Read the Official Description

Ten kurs został zaprojektowany przez UCAS, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć dostępne dla ciebie możliwości nauki i szkolenia. Szeroka gama przedmiotów, uniwersytetów i dostępnych opcji może być przytłaczająca. Zbadanie swoich wyborów i podejmowanie decyzji może być dość zniechęcające. Dlatego przygotowaliśmy zestaw materiałów, które pomogą kształtować twoje myślenie.

Wybierz odpowiedni temat i ścieżkę dla ciebie

Po zarejestrowaniu się dowiesz się więcej o swoich opcjach i zwiększysz możliwość dokonywania wyborów, które są dla Ciebie odpowiednie. Zapewnimy wgląd w wybór przedmiotów i różnych ścieżek, które mogą być podjęte po szkole, przez szkolnictwo wyższe lub inne ścieżki szkoleniowe, do wybranej ścieżki kariery.

Znajdziesz przydatne wskazówki od studentów i usłyszysz od instruktorów rekrutacji o tym, jakie umiejętności i predyspozycje są im potrzebne dla kandydatów, oraz o najważniejszych rzeczach, które musisz wziąć pod uwagę, aby podejmować właściwe decyzje i wybory.

Zrozumieć możliwości studiowania i kariery

Kurs zawiera krótkie artykuły do ​​przeczytania i filmy do obejrzenia, a także zajęcia i quizy z poradami, które pomogą ci lepiej zrozumieć naukę i możliwości kariery. Jest także szansa, abyś mógł uczyć się i wspierać innych uczniów poprzez dyskusje online.

Po ukończeniu wierzymy, że będziesz w znacznie silniejszej pozycji, aby odpowiedzieć na pytanie "Co chcę teraz zrobić?".

Kto jest kurs?

Ten kurs jest przeznaczony dla każdego, kto rozważa ich ukończenie studiów wyższych i wyborów szkoleniowych po 18 latach, aby pomóc im w odkrywaniu ich możliwości i poszerzyć ich wiedzę na temat tego, co oferuje szkolnictwo wyższe w Wielkiej Brytanii.

Program taught in:
Język angielski
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Listop. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
Free
By locations
By date
Data początkowa
Listop. 2019
Application deadline

Listop. 2019