Online Graduate Diploma of Psychology (Bridging)

Informacje ogólne

Opis programu

 • Czas trwania kursu: 20 miesięcy w niepełnym wymiarze godzin
 • Opłaty za kurs: 2950 USD za przedmiot. POMOC OPŁAT jest dostępna.
 • Okresy studiów: styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień, październik
 • Przedmioty kursu: 10

Zostań ekspertem w poszerzającej się dziedzinie psychologii

Szybko zmieniający się świat i rosnąca potrzeba zrozumienia ludzkiego mózgu stworzyły wiele możliwości w dziedzinie psychologii. Specjaliści z rolami skoncentrowanymi na człowieku i początkujący zarejestrowani psychologowie mają możliwość rozwijania swoich umiejętności i osiągania swoich celów zawodowych dzięki 100% dyplomowi ukończenia studiów magisterskich online JCU.

Zmiany te mają pozytywny wpływ na rozwój branży, ponieważ oczekuje się, że liczba osób pracujących jako psychologowie w Australii wzrośnie o 30% z 37 500 w 2018 r. Do 48 800 do 2023 r. *

Pragmatyczne i wszechstronne kwalifikacje

Stopień ten może być pierwszym krokiem na drodze do zostania praktykującym psychologiem ^. Alternatywnie, studenci mogą wykorzystać ten stopień, aby uzupełnić swoje obecne role w różnych branżach, w tym w marketingu, zasobach ludzkich, edukacji, pracy socjalnej i doradztwie.

Graduate Diploma of Psychology (Bridging) zapewnia podstawową wiedzę o historii psychologii i rozwija twoje umiejętności zawodowe w zakresie stosowania współczesnej psychologii do rozwiązywania wyzwań środowiskowych. Został zaprojektowany, aby pomóc absolwentom odnieść sukces w złożonym świecie i zapewnić lepszą obsługę klientów.

* Źródło: joboutlook.com.au
^ Trwa składanie wniosku o akredytację z APAC

Dlaczego warto wybrać dyplom ukończenia psychologii JCU Online (pomost)?

Dyplom psychologii JCU Online to współczesna i praktyczna kwalifikacja zaprojektowana na przyszłość. Będziesz rozwijać umiejętności zawodowe, uczyć się o pojawiających się trendach w psychologii i studiować szereg współczesnych przedmiotów.

Odskocznia do zostania zarejestrowanym psychologiem

Kwalifikacje te są Pathway do dalszych studiów dla tych, którzy chcą zmienić karierę, aby zostać psychologiem. Może to obejmować Pathways kariery, takie jak psychologia ogólna lub kliniczna, neuropsychologia kliniczna, psychologia sądowa i psychologia organizacyjna.

Droga naprzód w zawodach skoncentrowanych na ludziach

Dotyczy to również profesjonalistów zajmujących się zawodami skoncentrowanymi na ludziach, którzy koncentrują się na rozwoju kariery i chcą umiejętności, które pomogą im osiągnąć więcej w obecnych i przyszłych rolach. Może to obejmować nauczanie, zasoby ludzkie, marketing, doradztwo, pracę społeczną i konsultacje.

Wymagania wstępne

Aby móc zapisać się na internetowy dyplom absolwenta psychologii (pomost), kandydaci muszą mieć:

 • Ukończył studia licencjackie w dowolnej dyscyplinie.
 • Ubiegający się w innym języku niż anglojęzyczni muszą spełniać wymagania dotyczące biegłości w języku angielskim określone w Band 1– Schedule II Polityki rekrutacyjnej JCU.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące powyższych wymagań wstępnych do internetowego dyplomu magisterskiego z psychologii (pomostowania), możesz porozmawiać z jednym z naszych doradców rekrutacyjnych.

Zrozum współczesne dyscypliny psychologiczne

Rozwijanie kompleksowego zrozumienia współczesnych teoretycznych perspektyw psychologii, ich rozwoju filozoficznego i historycznego oraz ich wzajemnych powiązań.

Zaufaj, korzystając z danych i technologii

Rozwiń swoje umiejętności korzystania z technologii i metod statystycznych w celu ułatwienia badań, obsługi klienta i wyników społeczności oraz popraw swoją karierę w coraz bardziej cyfrowej i opartej na danych dziedzinie.

Uzyskaj globalną perspektywę

Kurs ten, zaprojektowany zgodnie z celami zrównoważonego rozwoju ONZ, zapewnia zestaw narzędzi komunikacyjnych do rozwiązywania problemów związanych z wyzwaniami różnych populacji w różnych społecznościach.

Co będziesz studiować

Będziesz uczył się szerokiego zakresu przedmiotów unikalnych dla Graduate Diploma of Psychology (Bridging) w JCU Online, w tym psychologii środowiska i zdrowia, dobrego samopoczucia

Studiuj 10 przedmiotów online w ciągu 20 miesięcy, które możesz rozpocząć w dowolnym z sześciu okresów studiów w ciągu roku.

Absolwenci dyplomów

 • Psychologia społeczna
 • Indywidualne różnice w osobowości
 • Psychologia zdrowia, dobrego samopoczucia i odporności
 • Rozwój człowieka w całym cyklu życia
 • Zaburzenia psychiczne i interwencje
 • Uczenie się, pamięć i język
 • Neuronauka i biologiczne podstawy zachowania
 • Psychologia środowiska i zrównoważona przyszłość
 • Zasady poradnictwa
 • Badania i statystyki dla psychologii

Spersonalizowane wsparcie dla Twojego sukcesu

Graduate Diploma of Psychology (Bridging) opracowany przez JCU Online ma na celu zapewnić studentom jak najlepsze wrażenia z nauki. Będziesz miał dostęp do indywidualnej pomocy od dedykowanego doradcy ds. Sukcesu. Będą tam od samego początku studiów, dzięki czemu będziesz zmotywowany i na dobrej drodze do osiągnięcia swoich celów.

Aby pomóc Ci uczyć się bardziej efektywnie i wydajnie, będziesz mieć również dostęp do interaktywnych sesji na żywo ze swoimi nauczycielami i kolegami z klasy - gdziekolwiek jesteś.

Innowacyjne i interaktywne środowisko uczenia JCU z wideo, audio, forami dyskusyjnymi, forami czatowymi i ocenami to inteligentny i skuteczny sposób nauki online.

Ostatnia aktualizacja Sie 2019

Informacje o uczelni

James Cook University is a world-leading university based in tropical Australia. For more than 50 years, we've been helping our students gain the skills they need to propel their careers and make a di ... Czytaj więcej

James Cook University is a world-leading university based in tropical Australia. For more than 50 years, we've been helping our students gain the skills they need to propel their careers and make a difference in their communities. Pokaż mniej
Australia Online