Oczywiście: inteligentne wybory: poszerzanie horyzontów

FutureLearn

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Oczywiście: inteligentne wybory: poszerzanie horyzontów

FutureLearn

Ten kurs został zaprojektowany przez UCAS, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć dostępne dla ciebie możliwości nauki i szkolenia. Szeroka gama przedmiotów, uniwersytetów i dostępnych opcji może być przytłaczająca. Zbadanie swoich wyborów i podejmowanie decyzji może być dość zniechęcające. Dlatego przygotowaliśmy zestaw materiałów, które pomogą kształtować twoje myślenie.

Wybierz odpowiedni temat i ścieżkę dla ciebie

Po zarejestrowaniu się dowiesz się więcej o swoich opcjach i zwiększysz możliwość dokonywania wyborów, które są dla Ciebie odpowiednie. Zapewnimy wgląd w wybór przedmiotów i różnych ścieżek, które mogą być podjęte po szkole, przez szkolnictwo wyższe lub inne ścieżki szkoleniowe, do wybranej ścieżki kariery.

Znajdziesz przydatne wskazówki od studentów i usłyszysz od instruktorów rekrutacji o tym, jakie umiejętności i predyspozycje są im potrzebne dla kandydatów, oraz o najważniejszych rzeczach, które musisz wziąć pod uwagę, aby podejmować właściwe decyzje i wybory.

Zrozumieć możliwości studiowania i kariery

Kurs zawiera krótkie artykuły do ​​przeczytania i filmy do obejrzenia, a także zajęcia i quizy z poradami, które pomogą ci lepiej zrozumieć naukę i możliwości kariery. Jest także szansa, abyś mógł uczyć się i wspierać innych uczniów poprzez dyskusje online.

Po ukończeniu wierzymy, że będziesz w znacznie silniejszej pozycji, aby odpowiedzieć na pytanie "Co chcę teraz zrobić?".

Kto jest kurs?

Ten kurs jest przeznaczony dla każdego, kto rozważa ich ukończenie studiów wyższych i wyborów szkoleniowych po 18 latach, aby pomóc im w odkrywaniu ich możliwości i poszerzyć ich wiedzę na temat tego, co oferuje szkolnictwo wyższe w Wielkiej Brytanii.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
FutureLearn
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Listop. 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
Za darmo
Locations
Wielka Brytania - UK Online
Data rozpoczęcia : Listop. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Listop. 2019
Wielka Brytania - UK Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą