Online BA (Hons) Degree Photography (doładowanie)

Informacje ogólne

Opis programu

Ten kurs doładowania pozwoli ci uzyskać dostęp do rygorystycznego nauczania, z którego słynie Instytut Fotografii w Falmouth, bez konieczności przestrzegania sztywnego harmonogramu zajęć lub uczęszczania na kampus.

Podsumowanie

Kurs "Doładowanie" BA (z wyróżnieniem) ma na celu:

 • Rozwijaj specjalistyczne umiejętności praktyczne oraz wiedzę na temat technologii, materiałów i procesów fotograficznych i opartych na obiektywie, aby móc tworzyć innowacyjne i postępowe praktyczne wyniki.
 • Pogłęb swoje zdolności intelektualne i zrozumienie kontekstów filozoficznych, kulturowych i ekonomicznych oraz ich związek ze współczesną praktyką fotograficzną i kulturą wizualną.
 • Zwiększaj umiejętności analityczne i krytyczną samoświadomość, aby umożliwić kontekstualizację swojej praktyki w wielu formatach i dla szerokiego grona odbiorców.
 • Zachęcaj do rozeznawania w tworzeniu i rozwiązywaniu praktycznej pracy oraz umiejętności rozwijania i ulepszania praktycznego projektu przez dłuższy czas.
 • Wspieraj rozwój szeregu umiejętności, które można przekazywać, w tym umiejętności komunikacyjne, przedsiębiorczość i niezależną ocenę, abyś mógł skutecznie i profesjonalnie działać w różnych kontekstach związanych z zatrudnieniem w skali globalnej po ukończeniu studiów.

Połączony pakiet BA (z wyróżnieniem) i Masters

Zapisz się, aby studiować zarówno na licencjacie (z wyróżnieniem), jak i na studiach magisterskich z nami, a otrzymasz gwarantowaną ofertę i miejsce na studia magisterskie, a także oszczędność 3600 funtów (dostępne tylko dla studentów, którzy otrzymają 2: 1) lub wyżej).

Dla kogo jest ten kurs?

Zazwyczaj studenci będą ukończyć dwuletni stopień fundacji lub kurs na poziomie HND w powiązanych dziedzinach, a teraz chcą uzyskać uznany międzynarodowo dyplom licencjacki z wiodącego działu fotografii.

BA (z wyróżnieniem) Photography (Top Up) poszukuje uczniów, którzy są:

 • Ciekawy, pomysłowy, pomysłowy i pomysłowy.
 • Zaangażowany w pracę zespołową i uczenie się od rówieśników.
 • Zaangażowanie w poprawę jakości własnych i innych doświadczeń.
 • Zaangażowanie w podejmowanie praktycznej pracy, która przyczynia się do społeczeństwa, gospodarki i środowiska.

Kwalifikacje zapewnią ci dostęp do szeregu ofert pracy i kariery na poziomie magisterskim, uzupełniając twórców obrazu w mediach i firmach kreatywnych lub w różnych branżach.

Wielu kandydatów już wie, że prawdopodobnie będą kontynuować studia do poziomu magisterskiego, gdzie będą mogli rozwijać swoją pasję, wiedzę i umiejętności. Dla tych studentów możemy zagwarantować zarówno ofertę, jak i miejsce na naszej poszukiwanej fotografii magisterskiej, pod warunkiem, że otrzymasz 2: 1.

Zawartość kursu

W pierwszym module zapoznasz się z kluczowymi tematami i koncepcjami współczesnej fotografii. Będziesz zachęcany do eksperymentowania z szeregiem praktycznych i kreatywnych podejść oraz do stworzenia małego niezależnego projektu, który zostanie oceniony na końcu modułu.

W drugim module poznasz zakres profesjonalnych kontekstów współczesnej fotografii. Oprócz tego skorzystasz z praktycznej pracy wykonanej podczas pierwszego modułu i opracujesz niezależny praktyczny projekt, który jest zarówno krytycznie poinformowany, jak i dostosowany do odpowiednich kontekstów zawodowych.

W ostatnim module albo poszerzysz praktyczny projekt, który rozpocząłeś w poprzednim module, albo pracujesz nad jednym, nowym obszarem pracy. Pod koniec modułu wykonasz obszerny projekt fotograficzny, najlepiej o standardzie do opublikowania.

Moduły podstawowe

 • Współczesne podejścia w praktyce
 • Konteksty zawodowe i rozwój
 • Duży projekt

Oceny

Wszystkie prace praktyczne i pisemne są przesyłane i oceniane online. Stosunek praktyki do teorii jest w przybliżeniu 60% praktyczny, 40% teorii.

 • Moduł 1: portfolio praktycznych prac i refleksyjny „Critical Journal”.
 • Moduł 2: portfolio praktycznych prac; oraz raport, który krytycznie omawia twoje zdjęcia w odniesieniu do odpowiednich kontekstów zawodowych.
 • Moduł 3: końcowe portfolio projektów, Critical Research Journal i krytyczny przegląd praktyki, który zapewni dogłębną analizę twojego projektu.

Jak się uczysz

Możesz wybrać:

 1. Ucz się całkowicie online.
 2. Ucz się online i bierz udział w opcjonalnych wydarzeniach osobistych

Będziesz miał okazję uczestniczyć w dwóch bezpośrednich wydarzeniach w ciągu roku. Daty i miejsce tych wydarzeń będą się zmieniać każdego roku.

Celem jest uzupełnienie nauki online, spotkanie z rówieśnikami i pracownikami akademickimi oraz poznanie tematów związanych z kursem. Mogą zbiegać się z osobistymi wydarzeniami organizowanymi dla studentów studiów magisterskich z fotografii. Frekwencja jest zdecydowanie zalecana, ale nie obowiązkowa.

Wymagania wstępne

Powinieneś mieć:

 • 240 punktów HE w pokrewnym temacie, na przykład, od pierwszych 2 lat dyplomu, ukończonego stopnia podstawowego lub HND.
 • Dowód biegłości w języku angielskim (minimalny ogólny wynik IELTS 6.0 z co najmniej 5,5 w czytaniu, pisaniu, mówieniu i słuchaniu lub TOEFL IBT (test przez Internet) z minimum 88 ogólnymi i co najmniej 21 we wszystkich 4 elementach).
 • Wszystkie wnioski są rozpatrywane indywidualnie i mogą, ale nie muszą obejmować rozmowy kwalifikacyjnej.

Jeśli ukończysz studia licencjackie z licencją fotograficzną na poziomie 2: 1 lub wyższym, otrzymasz gwarancję oferty i miejsca, oprócz oszczędności w wysokości 3600 funtów, na naszą fotografię magisterską.

Akceptujemy również szereg równoważnych uznanych kwalifikacji w języku angielskim. Kandydaci bez dyplomu lub formalnych kwalifikacji są nadal zachęcani do składania wniosków.

Jak złożyć wniosek

 • Prześlij internetowy formularz zgłoszeniowy.
 • Prześlij kopie kwalifikacji, certyfikatów i transkryptów.
 • Prześlij cyfrowe portfolio ćwiczeń, które demonstruje jakość Twojej praktyki fotograficznej i Twój potencjał twórczy. Może to obejmować opublikowane prace, osobiste projekty lub prace wykonane na ostatnim kursie.

Późne wnioski mogą być rozpatrywane, jeśli dostępne są miejsca.

Ostatnia aktualizacja Gru 2019

Informacje o uczelni

Established in 1902, we’ve previously been the Falmouth School of Art, Falmouth College of Art and Design and the University College Falmouth.

Established in 1902, we’ve previously been the Falmouth School of Art, Falmouth College of Art and Design and the University College Falmouth. Pokaż mniej