Doktor online ds. Międzynarodowej ekonomii politycznej

Międzynarodowy program ekonomii politycznej oferuje edukację ukierunkowaną na pomaganie ludziom w osiągnięciu sukcesu w dynamicznej globalnej sile roboczej. Umiejętności te obejmują krytyczne myślenie, znajomość wielu kultur i kontekstów kulturowych, rygorystyczne umiejętności badawcze oraz umiejętność skutecznego komunikowania się w różnych środowiskach. Studenci będą przygotowani na stanowiska analityczne i administracyjne w sektorze publicznym, non-profit i prywatnym związane ze sprawami międzynarodowymi. Do ukończenia jest w sumie 9 kursów 36 modułów. Program zakończy się niezależną tezą badawczą. Studenci będą mieli również możliwość publikowania artykułów w czasopismach pod kierunkiem naszych doświadczonych wydziałów.

Ostateczne kwalifikacje zostaną przyznane przez Uniwersytet Finansowy pod rządem Federacji Rosyjskiej. To kwalifikacje zawodowe, które poprawią twoją ścieżkę kariery.

  • Czesne: 11000 $
  • Długość: 15-20 miesięcy

123524_123516_Image002.jpg

Akredytacja

Metoda badania WEEI została zatwierdzona przez Europejskie Niezależne Centrum Certyfikacji w zakresie e-learningu, a także międzynarodowy standard odniesienia ISO-9001-2015. Financial University of Russia posiada licencję Federalnego Rosyjskiego Ministerstwa Edukacji.

Uniwersytety partnerskie

Uniwersytet Finansowy pod rządem Federacji Rosyjskiej

Uniwersytet Finansowy pod rządem Federacji Rosyjskiej jest jedną z najstarszych rosyjskich instytucji szkolnictwa wyższego w dziedzinie finansów i gospodarki. Założony w 1919 r., Obejmuje teraz wszystkie regiony Rosji poprzez swój system oddziałów, oferując różne programy na wszystkich poziomach edukacji: licencjat, magister, doktorat, post-doktorat, krótkie kursy i szkolenia zawodowe. Został sklasyfikowany jako 3. najbardziej renomowany uniwersytet w Rosji przez Forbes Rosja i jest również uważany za jeden z 500 najlepszych uniwersytetów na świecie.

123525_123517_Image003.jpg

Kursy

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij www.world-executive-edu.com

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w World Executive Education Institute »

Ostatnia aktualizacja Listopad 14, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrz 2020
Duration
15 - 20 miesięcy
Zaoczne
Cena
11,000 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa