Oczywiście, w jaki sposób osiągnąć sukces w: wywiady

FutureLearn

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Oczywiście, w jaki sposób osiągnąć sukces w: wywiady

FutureLearn

Kurs ten został zaprojektowany i opracowany przez specjalistów z działu tutaj na University of Sheffield Kariera, które pomogą Ci odnieść sukces w wywiadach, czy starasz się o pracę lub zamierza studiować. Ponieważ oferowane wywiad może być dość trudne, przygotowaliśmy zestaw materiałów, które pomogą Ci przygotować się i odnieść sukces na dzień.

Pomożemy Ci badania organizacji, dzięki czemu można odpowiedzieć na to pytanie najczęściej zadawane 'Dlaczego chcesz dla nas pracować? ze stylem. Będziemy udzielać porad na co się ubrać (i czego nie nosić) i przejść przez kilka typowych pytań do wywiadu. Musimy wskazówki od pracodawców i przyjęć opiekunów na co zwracać uwagę kandydatów i obejmować rodzaje pytań należy je pytania.

Wreszcie, pomożemy Ci przygotować się do różnych rodzajów wywiadzie tym, jak zrobić wrażenie telefonicznie lub wideo lub w grupie. Będziemy również pomóc w przygotowaniu do testów i praktycznej pracy, które mogą być uwzględnione jako część procesu wywiad.

Kurs jest bardzo partycypacyjny i obejmuje artykuły do ​​przeczytania, filmów do obejrzenia i materiały interaktywne z porad, które pomogą Ci lepiej zrozumieć, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Nie będzie również dyskusje, gdzie można uczyć się od siebie i wspieranie, Self-odblaskowe ćwiczenia i quizy. W trakcie kursu będziesz zachęcać do zbierania portfela swojej pracy, które pomogą Ci z przyszłych rozmów.

Pod koniec trzech tygodni mamy nadzieję, że będziesz mieć pewność, aby wykonać je bardzo najlepszy w wywiadzie.

Jeśli nadal na etapie pisania CV i składania wniosków do pracy lub przebiegu, dołącz do naszego kursu, jak odnieść sukces w: pisanie aplikacji.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
FutureLearn
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Listop. 2019
Duration
Czas trwania
3 tygodnie
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
Za darmo
Locations
Wielka Brytania - UK Online
Data rozpoczęcia : Listop. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Listop. 2019
Wielka Brytania - UK Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą