Read the Official Description

Kurs ten będzie badać, w jaki sposób umysł rodzica wpływa na rozwijający się umysł dziecka od poczęcia poprzez niemowlęctwa i na późniejszym życiu.

Zabierzemy Cię w podróż, która rozpoczyna się w ciąży, badając znaczenie zdolności matka-to-be myśleć o swoim dziecku jeszcze w łonie matki, wraz z wpływem emocji, takich jak lęk i depresja.

Będziemy wtedy zbadać, co badanie mówi nam o sposobie, w jaki rodzica emocjonalne i poznawcze umysłu, może kształtować interakcyjny kontekst dziecka w ciągu pierwszych dwóch lat życia, a wpływ tego oddziaływania na dziecka rozwijającego się umysłu. Będzie to obejmować, na przykład, myśląc o zdolności rodziców za „umysł-minded” pod względem możliwości leczenia ich dziecka jako osoby z własnym umyśle.

Przez cały czas będziemy starać się odpowiedzieć na pytania takie jak:

  • Jak działa umysł rodzica wpływa na rozwój dziecka przed on lub ona urodziła?
  • Jakie procesy odbywają się w okresie poporodowym, które wpływają na umysł rozwijającego się dziecka?
  • Co możemy zrobić w czasie ciąży i poporodowej okres wspierania rodziców, którzy mają trudności?

Dostaniesz szansę usłyszeć od ekspertów akademickich i lekarzy pracujących w niemowląt zdrowia psychicznego, i dzielić się swoimi poglądami z innymi rodzicami i opiekunami na całym świecie.

Kto jest kurs?

Ten darmowy kurs online skierowany jest do każdego, kto ma interes w promowaniu dobrego samopoczucia własnego dziecka lub rodziców i dzieci, z którymi pracują. Nie trzeba żadnej wcześniejszej wiedzy o rozwoju dziecka lub niemowlęcia, tylko chęć poznania rodziców i dzieci, jak i sposób, że na początku interakcji kształtuje późniejszy rozwój. Kurs jest oparty na najnowszych badaniach w tej dziedzinie i będzie wprowadzony do kluczowych pojęć związanych z psychologią niemowląt i przywiązania.

Program taught in:
Język angielski
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
Cena
Free
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment