Read the Official Description

Kurs ten jest częścią Dobry mózgu, Bad programu mózgu, który pozwoli Ci poznać ludzki mózg, dla CPD lub jako brama do dalszych badań.

Ten darmowy kurs online stanowi wprowadzenie do kluczowych koncepcji ludzkiego mózgu i jest przeznaczony dla nie-specjalistów. To daje podstawowe informacje i objaśnienia, tak że można lepiej zrozumieć swoją niesamowitą mózg.

Zrozumieć swoją niesamowitą mózg

Będziemy patrzeć na to, co twój mózg jest wykonany, jak te elementy są zorganizowane i jak funkcjonują.

Ta informacja pomaga neurolodzy na całym świecie zrozumieć mózg - i jak to jest w stanie zrobić wszystko, od zatrzymywania ty spadając z roweru, aby co czujesz się smutny, że w piłce nożnej stracił swoją grę, aby pomóc Ci dowiedzieć się, jak działa mózg.

Zrozumieć terminologię neurologii

Jak wszystkich dziedzinach specjalistycznych, w dziedzinie neurologii ma własną terminologię, a często jedno słowo lub krótka fraza może nosić sens całości akapitu. Kurs ten ma na celu wprowadzenie do tego specjalistycznego słownictwa oraz podstawowych procesów biologicznych leżących u podstaw funkcjonowania mózgu.

Dowiedz się więcej z Dobrego mózgu, program, Bad Brains

Kurs ten jest pierwszym z trzech w dobrym mózgu, Bad programu mózgów z University of Birmingham. Pomoże Ci zapoznać się i pewnie od podstaw, więc można iść dalej, aby dowiedzieć się więcej na temat chorób i leków pochodzenia Parkinsona.

Po zakończeniu wszystkich trzech kursów i kupić certyfikat za siebie, otrzymasz nagrodę FutureLearn jako dowód zakończenia programu studiów.

Jakie tematy będą obejmować?

  • Komórki układu nerwowego neuronów i gleju
  • Podstawowe Neuroanatomia mózgu i koncepcja relacji między strukturą i funkcją
  • Podstawowe właściwości neuronów, w tym wprowadzenie do potencjału czynnościowego
  • Krótkie wprowadzenie do funkcjonowania synapsy
  • Przykłady leków (prawnych i terapeutycznych), które wpływają na funkcje komórek nerwowych i synaps
  • Przykłady chorób mózgu, które ilustrują, jak niektóre funkcje są wysoce zlokalizowane, takich jak systemy sensoryczne, podczas gdy inne są dystrybuowane w całym mózgu, takie jak emocje

Co można osiągnąć?

  • Opisać najważniejsze cechy komórek, które składają się na układ nerwowy człowieka, które pozwalają im wykonywać swoją funkcję
  • Wyjaśnić, w jaki sposób układ tych komórek w ludzkim mózgu odnosi się do funkcjonowania mózgu
  • Wyjaśnić, jak leki mogą wpływać na normalne funkcjonowanie neuronów w mózgu
  • Omów jak zaburzenia mózgu mogą wpływać na funkcjonowanie mózgu

Kto jest kurs?

Kurs ten skierowany jest do każdego, kto ma interes w ustaleniu podstawy, jak działa ludzki mózg. Zakłada ona, że ​​trzeba będzie zasadnicza szkoła poziomu wiedzy biologicznej.

Być może robi swoje A-levels i biorąc pod uwagę stopień związane Neuroscience-; komputer-naukowiec zainteresowany sieci neuronowych; lub w biznesie i zastanawiać, w jaki sposób funkcjonowanie mózgów swoich pracowników wpływa na kulturę firmy.

Program taught in:
Język angielski
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
3 tygodnie
Zaoczne
Cena
Free
By locations
By date
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Stycz. 2020