Online Bachelor of Arts (BA) w Game Art

Concordia University Chicago - Online Degree Programs

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Online Bachelor of Arts (BA) w Game Art

Concordia University Chicago - Online Degree Programs

Wykorzystaj moc gier, aby kształcić, motywować i bawić.

Niedawno gry uznano za rozrywkę rozrywkową, która często obejmowała scenariusze graczy-bojowników, wirtualną alternatywę dla tradycyjnego sportu. Teraz jednak rozwój oprogramowania do gier odgrywa coraz większą rolę w globalnej gospodarce jako sposób na zaangażowanie konsumentów poprzez zwiększenie motywacji do interakcji z treściami edukacyjnymi, komercyjnymi, praktycznymi, a nawet duchowymi.

Znajdź swoje miejsce na wysokiej ścieżce kariery

Absolwenci programów Game Art and Design realizują kariery w zakresie tworzenia gier, inżynierii oprogramowania, grafiki komputerowej i produkcji komercyjnej. Perspektywy kariery programistów aplikacji są jasne. Według statystyk amerykańskiego Departamentu Pracy Biura Zatrudnienia, przewiduje się, że zatrudnienie w sektorze rozwoju oprogramowania komputerowego wzrośnie o 19 procent od 2014 do 2024 r., Znacznie szybciej niż średnia dla wszystkich zawodów; obecna średnia roczna pensja dla programistów wynosi 102,280 USD. Amerykańska branża hazardowa ma przewidywane przychody na 2017 r. W wysokości 23,5 mld USD.

Szukasz trudnej kariery z odmiany?

Poznaj szeroką gamę trudnych możliwości zatrudnienia związanych ze sztuką gier i wzornictwem:

 • Wydawcy oprogramowania
 • Deweloperzy oprogramowania
 • Produkcja gier
 • Inżynieria oprogramowania
 • Grafika komputerowa
 • Projektowanie systemów komputerowych i usługi powiązane
 • projektowanie stron

Dlaczego warto uzyskać dyplom?

Pracodawcy twórców aplikacji zazwyczaj wymagają co najmniej stopnia licencjata swoich pracowników. Program studiów nad sztuką i wzornictwem w grze Concordia-Chicago uczy elastycznych, międzyrynkowych umiejętności, wyposażania absolwentów w miejsca pracy nie tylko w projektowaniu gier, ale także w innych organizacjach, które wymagają kreatywnych, elastycznych i szybko reagujących programistów.

Czego się nauczę?

Gra Sztuka i projekt jest uważana za sztukę, więc wymagane zajęcia kładą nacisk na umiejętności artystyczne. Ponadto program studiów uczy:

 • Tworzenie oprogramowania do gier komputerowych i mediów interaktywnych
 • Przygotowanie w obecnych technologiach wspierających projektowanie animacji
 • Tworzenie niestandardowego oprogramowania dla indywidualnych konsumentów lub komercyjnego oprogramowania przeznaczonego do marketingu dla ogółu społeczeństwa
 • Opracowywanie złożonych baz danych dla organizacji i tworzenie programów do wykorzystania w Internecie i / lub w intranecie firmy

Korzyści z licencjatu w zakresie gry i projektowania gier

Concordia - wyróżniający się tytuł licencjata w dziedzinie grafiki i projektowania gier wspiera rozwój umiejętności technologicznych wymaganych do projektowania i tworzenia gier, które przynoszą korzyści grupom konsumenckim, w tym na przykład kształceniu studentów.

Wykładowca z doświadczeniem praktycznym i doświadczeniem w terenie

Concordia-Chicago w pełnym wymiarze czasu członkowie BettyAnn Mocek i Nikkole Huss zapewniają wiodącą pozycję programową w zakresie programu Game Art and Design. Profesor Mocek uczy mieszanych mediów, uznawania sztuki, rysunku, malarstwa i innych przedmiotów; pracuje również z uczniami zaawansowanymi i absolwentami poprzez niezależne studia, program honorowy i galerię sztuki Ferguson. Profesor Huss naucza różnorodnych kursów artystycznych, w tym fotografii cyfrowej I i II, malarstwa II, ceramiki I i II, rysunku rysunkowego, projektowania 2D, projektowania 3d Wprowadzenie do sztuk wizualnych i metod artystycznych. Dodatkowymi instruktorami są osoby z doświadczeniem zawodowym w branży gier, a także duże wykształcenie w dziedzinie sztuki i projektowania gier.

Zalety programu akceleracji online Concordia-Chicago

Nasi doradcy tworzą wyspecjalizowany plan programu dostosowany do potrzeb każdego studenta, co pozwala na uzyskanie dyplomu w ciągu 16 miesięcy, w zależności od liczby punktów transferu zaakceptowanych w momencie przyjęcia:

 • Elastyczne planowanie
 • Przyspieszone kursy
 • Główne kursy trwają 8 tygodni
 • 100% online (brak ustawionego czasu, aby być online)
 • Dostęp do nauki z dowolnego miejsca na świecie

Nasze tryby dostarczania zostały zaprojektowane tak, aby odpowiadały potrzebom zapracowanych osób i sprzyjały cennym relacjom oraz wspierały sieci, które mogą stanowić wartość dodaną w całej Twojej karierze.

Edukacja stała się przystępna

Concordia University Chicago jest jednym z najtańszych uniwersytetów prywatnych na Środkowym Zachodzie. Nasze Biuro Pomocy Finansowej będzie współpracować z Państwem w celu uzyskania pomocy finansowej i zaplanowania terminów płatności.

Nasza gwarancja czesnego

Program gwarancji czesnego Concordia-Chicago pomaga utrzymać czesne za przystępną cenę, pozwalając przewidzieć, jaki będzie całkowity koszt twojej edukacji. Dopóki nie ma przerw w kursie, gwarantujemy, że twoje czesne pozostanie niezmienione i nigdy nie zwiększy się, gdy zdobędziesz ten stopień.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 11, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Locations
Stany Zjednoczone - River Forest, Illinois
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Stany Zjednoczone - River Forest, Illinois
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą