Online Elastyczne MBA

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Update Aktualizacja koronawirusa (COVID-19)

Tymczasowo przyjęliśmy nasze programy do wirtualnego nauczania, aby nasi nowi studenci mieli możliwość wirtualnego rozpoczęcia programu latem lub jesienią 2020 r., A następnie przejścia na naukę w kampusie, gdy Czechy ponownie otworzą swoje granice.


We współpracy z National American University University of New York w Pradze oferuje elastyczny program studiów MBA łączący kształcenie ustawiczne online i na terenie kampusu. National American University jest w pełni akredytowany przez Higher Learning Commission i członek North Central Association. National American University jest zarejestrowany w Ministerstwach Edukacji w wielu krajach, a dział biznesowy National American University uzyskał pełną akredytację IACBE na program MBA.

Elastyczne obszary koncentracji MBA online

 • Zarządzanie zasobami ludzkimi
 • Technologia informacyjna
 • Zarządzanie

10 powodów, aby UNYP program UNYP MBA

 1. Popraw swoje globalne perspektywy zatrudnienia
 2. Zwiększ swój potencjał zarobkowy
 3. Doskonal swoje umiejętności przywódcze
 4. Ucz się w środowisku lokalnym i międzynarodowym
 5. Wyostrz zdolności decyzyjne
 6. Zaangażuj się w metody uczenia się, w tym wirtualne symulacje biznesowe, zaproszeni goście, warsztaty, studia przypadków i partnerskie uczenie się
 7. Poznaj nowe problemy w biznesie i zarządzaniu, aby lepiej odnosić sukcesy w konkurencyjnym środowisku międzynarodowym
 8. Ćwicz swoje umiejętności poprzez kontakt z sytuacjami związanymi z rozwiązywaniem problemów, odgrywaniem ról i uczeniem się przez doświadczenie
 9. Zastosuj swoje nowe umiejętności w pracy następnego dnia
 10. Weź udział w jedynym czeskim programie MBA z potrójną akredytacją w Czechach (ČAMBAS), Wielkiej Brytanii, (BAC) i Stanach Zjednoczonych (IACBE)

Warunki przyjęć

Uczniowie muszą przesłać następujące wnioski za pomocą aplikacji online.

 1. UNYP zgłoszeniowy UNYP
 2. Notarialnie odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych - minimum dyplomu licencjata
 3. Oficjalne transkrypcje akademickie bezpośrednio z Uniwersytetu lub poświadczone notarialnie kopie
 4. Certyfikat języka angielskiego
  • TOEFL: 79
  • IELTS: 6.5
  • CAE: A, B, C.
  • CPE: A, B, C.
  • Angielski-średni University licencjat lub wyższy stopień
 5. Esej osobisty - krótki esej o tym, jak ten program pomoże w osiągnięciu celów zawodowych i osobistych
 6. Dwa listy polecające - od profesorów lub przełożonych, którzy mogą odnieść się do umiejętności i motywacji kandydata do zapisania się do tego programu. Formularz zostanie dostarczony po złożeniu wniosku.
 7. Życiorys - CV
 8. Odpowiednie doświadczenie zawodowe
 9. Kopia dowodu osobistego lub paszportu
 10. Opłata za złożenie wniosku w wysokości 2000 CZK (bezzwrotna) ≅ 80 EUR lub 115 USD
 11. Wywiad motywacyjny - po przesłaniu wymaganych dokumentów studenci są zapraszani na rozmowę z Dyrektorem MBA (osobiście lub przez rozmowę wideo)

Proszę zanotować:

Wszystkie dokumenty muszą być złożone w języku angielskim. Dokumentom oryginalnie w innym języku musi towarzyszyć uwierzytelnione tłumaczenie na angielski.

Elastyczne czesne online MBA czesne i opłaty 2020-2021

 • Czesne programowe: 300 000 CZK
 • Opłata za złożenie wniosku (opłata jednorazowa): 2000 CZK (* Bezzwrotna)

Zapłata czesnego i opłat obowiązkowych

 1. Czesne można uiścić w następujący sposób:
  • a) Student zapłaci UNYP całkowitą opłatę za naukę i wszystkie opłaty na tydzień przed rozpoczęciem studiów zgodnie z zatwierdzonym kalendarzem akademickim programu MBA. Jeśli student uiścił całkowitą opłatę za naukę i wszystkie opłaty do tego dnia, otrzyma rabat w wysokości 5% od czesnego.
  • b) Student zapłaci pierwszą ratę czesnego i powiązane opłaty odpowiadające 50% całkowitej kwoty czesnego i opłat na tydzień przed rozpoczęciem studiów zgodnie z zatwierdzonym kalendarzem akademickim programu MBA na najnowszy. Student jest zobowiązany do zapłaty pozostałych 50% czesnego nie później niż osiem (8) miesięcy po rozpoczęciu programu.
 2. Student może ubiegać się o Harmonogram Płatności dotyczący zapłaty czesnego. Po zdeponowaniu zaliczki w wysokości co najmniej 25% czesnego i opłat , plan ratalny pozwoli Studentowi podzielić zaległą kwotę powiększoną o 3% opłaty ratalnej na kilka równych rat (maksymalny czas trwania wynosi 12 miesięcy).

Masz pytanie? Czy jesteś gotowy, aby złożyć wniosek?

Nasz zespół rekrutacyjny jest gotowy odpowiedzieć na pytania lub pomóc w złożeniu wniosku! Nasz zespół może również zorganizować wizytę w kampusie, aby spotkać się z naszymi studentami i profesorami lub usiąść na zajęciach. Jeśli chcesz spróbować doświadczenia UNYP , możesz nawet zostać studentem UNYP na jeden dzień.

Ostatnia aktualizacja Kwi 2020

Informacje o uczelni

Since 1998, UNYP has been offering the best in English-language higher education in Central Europe, with a focus on Business Administration, Communications, Finance, IT Management, Marketing, Internat ... Czytaj więcej

Since 1998, UNYP has been offering the best in English-language higher education in Central Europe, with a focus on Business Administration, Communications, Finance, IT Management, Marketing, International Economic Relations, English Language & Literature, and Psychology. UNYP is the largest and leading English language higher education institution in the Czech Republic. Pokaż mniej