Read the Official Description

Kurs ten został zaprojektowany i opracowany przez specjalistów z działu tutaj na University of Sheffield Kariera, które pomogą Ci odnieść sukces w wywiadach, czy starasz się o pracę lub zamierza studiować. Ponieważ oferowane wywiad może być dość trudne, przygotowaliśmy zestaw materiałów, które pomogą Ci przygotować się i odnieść sukces na dzień.

Pomożemy Ci badania organizacji, dzięki czemu można odpowiedzieć na to pytanie najczęściej zadawane 'Dlaczego chcesz dla nas pracować? ze stylem. Będziemy udzielać porad na co się ubrać (i czego nie nosić) i przejść przez kilka typowych pytań do wywiadu. Musimy wskazówki od pracodawców i przyjęć opiekunów na co zwracać uwagę kandydatów i obejmować rodzaje pytań należy je pytania.

Wreszcie, pomożemy Ci przygotować się do różnych rodzajów wywiadzie tym, jak zrobić wrażenie telefonicznie lub wideo lub w grupie. Będziemy również pomóc w przygotowaniu do testów i praktycznej pracy, które mogą być uwzględnione jako część procesu wywiad.

Kurs jest bardzo partycypacyjny i obejmuje artykuły do ​​przeczytania, filmów do obejrzenia i materiały interaktywne z porad, które pomogą Ci lepiej zrozumieć, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Nie będzie również dyskusje, gdzie można uczyć się od siebie i wspieranie, Self-odblaskowe ćwiczenia i quizy. W trakcie kursu będziesz zachęcać do zbierania portfela swojej pracy, które pomogą Ci z przyszłych rozmów.

Pod koniec trzech tygodni mamy nadzieję, że będziesz mieć pewność, aby wykonać je bardzo najlepszy w wywiadzie.

Jeśli nadal na etapie pisania CV i składania wniosków do pracy lub przebiegu, dołącz do naszego kursu, jak odnieść sukces w: pisanie aplikacji.

Program taught in:
Język angielski
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Listop. 2019
Duration
3 tygodnie
Zaoczne
Cena
Free
By locations
By date
Data początkowa
Listop. 2019
Application deadline

Listop. 2019