską Departament ds. Biznesu, Innowacji i Umiejętności uznanych brytyjskich instytucji przyznających.

Uzyskaj więcej informacji na temat przywództwa prawnego MBA online!

Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Informacje o uczelni

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... Czytaj więcej

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. Pokaż mniej
Zurych , Szwajcaria online , York , Salford , UK Online , Miasto Carlisle + 5 Więcej Mniej