Read the Official Description

Ten darmowy kurs online wprowadzi cię do pracy i roli Parlamentu brytyjskiego. Od ustawiania wiek, w którym zaczynamy szkołę decydując polityki emerytalnej, Parlament Wielkiej Brytanii sprawia, że ​​przepisy, które mają wpływ na nasze życie, nasza praca i nasze szersze społeczeństwo.

Dowiedzieć się, co jest i co robi Parlament

Zaczniesz patrząc na to, co Parlament, w jaki sposób różni się od rządu i jak ewoluował przez setki lat. Dowiesz się o pracach Izby Gmin i Izby Lordów i dowiedzieć się, jak to wszystko działa w komorach i poza na zasadzie z dnia na dzień.

Dowiedz się, jak Parlament kontroluje rząd

Parlament ma zasadnicze znaczenie w kontrolowaniu pracy rządu; na tym kursie dowiesz się, jak to wygląda w praktyce. będzie rozważyć różne narzędzia parlamentarzyści i członkowie Izby Lordów użyć do sprawdzenia i wyzwanie pracę rządu, aby zapewnić jej decyzje są przejrzyste, skuteczne i sprawiedliwe. Będziesz badać cel i rolę różnych rodzajów pytań, odkryć niektóre z konwencjami debaty i zbadać pracę wybranych komitetów.

Dowiedz się, jak Parlament ewoluuje

Pod koniec kursu, będzie badać proces stanowienia prawa i odkryć drogę do Billa. Będziesz także zbadać zakres możliwości dostępnych dla obywateli, które pozwalają na zaangażować i wpływ Parlamentu Wielkiej Brytanii.

Program taught in:
Język angielski
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Listop. 2019
Duration
3 tygodnie
Zaoczne
Cena
Free
By locations
By date
Data początkowa
Listop. 2019
Application deadline

Listop. 2019