Przeczytaj oficjalny opis

O

W dzisiejszej globalnej gospodarce większość najważniejszych wyzwań stojących przed organizacjami wymaga rozwiązań informatycznych, od ekspansji rynków zagranicznych po zapewnienie dostępu do edukacji na obszarach wiejskich. Najbardziej poszukiwanymi liderami biznesowymi będą ci, którzy opanowali obie podstawy biznesu i osiągnęli wysoki poziom kompetencji w zakresie technologii informatycznych. Kursy online są opracowywane i prowadzone przez tych samych członków wydziału, którzy uczą tradycyjnych sekcji kursów, zapewniając tym samym jakość kursów online tak samo dobrze lub lepiej niż tradycyjne lekcje w klasie.

W programie licencjackim poznasz podstawowe zasady sprzętu komputerowego i oprogramowania oraz jak zastosować je do podejmowania decyzji operacyjnych. Dostępna jest koncentracja w informatyce dotyczącej opieki zdrowotnej.

Program MIS poprzez College of Business and Management został akredytowany przez Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business International. Tylko 10% szkół biznesu na świecie otrzymuje to wyróżnienie.

Bachelor of Science Curriculum

Wymagania podstawowe:

Wszystkie kierunki w Kolegium Biznesu i Zarządzania wymagają podstawowej wiedzy z zakresu rachunkowości, ekonomii, matematyki i statystyki.

College Core

Rdzeń uczelni jest wymagany od wszystkich studentów studiów licencjackich w Kolegium Biznesu i Zarządzania. Koncepcje tych zajęć obejmują zarządzanie finansowe, marketing, zarządzanie operacyjne, zachowania organizacyjne, zarządzanie systemami informatycznymi i zarządzanie strategiczne.

Wymagania dotyczące MIS degree

Program licencjacki w zakresie systemów informatycznych w zakresie zarządzania ma na celu dostarczenie studentom analitycznych i praktycznych ram i metodologii analizy, projektowania, wdrażania i zarządzania złożonymi systemami informatycznymi we współczesnych strukturach organizacyjnych. Studenci kończący program otrzymują wiedzę techniczną i organizacyjną, która pozwala im stosować strategie analizy systemów, które mają zastosowanie w różnych profesjonalnych organizacjach.

University of Illinois Springfield oferuje również tytuł Master of Science in Management Information System. Program studiów magisterskich koncentruje się na wszystkim, od równoważenia wiedzy technicznej z podstawą wiedzy biznesowej w zastosowaniach technologii informatycznych do rozwiązywania problemów.

Ścieżki kariery

 • Analityk Biznesowy
 • Sprzęt komputerowy
 • Analityk systemów komputerowych
 • Analityk systemów sieciowych
 • Dyrektor zarządzający rekordami
 • Dyrektor systemu dystrybucji
 • Data Communications Analyst
 • Specjalista ds. Wsparcia komputerów
 • Twórca stron internetowych
 • Inżynier bezpieczeństwa
 • Architekt bazy danych
 • Audytor IT

Oferujemy również Masters in Management Information Systems.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w University of Illinois Springfield »

Ostatnia aktualizacja October 14, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Czerwiec 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa