Online Associate of Science in Emergency Services Administration

Adelphi University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Online Associate of Science in Emergency Services Administration

Adelphi University

Dowiedz się, czego potrzeba, aby być gotowym na wszystko - i weź swoją edukację i karierę na wyższy poziom.

Adelphi University online Associate of Science w Emergency Services Administration (AS w ESA) szybko zapewnia elementy niezbędne do wejścia lub przejścia w tej dynamicznej, wymagającej i satysfakcjonującej dziedzinie. Nie tylko zdobywasz praktyczną wiedzę i umiejętności, które możesz natychmiast zastosować do swojego zawodu, społeczności i życia, ale także do zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych.

Nasz najnowocześniejszy program w zakresie planowania zagrożeń obejmuje różne dyscypliny, organizacje, branże i sektory, otwierając drzwi do różnych możliwości zatrudnienia w dziedzinie usług ratunkowych. Został opracowany i jest prowadzony przez czołowych edukatorów, badaczy i praktyków, wielu z doświadczeniem z pierwszej linii zarządzania, zarządzając głównymi zaplanowanymi i nieplanowanymi wydarzeniami, w tym wizytami prezydenckimi, globalnymi spotkaniami, atakami terrorystycznymi, epidemiami zdrowotnymi, katastrofami transportowymi i klęskami żywiołowymi.

Jak pokazują incydenty, od huraganów i pożarów po naruszenia bezpieczeństwa cybernetycznego i masowe strzelaniny, gotowość na wypadek sytuacji wyjątkowych jest kluczowa w naszych domach, przedsiębiorstwach, społecznościach i rządach. Zarabiając na swoim współpracowniku w administracji służb ratunkowych online od Adelphi, możesz pomóc spełnić krytyczną społeczną potrzebę osób, które są przygotowane do planowania i reagowania na sytuacje awaryjne - i wyróżniają się jako lider w jakimkolwiek zawodzie.

Kto może skorzystać

Adelphi w trybie online w służbie ratunkowej obsługuje osoby, w tym:

  • Specjaliści od bezpieczeństwa publicznego, np. Policjanci, ratownicy medyczni oraz aktywni i doświadczeni członkowie wojskowi, którzy poszukują edukacji, aby poszerzyć lub udoskonalić swoją wiedzę i umiejętności oraz awansować na ścieżkę kariery zawodowej
  • Specjaliści z dziedzin związanych z bezpieczeństwem publicznym, w tym ze zdrowiem publicznym, pielęgniarstwem i naukami o środowisku, którzy chcą pomóc swojej organizacji w przygotowaniu na sytuacje awaryjne lub zmienić zawód
  • Studenci, którzy dążą do uzyskania tytułu licencjata i rozważają podjęcie specjalizacji lub planowanie w zakresie usług ratowniczych

Korzyści programu

  • 100% online, format prowadzony przez instruktora zapewnia elastyczność i spersonalizowaną naukę.
  • Zdobywasz podstawowe kompetencje administracyjne służb ratowniczych.
  • Członkowie wydziału są aktywnymi praktykami, zapewniając nie tylko wykształcenie akademickie, ale także najnowsze know-how i spostrzeżenia.
  • Możesz kwalifikować się do 34 punktów na doświadczenie życiowe (w tym szkolenia akademii), umożliwiając zaoszczędzenie pieniędzy i ukończenie studiów w ciągu zaledwie dwóch semestrów.

O Adelphi i programach zarządzania kryzysowego

Adelphi University jest wysoko cenionym, wysoko ocenianym, silnie powiązanym uniwersytetem studiów doktoranckich oferującym wyjątkowe programy humanistyczne i naukowe oraz specjalistyczne szkolenia ze szczególnym zaangażowaniem w ramach Czterech Podstawowych - Sztuki i Nauki humanistyczne, STEM i Nauk Społecznych, Biznesu i Edukacji oraz Zdrowia i Wellness.

Adelphi była jedną z pierwszych instytucji szkolnictwa wyższego, która prowadziła zajęcia z zarządzania kryzysowego. Krótko po ataku terrorystycznym z 11 września 2001 r. Administratorzy postanowili opracować kurs przygotowujący do przygotowania na wypadek katastrofy dla wszystkich przyszłych studentów.

W 2005 roku członkowie wydziału Kolegium Pielęgniarstwa i Zdrowia Publicznego, kierowani przez epidemiologa katastrofy, który był jednym z pierwszych reagujących na Ground Zero po ataku z 11 września, zaczęli opracowywać pełnowymiarowy program zarządzania kryzysowego. Obecnie program ten obejmuje studia magisterskie, licencjackie i stowarzyszone, a także certyfikat absolwenta.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 2, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest
Online
Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
Contact school
Information
Deadline
Contact school
Locations
Stany Zjednoczone - Garden City, New York
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Contact school
Data zakończenia Contact school
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Garden City, New York
Termin nadsyłania zgłoszeń Contact school
Data zakończenia Contact school