Online Advanced Certificate in Autism and Severe lub Multiple Disabilites

Adelphi University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Online Advanced Certificate in Autism and Severe lub Multiple Disabilites

Adelphi University

Zdobądź doświadczenie, zdobądź uznanie i ustaw sam siebie na rozwój kariery dzięki naszym programom certyfikacyjnym.

Przygotuj się na niezwykle satysfakcjonującą karierę dzięki zaawansowanym programom certyfikatów online w zakresie autyzmu i ciężkich lub wielorakich niepełnosprawności (Advanced ASMD) i autyzmu w zaburzeniach spektrum autyzmu (Advanced ASD) oferowanych przez szkołę Ruth S. Ammon School of Education. Programy zapewniają wyjątkowo bogate doświadczenie edukacyjne, wiedzę, którą można natychmiast zastosować w miejscu pracy oraz cenne wykształcenie.

Oferują również wyjątkową okazję do studiowania i zdobywania wiedzy od Stephena Shore'a, Ed.D., znanego na całym świecie akademika i członka wydziału Adelphi University którego wiedza jest w pełni świadoma jego doświadczenia w spektrum autyzmu.

Zarówno Advanced ASMD, jak i Advanced ASD kładą nacisk na długotrwałe podejście do rozwoju. Uczniowie nie tylko uczą się interdyscyplinarnych strategii i metod diagnozowania, oceny i interwencji, ale także zdobywają wiedzę w zakresie dopasowywania najlepszych praktyk do indywidualnych potrzeb - na każdym etapie życia.

Dr Shore i jego kolega, Pavan J. Anthony, Ed.D., opracowali program nauczania w porozumieniu z praktykami i uznanymi w kraju liderami w tej dziedzinie, w tym autorami niektórych podręczników, które uczniowie czytają w klasie. Każdy z tych 12-kredytowych programów prowadzonych przez instruktora w trybie online może zostać ukończony w ciągu jednego roku.

Zaawansowany Certyfikat Autyzmu i Ciężkich lub Wielokrotnych Niepełnosprawności:

Online Advanced ASMD jest skierowany do specjalnych nauczycieli, wychowawców, powiązanych usługodawców i szkolnych psychologów. Studenci muszą posiadać tytuł magistra do przyjęcia, a wielu z nich ma następujące poświadczenia:

 • Świadectwo do nauczania w szkole specjalnej, osoby niesłyszące i niedosłyszące, niewidome i niedowidzące oraz niepełnosprawne mowy i słuchu
 • Świadectwo w zakresie edukacji specjalnej wczesnego dzieciństwa, specjalnej edukacji w dzieciństwie, specjalnej edukacji w średnim dzieciństwie, edukacji specjalnej adolescencji, głuchoniemych i niedosłyszących, niewidomych i niedowidzących oraz niepełnosprawności mowy i języka

Studenci w Advanced ASMD mogą wybrać specjalizację z autyzmu lub specjalizację z ciężką lub wielokrotną niepełnosprawnością. Wypełnienie jednego z nich prowadzi do adnotacji stanu Nowy Jork w ciężkich i wielokrotnych rodzajach niepełnosprawności i może odnosić się do wymagań rozszerzenia certyfikatu w innych stanach.

Najważniejsze elementy programu

Nasze zaawansowane programy certyfikatów zapewniają studentom nie tylko najnowszą wiedzę, ale także spersonalizowane instrukcje i angażujące środowisko uczenia się online. Zajęcia oferują również możliwości praktycznego szkolenia i zadań, które wspierają indywidualne zainteresowania i cele. Większość kursów obejmuje wymagany element pracy w terenie, podczas którego uczniowie obserwują populację w otoczeniu integracyjnym lub specjalistycznym; asystować we właściwej pojemności; i zyskać wiele perspektyw na ich doświadczeniach poprzez dyskusje grupowe z wykładowcami i rówieśnikami.

Zarabiając na jednym z naszych certyfikatów na poziomie magisterskim, kładziesz nacisk na swoją wiedzę i demonstrujesz swoje zaangażowanie w rozwój zawodowy.

Migawka z wydziału

Pavan J. Antony, Ed.D., profesor nadzwyczajny, dyrektor programowy

Dr Antony był nauczycielem i administratorem edukacji specjalnej, zanim uzyskał doktorat i wstąpił na wydział Ruth S. Ammon School of Education. On i jego kolega, dr Stephen Shore, są współautorami książki College for Students with Disabilities: We Do Belong.

Stephen Shore, Ed.D., Clinical Assistant Professor, Program Advisor

Dr Shore jest uznanym na całym świecie ekspertem w dziedzinie autyzmu i edukacji autyzmu, konsultantem, prelegentem i autorem. Wydał ponad 120 prezentacji w 47 krajach i napisał trzy książki:

 • Beyond the Wall: osobiste doświadczenia z autyzmem i zespołem Aspergera
 • Zadaj i powiedz: Self-Advocacy and Disclosure for People on the Autism Spectrum
 • Zrozumienie autyzmu dla manekinów

Przyjaciel i współpracownik dr Shore'a, znany działacz na rzecz praw autystycznych, dr Temple Grandin, napisał do każdego z jego książek.

Korzyści programu

 • Wyróżniający się wydział
 • Wysokiej jakości, profesjonalne referencje na żądanie
 • Dowiedz się, wykonując nasze tutorialowe podejście do edukacji
 • Wygodny, w 100% online, format prowadzony przez instruktora z zajęciami odbywającymi się co drugi tydzień
 • Osobisty, wspierający etos ucznia
 • Zaawansowany ASMD prowadzi do adnotacji stanu Nowy Jork w ciężkich lub wielorakich rodzajach niepełnosprawności
 • Do przyjęcia nie jest wymagane GRE

O szkole Ruth S. Ammon School of Education

Szkoła Edukacji Adelphi angażuje się w doskonałość w kształceniu i stwarza możliwości rozwoju zawodowego poprzez tworzenie autentycznych doświadczeń akademickich i terenowych, kultywowanie szacunku dla zróżnicowanej populacji, której służymy, przyjmowanie etycznych praktyk i przygotowywanie naszych uczniów do stawania się refleksyjnymi agentami zmian poprzez badania, współpracę i przywództwo.

Nasza filozofia edukacyjna podkreśla wartość uczenia się poprzez znaczącą aktywność i refleksję we wspólnocie uczonych i wychowawców. Uznajemy uczenie się za dynamikę społeczno-kulturową i jako takie nasze zajęcia są ujęte w kulturowe, historyczne i materialne konteksty różnorodnych populacji, którym służymy. Nasza filozofia prowadzi do współpracy wspólnot, które honorują głosy wszystkich i posiadają największą obietnicę indywidualnej, jak i zbiorowej skuteczności.

Jako sami uczący się przez całe życie, nasze wydziały i administracja cenią twórczą ekspresję i eksplorację artystyczną dla rozwoju osobistego i zawodowego oraz angażują się w rozpoznawanie i uczęszczanie na potrzeby naszych uczniów poprzez rozwijanie umiejętności przywódczych, technologicznych i komunikacyjnych.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 2, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest
Online
Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
Contact school
Information
Deadline
Contact school
Locations
Stany Zjednoczone - Garden City, New York
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Contact school
Data zakończenia Contact school
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Garden City, New York
Termin nadsyłania zgłoszeń Contact school
Data zakończenia Contact school