Online Advanced Certificate w zaburzeniach spektrum autyzmu

Adelphi University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Online Advanced Certificate w zaburzeniach spektrum autyzmu

Adelphi University

Zdobądź doświadczenie, zdobądź uznanie i ustaw sam siebie na rozwój kariery dzięki naszym programom certyfikacyjnym.

Przygotuj się na niezwykle satysfakcjonującą karierę dzięki zaawansowanym programom certyfikatów online w zakresie autyzmu i ciężkich lub wielorakich niepełnosprawności (Advanced ASMD) i autyzmu w zaburzeniach spektrum autyzmu (Advanced ASD) oferowanych przez szkołę Ruth S. Ammon School of Education. Programy zapewniają wyjątkowo bogate doświadczenie edukacyjne, wiedzę, którą można natychmiast zastosować w miejscu pracy oraz cenne wykształcenie.

Oferują również wyjątkową okazję do studiowania i zdobywania wiedzy od Stephena Shore'a, Ed.D., znanego na całym świecie akademika i członka wydziału Adelphi University którego wiedza jest w pełni świadoma jego doświadczenia w spektrum autyzmu.

Zarówno Advanced ASMD, jak i Advanced ASD kładą nacisk na długotrwałe podejście do rozwoju. Uczniowie nie tylko uczą się interdyscyplinarnych strategii i metod diagnozowania, oceny i interwencji, ale także zdobywają wiedzę w zakresie dopasowywania najlepszych praktyk do indywidualnych potrzeb - na każdym etapie życia.

Dr Shore i jego kolega, Pavan J. Anthony, Ed.D., opracowali program nauczania w porozumieniu z praktykami i uznanymi w kraju liderami w tej dziedzinie, w tym autorami niektórych podręczników, które uczniowie czytają w klasie. Każdy z tych 12-kredytowych programów prowadzonych przez instruktora w trybie online może zostać ukończony w ciągu jednego roku.

Zaawansowany certyfikat w zakresie zaburzeń spektrum autyzmu:

Advanced Certificate in Autism Spectrum Disorders przyciąga wielu studentów na całym świecie, którzy pracują lub są zainteresowani pracą z dziećmi i dorosłymi na spektrum autyzmu. Mogą zajmować stanowiska wychowawców, pracowników służby zdrowia, terapeutów lub menedżerów programów w różnych środowiskach, począwszy od szkół, klinik i szpitali, po domy grup i ośrodki rehabilitacji. Studenci z licencjatem w dowolnym temacie mogą ubiegać się o przyjęcie.

Najważniejsze elementy programu

Nasze zaawansowane programy certyfikatów zapewniają studentom nie tylko najnowszą wiedzę, ale także spersonalizowane instrukcje i angażujące środowisko uczenia się online. Zajęcia oferują również możliwości praktycznego szkolenia i zadań, które wspierają indywidualne zainteresowania i cele. Większość kursów obejmuje wymagany element pracy w terenie, podczas którego uczniowie obserwują populację w otoczeniu integracyjnym lub specjalistycznym; asystować we właściwej pojemności; i zyskać wiele perspektyw na ich doświadczeniach poprzez dyskusje grupowe z wykładowcami i rówieśnikami.

Zarabiając na jednym z naszych certyfikatów na poziomie magisterskim, kładziesz nacisk na swoją wiedzę i demonstrujesz swoje zaangażowanie w rozwój zawodowy.

Migawka z wydziału

Pavan J. Antony, Ed.D., profesor nadzwyczajny, dyrektor programowy

Dr Antony był nauczycielem i administratorem edukacji specjalnej, zanim uzyskał doktorat i wstąpił na wydział Ruth S. Ammon School of Education. On i jego kolega, dr Stephen Shore, są współautorami książki College for Students with Disabilities: We Do Belong.

Stephen Shore, Ed.D., Clinical Assistant Professor, Program Advisor

Dr Shore jest uznanym na całym świecie ekspertem w dziedzinie autyzmu i edukacji autyzmu, konsultantem, prelegentem i autorem. Wydał ponad 120 prezentacji w 47 krajach i napisał trzy książki:

 • Beyond the Wall: osobiste doświadczenia z autyzmem i zespołem Aspergera
 • Zadaj i powiedz: Self-Advocacy and Disclosure for People on the Autism Spectrum
 • Zrozumienie autyzmu dla manekinów

Przyjaciel i współpracownik dr Shore'a, znany działacz na rzecz praw autystycznych, dr Temple Grandin, napisał do każdego z jego książek.

Korzyści programu

 • Wyróżniający się wydział
 • Wysokiej jakości, profesjonalne referencje na żądanie
 • Dowiedz się, wykonując nasze tutorialowe podejście do edukacji
 • Wygodny, w 100% online, format prowadzony przez instruktora z zajęciami odbywającymi się co drugi tydzień
 • Osobisty, wspierający etos ucznia
 • Zaawansowany ASMD prowadzi do adnotacji stanu Nowy Jork w ciężkich lub wielorakich rodzajach niepełnosprawności
 • Do przyjęcia nie jest wymagane GRE

O szkole Ruth S. Ammon School of Education

Szkoła Edukacji Adelphi angażuje się w doskonałość w kształceniu i stwarza możliwości rozwoju zawodowego poprzez tworzenie autentycznych doświadczeń akademickich i terenowych, kultywowanie szacunku dla zróżnicowanej populacji, której służymy, przyjmowanie etycznych praktyk i przygotowywanie naszych uczniów do stawania się refleksyjnymi agentami zmian poprzez badania, współpracę i przywództwo.

Nasza filozofia edukacyjna podkreśla wartość uczenia się poprzez znaczącą aktywność i refleksję we wspólnocie uczonych i wychowawców. Uznajemy uczenie się za dynamikę społeczno-kulturową i jako takie nasze zajęcia są ujęte w kulturowe, historyczne i materialne konteksty różnorodnych populacji, którym służymy. Nasza filozofia prowadzi do współpracy wspólnot, które honorują głosy wszystkich i posiadają największą obietnicę indywidualnej, jak i zbiorowej skuteczności.

Jako sami uczący się przez całe życie, nasze wydziały i administracja cenią twórczą ekspresję i eksplorację artystyczną dla rozwoju osobistego i zawodowego oraz angażują się w rozpoznawanie i uczęszczanie na potrzeby naszych uczniów poprzez rozwijanie umiejętności przywódczych, technologicznych i komunikacyjnych.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 2, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest
Online
Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
Contact school
Information
Deadline
Contact school
Locations
Stany Zjednoczone - Garden City, New York
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Contact school
Data zakończenia Contact school
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Garden City, New York
Termin nadsyłania zgłoszeń Contact school
Data zakończenia Contact school